Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Selfy Mor Small 2 GB Kampanyası – 27TL


12.11.2020
1.007
Türk Telekom / Faturalı Selfy Mor Small 2 GB Kampanyası – 27TL

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor Small 2 GB Kampanyası Kampanyası gençler için süper avantajlar sunuyor. Türk Telekom Selfy ortaklığı ile normal fiyatı 47TL olan tarifeyi, siz gençler için 27TL olarak sizlerin kullanımına sunuyoruz. Geleceğimizin gururu gençlerimize Türk Telekom inanılmaz avantajlar veriyor.

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor Small Kampanyası siz değerli gençlerimiz için; Her Yöne geçerli 600 DK, Her Yöne 5000 SMS ve 1 GB + 1 GB olmak üzere 2 GB Cepten Mobil internet sunmaktadır. 2 GB cepten internet hakkının 1 GB’ı 21.00-09.00 arası kullanımlarda geçerli olmaktadır.

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor Small Kampanyasına kayıt olmak için ise Selfy’liysen MOR S, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen MOR S TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS göndererek kayıt olabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için Selfy’li olmanız ve Faturalı Mor Small Tarifesi’ne kayıtlı olmanız gerekmektedir. Mor Small Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsiniz. Tarifeye, diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yapmak istiyorsanız Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığı ile geçiş yapabilirsiniz.

Kampanya adı

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor Small

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Her Yöne 600 DK
Her Yöne Cepten 2 GB Mobil İnternet
Her Yöne 5000 SMS

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Türk Telekom Mor Large Selfy’li Selfy’siz
Taahhütlü 27TL 47TL
Taahhütsüz 57TL 57TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Tarifeye Kayıt

Selfy’nin Mor Small Kampanyası’na katılmak için MOR S yazıp 4545‘e SMS gönderebilirsiniz. SMS ile kayıt olabileceğiniz gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebinizi iletebilirsin.

 • Paket İptali

Selfy’den Mor Small Kampanyası’nı iptal etmek isterseniz IPTAL MOR S yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.

Kampanya Detayları
 • Kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne 600 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.
 • Kampanya kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamıyor. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsıyor.
 • Kampanya kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, Mor Small tarife ücretleri baz alınarak yurt içi her yöne konuşma ücreti 56,70 KR/Dk ve SMS ücreti 40,75 KR/SMS olarak ücretlendirilirsin.
 • Kampanya kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, paket aşım ücreti her 250 MB için 9TL olacak şekilde uygulanır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 54TL ücret yansıtılacak ve bu ücrete ulaşırsan internet erişimin fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacak. AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanmadığın kampanyan kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecek.
 • Başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptığın takdirde, kampanyan kapsamında sunulan faydaların silinecek.
 • Kampanyan kapsamındaki kullanım haklarını devredemez ve 3. şahıslara transfer edemesin.
 • 02.2016 tarihi itibarıyla Mor Small tarifesine kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında kampanyandaki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak kampanyan içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.