Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Tam Senlik Prime 15 GB Tarifesi – 49TL


23.12.2020
499
Türk Telekom / Faturalı Tam Senlik Prime 15 GB Tarifesi – 49TL

Türk Telekom Faturalı Tam Senlik Prime 15 GB Tarifesi ile tam aradığınız tarifeye geçmeye hazır olun. Türk Telekom’dan yepyeni Tam Senlik tarifeleri siz değerli müşterilerimiz için aradıklarını bulabilecekleri tarifeler olarak karşılarına çıkmaktadır. Türk Telekom mağazalarına ya da Türk Telekom online işlemlerden yeni hat alarak ya da numara taşıyarak gelebilecekleri yepyeni tarifeler sizleri beklemektedir. Türk Telekom Faturalı Tam Senlik Prime 15 GB Tarifesi ile bütçesine uygun faturalı tarife arayanların istediklerini fazlası ile bulabilmelerine imkan tanıyan yepyeni tarifeler ile karşınıza çıkmaktadır.

Türk Telekom Faturalı Tam Senlik Prime 15 GB Tarifesine, mağazalarımıza gelerek ya da online işlemler üzerinden numarasını taşıyarak ve yeni hat alarak gelen herkes faydalanabilecektir. Türk Telekom Faturalı Tam Senlik Prime 15 GB Tarifesine belirtilen seçeneklerden birisi ile gelen herkese Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne kullanabilecekleri 15 GB internet kullanım hakkı sunulacaktır. Ayrıca Türk Telekom Faturalı Tam Senlik Prime 15 GB Tarifesine gelenlere ek olarak Türk Telekom’lular ile Sınırsız Konuşma ve WhatsApp’ta Sınırsız Mesajlaşmaya tarife içinde ilave olmaktadır.

Türk Telekom Faturalı Tam Senlik Prime 15 GB Tarifesine numara taşıma ya da yeni hat alarak gelen abonelerimize yönelik olarak tarifeler kapsamında e-dergi kullanım hakkınız ve uygulamada geçerli sınırsız internetiniz bulunmaktadır. e-dergi, yerli yabancı yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz tüm operatör müşterilerine yönelik bir dijital okuma platformu olmaktadır. e-dergi uygulamasında modadan ekonomiye, teknolojiden magazine birçok kategoride yer alan yüzlerce dergiyi ve günlük olarak yenilenen gazeteleri telefonunuzdan veya tabletinizden keyifle okuyabilirsiniz.

 • e-dergi uygulamasındaki zengin dergi ve gazete arşivinin yanı sıra,
 • Favorilere ekleme özelliği ile sevdiğiniz dergilere kolayca erişebilir,
 • Tüm kategorilerden dergi ve gazeteleri ekleyerek kütüphanenizi zenginleştirebilir,
 • İndirdiğiniz dergileri çevrimdışıyken de okuyabilirsiniz.
 • Türk Telekom mobil müşterisiyseniz, e-dergi uygulamasını yurt içinde mobil internet kotanızdan harcamadan kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Tam Senlik Prime, 15 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 15 GB Cep Mobil İnternet
Türk Telekom’lular İle Sınırsız Konuşma
Sınırsız WhatsApp Mesajlaşma
e-dergi Uygulamasında Geçerli Sınırsız İnternet

Ücretlendirme

İlk 12 Ay Taahhütlü; 49TL
İkinci 12 Ay Taahhütlü; 57TL
Taahhütsüz Tarife; 79TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Türk Telekom mağazalarına gelerek ya da turktelekom.com.tr ‘den online başvuru yaparak Tam Senlik Tarifelere geçiş yapabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir. Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.

Tarife İptal

Türk Telekom müşteri hizmetleri ya da online işlemler aracılığı ile iptal talebinizi iletebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12+12 olacak şekilde 24 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturasına her 12 dönemlik taahhüdü ayrı ayrı baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • İlk 12 dönemlik taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile ilk 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • İkinci 12 fatura dönem taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 fatura dönemi içerisinde yararlanılan indirimlerden kaynaklı cayma bedeli yansıtılması söz konusu olmayacak, sadece ikinci 12 fatura döneminde yararlanılan indirimler toplamı ile ikinci 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda abonelere bilgilendirme SMS’i gönderilecek olup, taahhüdünü iptal etmeyen müşterilerin taahhüdü ikinci 12 dönem de devam edecektir.  İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda bilgilendirme SMS’ini yanıtlayarak ya da yukarıda iletilen nedenlerden ötürü taahhüdünü iptal eden müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak ve taahhüdü devam etmeyecektir.
 • 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 12 dönemi içerisinde kurgusu kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmayan faturalı bir tarifeye geçiş yapan abonenin, taahhüdü 12. dönem sonuna kadar devam edecek olup, 12. Dönem sonunda cayma bedeli yansıtılmayacak, ancak yeni tarifesi kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmadığından ikinci 12 dönemde taahhüdü devam etmeyecektir.
 • 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 12 dönemi içerisinde kurgusu kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunan faturalı bir tarifeye geçiş yapan aboneye, cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapmaları ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır.

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.