Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Selfy Sosyal Large 10 GB Kampanyası – 41TL


08.08.2020
644
Türk Telekom / Faturalı Selfy Sosyal Large 10 GB Kampanyası – 41TL

Türk Telekom Faturalı Selfy Sosyal Large 10 GB Kampanyası, içeriğinde genişleyen internet seçenekli tarifesi ile gençlerimize hizmet vermeye devam ediyor. Türk Telekom her zaman gençlerimize destek olmaya devam etmektedir. 7 – 25 yaş arası gençlerimize özel olarak sunduğumuz kampanyalar doğrultusunda Türk Telekom Faturalı Selfy Sosyal Large 10 GB Kampanyamızdan fayda sağlayabilirsiniz. Türk Telekom olarak siz gençlerimizi avantajlar dünyasına bekliyoruz.

Türk Telekom Faturalı Selfy Sosyal Large 10 GB kampanyasından yararlanmak için Selfy’li olmanız ve Faturalı Sosyal Large 10 GB Tarifesi’ne kayıtlı olmanız gerekmektedir. Türk Telekom Faturalı Sosyal Large 10 GB Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için siz genç müşterilerimizi Türk Telekom mağazalarına bekliyoruz.

Türk Telekom Faturalı Selfy Sosyal Large 10 GB Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren “SOZ” yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsiniz. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 20TL indirimli olarak ayda 41TL’ye yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Selfy Sosyal Large 10 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 5000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Gel Kazan Kampanyası kapsamında verilen 3 GB ile toplam 10 GB internete ek; YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’ın hepsinde geçerli 3 GB İnternet içeriklerinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Kampanya adı

Selfy Sosyal Large 10 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Her Yöne 750 DK
Her Yöne 5000 SMS
Her Yöne Cepten 7 + 3 GB Mobil İnternet

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

12 Ay Taahhütlü 41TL
Taahhütsüz 61TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarife Kayıt

Selfy’nin Sosyal Large Kampanyası’na katılmak için hattından SOSYAL LARGE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Kampanya İptali

Selfy’nin Sosyal Large Kampanyası’nı iptal etmek istersen IPTAL SOSYAL LARGE yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Faturalı Sosyal Large tarifesi’ne numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan yararlandıysan:
 • 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verdiysen: aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 41 TL’dir.
 • 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 61 TL’dir.
 • Ek 3 GB internet sadece YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerlidir.
 • Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhütname imzalandığı takdirde çıkacak damga vergisi aboneye yansıtılır. İptalde cayma bedeli alınır.
 • Taahhüt sonunda güncel fiyatlar uygulanır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanmadığın kampanyan kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecek.
 • Başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptığın takdirde, kampanyan kapsamında sunulan faydaların silinecek.
 • Kampanya kapsamındaki kullanım haklarını devredemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • 12.2018 tarihi itibarıyla Selfy’nin Sosyal Large Tarifesine kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında kampanyandaki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak kampanyan içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılacak.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır. Tarifeye ek olarak ses, SMS ve/veya data faydası içeren bir paket alınması durumunda paket ve tarifenin içerisindeki faydalar birlikte değerlendirilecek olup ilgili faydanın tamamı kullanıldığı durumda tam aylık ücret alınır.
 • 12.2018 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olduysan, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırsın. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisin kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartın 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayabilirsin. İstersen servisi iptal edebilirsin. Servisten yararlanmaya başlaman ve servisi iptal etmen durumunda ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacak.
 • Taahhüt vermek için Taahhüt Onay SMS’i 2 TL’dir.
 • Selfy’nin Sosyal Large Kampanyası’nı iptal etmek istersen IPTALSOSYALLARGE yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.