Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Yeni Prime 15 GB Tarifesi – 55TL


21.01.2021
138
Türk Telekom / Faturalı Yeni Prime 15 GB Tarifesi – 55TL

Türk Telekom Faturalı Yeni Prime 15 GB Tarifesi, Türk Telekom yeni yıla yeni girmiş olduğumuz şu günlerde çalışmalarına hiç hız kesmeden son sürat devam etmektedir. Türk Telekom Faturalı tarifeleri kullanmak isteyen abonelerimize yönelik olarak hazırlamış olduğu Yeni Prime 15 GB tarifesi ile karşımıza çıkmış bulunmaktadır. Türk Telekom Faturalı Yeni Prime 15 GB Tarifesi müşterilerimiz için aradıklarından da fazlasını bulabilecekleri oldukça kapsamlı tarife olarak göze çarpmaktadır. Türk Telekom abonesi olmak isteyen herkesin satın almak için Türk Telekom mağazalarına gelerek, turktelekom.com.tr internet adresi üzerinden ya da Türk Telekom Online işlemler üzerinden rahatlıkla satın alabileceği Yeni Prime 15 GB Tarifesi siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom abonesi olmak için Türk Telekom mağazalarından, turktelekom.com.tr internet adresi ya da Türk Telekom Online İşlemler üzerinden başvuruda bulunan herkes tarife içerisindeki avantajlardan faydalanabileceklerdir. Türk Telekom Faturalı Yeni Prime 15 GB Tarifesine gelen herkes, Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 15 GB Cepten İnternet kullanım hakkının yanında, Türk Telekom’lular ile şebeke içi sınırsız konuşma ve Whatsapp üzerinden de sınırsız mesajlaşma hakkı verilecektir. Türk Telekom Faturalı Yeni Prime 15 GB Tarifesine gelen aboneler için ayrıca yurt dışında bulundukları süre içerisinde, her fatura dönemi içerisinde 60 Dakika aranma hakkı sunulacaktır. Türk Telekom Faturalı Yeni Prime 15 GB Tarife kapsamında e-Dergi kullanım hakkı ve uygulamalarda geçerli sınırsız internet hakkınız mevcut olmaktadır.

Kampanya adı

Yeni Prime 15 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 15 GB Cep Mobil İnternet
Türk Telekom Yönüne Sınırsız Görüşme
WhatsApp Üzerinden Sınırsız Mesajlaşma
Yurt Dışı 60 Dakika Aranma Hakkı
E-Dergi Kullanım Hakkı

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 12 Ay : 55TL
Taahhütlü İkinci 12 Ay : 63TL
Taahhütsüz : 85TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Türk Telekom abonesi olmak için Türk Telekom mağazalarından, turktelekom.com.tr internet adresi ya da Türk Telekom Online İşlemler üzerinden başvuruda bulunan herkes tarife içerisindeki avantajlardan faydalanabileceklerdir.

Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Türk Telekom müşteri hizmetleri ya da online işlemler aracılığı ile iptal talebinizi iletebilirsiniz

Kampanya Detaylarını Gör
  • Yeni Prime 15 Tarifesi her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS ile birlikte 15GB cepten internet, şebeke içi sınırsız konuşma ve Whatsapp’tan sınırsız mesajlaşma hakkı içermektedir.
  • Yeni Prime 15 ve Yeni Prime 20 Tarifelerine kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde yurtdışındayken 60 dakika aranma hediye edilecektir.
  • Yeni Prime 15 ve Yeni Prime 20 Tarifelerine yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulan faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla Türk Telekom Mağazaları ve müşteri hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilir.
  • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
  • Yeni Prime 15 ve Yeni Prime 20 Tarifeleri kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 250 MB için 15 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 60 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
  • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.