Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Taraftar Coşturan 7 GB Tarifesi – 29TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
blankLoading...

06.11.2019
472
Türk Telekom / Faturalı Taraftar Coşturan 7 GB Tarifesi – 29TL

Türk Telekom Faturalı Taraftar Coşturan 7 GB Tarifesi, Türk Telekom her kesime hitap eden tarifeleri ile birlikte her zaman tercih edilen operatör olma konusunda ilk sıralarda yer almaktadır. Türk Telekom olarak her kesime hitap ettiğimiz gibi her bütçeye uyan tarifelerimizde muhakkak mevcut olmaktadır. Türk Telekom Faturalı Taraftar Coşturan 7 GB Datası Bol tarife ile taraftarları coşturuyor. Türk Telekom Faturalı Taraftar Coşturan 7 GB Tarifesine numaranızı taşıyarak ya da yeni hat satın alarak kampanyanın içeriğindeki ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı taraftar Coşturan 7 GB Tarifesine gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 7 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkı kazanacaktır.

Türk Telekom Faturalı Taraftar Coşturan 7 GB Tarifesinin geçerli olduğu tarifeler, GS Mobile Coşturan 7 GB Tarifesi, Fenercell Coşturan 7 GB Tarifesi, Bursasporcell Coşturan 7 GB Tarifesi ve Konyaspocell Coşturan 7 GB Tarifeleridir.

Kampanya adı

Türk Telekom Taraftar Coşturan 7 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 7 GB Cepten Mobil İnternet
Tüm Taraftar Hatları ile Sınırsız Konuşma

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Taahhütlü  12 Ay 29TL 
Taahhütsüz 39TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarife Kayıt

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile Taraftar Coşturan 7GB tarifesine geçmek için Türk Telekom Mağazalarına gelin veya online başvuru alanından gerekli bilgileri doldurarak talebinizi iletin, biz size ulaşalım!

Kalan Sorgulama

Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilirsiniz.

Tarife İptal

Müşteri Hizmetlerini arayarak talepte bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Taraftar Coşturan 7GB tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 7GB cepten internet verilmektedir.
 • Geçerli olan tarifeler; GSMobile Coşturan 7GB, Fenercell Coşturan 7GB, Bursasporcell Coşturan 7GB, Konyasporcell Coşturan 7GB tarifeleridir.
 • Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, mobil faturasız tarifelerimizden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki cepten internet kullanım hakkı dolduğunda internet erişimi sonlandırılacaktır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS’ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.