Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Selfy Mor X Large 10 GB Kampanyası – 44TL


12.11.2020
747
Türk Telekom / Faturalı Selfy Mor X Large 10 GB Kampanyası – 44TL

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor X Large 10 GB Kampanyası, gençler için Selfy Mor tarifelerinin en kapsamlı tarifesi olarak gösterebiliriz. Gençlerimiz bu kampanyamız ile telefonu ellerinden bırakamayacaklar. İnternet içeriği en fazla olan tarifemiz ile internetsiz duramam, internet benim her şeyim diyen genç kullanıcılarımız tam size göre bir tarife.

Türk Telekom Selfy ortaklığı ile 7 – 25 yaş arası genç kullanıcılarımız normal fiyatı 64TL olan tarifeye, Selfy ile 44TL ödeyerek kullanma hakkına sahip olabiliyor. Türk Telekom Selfy iş birliği ile gençlerimize destek olmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor X Large Kampanyası gençlerimize özel, Her Yöne 750 DK, Her Yöne 5000 SMS ve 5 GB + 5 GB olmaz üzere toplam 10 GB Cepten Mobil İnternet vermektedir. 10 GB cepten internet hakkının 5 GB’ ı 21.00 – 09.00 arası kullanımlarda geçerli olmaktadır.

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor X Large Kampanyasına katılmak için MOR XL yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz. SMS ile kayıt olabileceğiniz gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebinizi iletebilirsiniz. Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’liysen MOR XL, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilseniz MOR XL TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için Selfy’li olmanız ve Faturalı Mor XL Tarifesi’ne kayıtlı olmanız gerekli. Mor XL Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsiniz. Tarifeye, diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yapmak istiyorsanız Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığı ile geçiş yapabilirsiniz.

Kampanya adı

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor X Large

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Her yöne 750 DK
Her yöne Cepten  10 GB internet
Her yöne 5000 SMS

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Türk Telekom Mor Large Selfy’li Selfy’siz
Taahhütlü 44TL 64TL
Taahhütsüz 54TL 74TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Tarifeye Kayıt

Selfy’nin Mor XL Kampanyası’na katılmak için MOR XL yazıp 4545‘e SMS gönderebilirsiniz. SMS ile kayıt olabileceğiniz gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebinizi iletebilirsiniz.

 • Paket İptali

Selfy’den Mor XL Kampanyası’nı iptal etmek isterseniz IPTAL MOR XL yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz.

Kampanya Detayları
 • Kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne 750 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.
 • Kampanya kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamıyor. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsıyor.
 • Kampanya kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, Mor X Large tarife ücretleri baz alınarak yurt içi her yöne konuşma ücreti 56,70KR/Dk ve SMS ücreti 40,75KR/SMS olarak ücretlendirilirsin.
 • Kampanya kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, paket aşım ücreti her 250 MB için 9TL olacak şekilde uygulanır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 54TL ücret yansıtılacak ve bu ücrete ulaşırsan internet erişimin fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacak. AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanmadığın kampanyan kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecek.
 • Başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptığın takdirde, kampanyan kapsamında sunulan faydaların silinecek.
 • Kampanyan kapsamındaki kullanım haklarını devredemez ve 3. şahıslara transfer edemesin.
 • 09.02.2016 tarihi itibarıyla Mor XL tarifesine kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.