Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Yepyeni 3 GB Tarifesi – 33TL


21.01.2021
141
Türk Telekom / Faturalı Yepyeni 3 GB Tarifesi – 33TL

Türk Telekom Faturalı Yepyeni 3 GB Tarifesi, Türk Telekom yeni yıla yeni girmiş olduğumuz şu günlerde çalışmalarına hiç hız kesmeden son sürat devam etmektedir. Türk Telekom Faturalı tarifeleri kullanmak isteyen abonelerimize yönelik olarak hazırlamış olduğu Yepyeni 3 GB tarifesi ile karşımıza çıkmış bulunmaktadır. Türk Telekom Faturalı Yepyeni 3 GB Tarifesi müşterilerimiz için aradıklarından da fazlasını bulabilecekleri oldukça kapsamlı tarife olarak göze çarpmaktadır. Türk Telekom abonesi olmak isteyen herkesin satın almak için Türk Telekom mağazalarına gelerek, turktelekom.com.tr internet adresi üzerinden ya da Türk Telekom Online işlemler üzerinden rahatlıkla satın alabileceği Yepyeni 3 GB Tarifesi siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom abonesi olmak için Türk Telekom mağazalarından, turktelekom.com.tr internet adresi ya da Türk Telekom Online İşlemler üzerinden başvuruda bulunan herkes tarife içerisindeki avantajlardan faydalanabileceklerdir. Türk Telekom Faturalı Yepyeni 3 GB Tarifesine gelen herkes, Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 3 GB Cepten İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır. Türk Telekom Faturalı Yepyeni 3 GB Tarife kapsamında e-Dergi kullanım hakkı ve uygulamalarda geçerli sınırsız internet hakkınız mevcut olmaktadır. Türk Telekom Faturalı Yepyeni 3 GB Tarifesinden taahhütlü olarak 12 + 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır.

Kampanya adı

Yepyeni 3 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 3 GB Cep Mobil İnternet
E-Dergi Kullanım Hakkı

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 12 Ay : 33TL
Taahhütlü İkinci 12 Ay : 41TL
Taahhütsüz : 53TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Türk Telekom abonesi olmak için Türk Telekom mağazalarından, turktelekom.com.tr internet adresi ya da Türk Telekom Online İşlemler üzerinden başvuruda bulunan herkes tarife içerisindeki avantajlardan faydalanabileceklerdir.

Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Türk Telekom müşteri hizmetleri ya da online işlemler aracılığı ile iptal talebinizi iletebilirsiniz

Kampanya Detaylarını Gör
  • Yepyeni 3, Yepyeni 6, Yepyeni 10 Tarifeleri, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS ile birlikte 3GB, 6GB ve 10GB cepten internet seçenekleri içermektedir.
  • Yepyeni 3, Yepyeni 6 ve Yepyeni 10 Tarifelerine, yeni hat tesisi, numara taşıma veya Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla Türk Telekom Mağazaları ve müşteri hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilecektir.
  • Yepyeni 3, Yepyeni 6 ve Yepyeni 10 Tarifeleri kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 MB için 15 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 90 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
  • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
  • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
  • İlk 12 dönemlik taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile ilk 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
  • Taahhütlü ücretler 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır.

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.