Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Taraftar Coşturan 3 GB Tarifesi – 19TL


05.11.2019
758
Türk Telekom / Faturalı Taraftar Coşturan 3 GB Tarifesi – 19TL

Türk Telekom Faturalı Taraftar Coşturan 3 GB Tarifesi, taraftar coşturacak. Taraftarlar coşturan tarife ile heyecanına heyecan katacak. Türk Telekom Faturalı Taraftar Coşturan 3 GB Tarifesine, numaranızı taşıyarak veya yeni hat alarak Taraftarı Coşturan 3 GB Tarifesi’nden hemen yararlanabilirsiniz. Üstelik Taraftarı Coşturan 3 GB Tarifesi ile ayda 19TL‘ye ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Taraftar Coşturan 3 GB Tarifesine gelin, her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 3GB cepten internetin keyfini avantajlı fiyatlarla çıkarın. Hem takımınıza destek olun, hem avantajlı fiyatlarda faydalanın. Türk Telekom Faturalı Taraftar Coşturan 3 GB Tarifesi sizlere Yurt İçi Her Yöne 500 dakika, 1000 SMS, 3GB cepten internet ve tüm taraftar hatlarıyla SINIRSIZ konuşma ile geliyor.

Kampanya adı

Türk Telekom Taraftar Coşturan 3 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 3 GB Cepten Mobil İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Taahhütlü  12 Ay 19TL 
Taahhütsüz 29TL

Aktivasyon ve detaylar

Taraftar Coşturan 3 GB Tarifesine Kayıt

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile Taraftarı Coşturan 3GB tarifesine geçmek için Türk Telekom Mağazalarına gelin veya online başvuru alanından gerekli bilgileri doldurarak talebinizi iletin, biz size ulaşalım!

Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemleri ziyaret edebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir. Tarife kalan tüm kullanım hakları 9333‘ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.

Tarife İptal

444 1 444 numaralı müşteri hizmetleri servisini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kampanya Detaylarını Gör
 • Yeni Hat Tesisi, Numara Taşıma veya bireysel faturasız tarifelerimizden geçiş yoluyla tarifeye 12 fatura dönemi boyunca şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır.
 • **Yeni Hat Tesisi, Numara Taşıma veya bireysel faturasız tarifelerimizden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 29TL olarak uygulanacaktır.
 • ***Grup içi tanımına Fenercell, GSMobile, KONYASPORCELL, BURSASPORCELL, Izmircell, Kafkafcell, Taraftar, Samsuncell, Trabzoncell, Barcelona, GÖZGÖZCell tarifeleri dahildir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.​​​​
 • Taraftarı Coşturan 3GB tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 3 GB cepten internet verilmektedir.
 • Geçerli olan tarifeler; GSMobile Coşturan 3 GB, Fenercell Coşturan 3 GB, Bursasporcell Coşturan 3 GB ve Konyasporcell Coşturan 3 GB tarifeleridir.
 • Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, mobil faturasız tarifelerimizden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • Her fatura döneminde ilgili tarife kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımları her 250 MB için 9TL olarak ücretlendirilir. En fazla 6 kez tanımlanan 250 MB sonrasında, internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS’ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • 07.2017 tarihi ve sonrasında son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.