Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Selfy Sosyal Small 5 GB Kampanyası – 29TL


08.08.2020
555
Türk Telekom / Faturalı Selfy Sosyal Small 5 GB Kampanyası – 29TL

Türk Telekom Faturalı Selfy Sosyal Small 5 GB Kampanyası, Türk Telekom’dan gençlerimize süper kampanya fırsatları devam ediyor. 7 – 25 yaş arasında bulunan gençlerimize Türk Telekom’dan Faturalı Selfy Sosyal Small 5 GB Kampanyası siz değerli genç müşterilerimizi bekliyor.

Türk Telekom Faturalı Selfy Sosyal Small 5 GB kampanyasından yararlanmak için Selfy’li olmanız ve Faturalı Sosyal Small 5 GB Tarifesi’ne kayıtlı olmanız gerekmektedir. Türk Telekom Faturalı Sosyal Small 5 GB Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için siz genç müşterilerimizi Türk Telekom mağazalarına bekliyoruz.

Türk Telekom Faturalı Selfy Sosyal Small 5 GB Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren “SOZ” yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsiniz. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 20 TL indirimli olarak ayda 29TL’ye yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Selfy Sosyal Small 5 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 5000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Gel Kazan Kampanyası kapsamında verilen 2 GB ile toplam 5 GB internete ek, YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’ın hepsinde geçerli 2 GB İnternet içeriklerinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Kampanya adı

Selfy Sosyal Small 5 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Her Yöne 750 DK
Her Yöne 5000 SMS
Her Yöne Cepten 3 + 2 GB Mobil İnternet

Ücretlendirme

12 Ay Taahhütlü 29 TL
Taahhütsüz 49 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarife Kayıt

Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’liysen SOSYAL SMALL, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen SOSYAL SMALL TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.

Kampanya İptali

Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası’nı iptal etmek istersen IPTAL SOSYAL SMALL yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.

Kampanya Detayları
 • Faturalı Sosyal Small Tarifesi’ne numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan yararlandıysan: 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verdiysen:aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 29 TL’dir.
 • 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 49 TL’dir.
 • Ek 2GB internet sadece YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerlidir.
 • Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhütname imzalandığı takdirde çıkacak damga vergisi aboneye yansıtılır. İptalde cayma bedeli alınır.
 • Taahhüt sonunda güncel fiyatlar uygulanır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanmadığın kampanyan kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecek.
 • Başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptığın takdirde, kampanyan kapsamında sunulan faydaların silinecek.
 • Kampanyan kapsamındaki kullanım haklarını devredemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • 12.2018 tarihi itibarıyla Selfy’nin Sosyal Small Tarifesine kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında kampanyandaki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak kampanyan içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılacak.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır. Tarifeye ek olarak ses, SMS ve/veya data faydası içeren bir paket alınması durumunda paket ve tarifenin içerisindeki faydalar birlikte değerlendirilecek olup ilgili faydanın tamamı kullanıldığı durumda tam aylık ücret alınır.
 • 12.2018 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olduysan, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırsın. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisin kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartın 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayabilirsin. İstersen servisi iptal edebilirsin. Servisten yararlanmaya başlaman ve servisi iptal etmen durumunda ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacak.
 • Taahhüt vermek için Taahhüt Onay SMS’i 2TL’dir.
 • Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası’nı iptal etmek istersen IPTALSOSYALSMALL yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.