Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Selfy Mor Small Kampanyası (600 DK, 5000 SMS, 2 GB ) – 22TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,67
Loading...

06.12.2018
360
Türk Telekom / Faturalı Selfy Mor Small Kampanyası (600 DK, 5000 SMS, 2 GB ) – 22TL

Açıklama

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor Small Kampanyası gençler için süper avantajlar sunuyor. Türk Telekom Selfy ortaklığı ile normal fiyatı 42TL olan tarifeyi, siz gençler için 22 TL olarak sizlerin kullanımına sunuyoruz. Geleceğimizin gururu gençlerimize Türk Telekom inanılmaz avantajlar veriyor.

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor Small Kampanyası siz değerli gençlerimiz için; Her Yöne geçerli 600 DK, Her Yöne 5000 SMS ve 1 GB + 1 GB olmak üzere 2 GB Cepten Mobil internet sunmaktadır. 2 GB cepten internet hakkının 1 GB’ı 21.00-09.00 arası kullanımlarda geçerli olmaktadır.

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor Small Kampanyasına kayıt olmak için ise Selfy’liysen MOR S, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen MOR S TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS göndererek kayıt olabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için Selfy’li olmanız ve Faturalı Mor Small Tarifesi’ne kayıtlı olmanız gerekmektedir. Mor Small Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsiniz. Tarifeye, diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yapmak istiyorsanız Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığı ile geçiş yapabilirsiniz.

Kampanya adı

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor Small

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Her yöne 600DK
Her Yöne Cepten 2 GB Mobil İnternet
Her yöne 5000SMS

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Türk Telekom Mor Large Selfy’li Selfy’siz
Taahhütlü 22 TL 42 TL
Taahhütsüz 32 TL 52 TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Tarifeye Kayıt

Selfy’nin Mor Small Kampanyası’na katılmak için MOR S yazıp 4545‘e SMS gönderebilirsiniz. SMS ile kayıt olabileceğiniz gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebinizi iletebilirsin.

 • Paket İptali

Selfy’den Mor Small Kampanyası’nı iptal etmek isterseniz IPTAL MOR S yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne 600 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.
 • Kampanya kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamıyor. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsıyor.
 • Kampanya kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, Mor Small tarife ücretleri baz alınarak yurt içi her yöne konuşma ve SMS ücreti 90 KR olarak ücretlendirilirsin.
 • Kampanya kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, paket aşım ücreti her 250 MB için 9 TL olacak şekilde uygulanır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 54 TL ücret yansıtılacak ve bu ücrete ulaşırsan internet erişimin fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacak. AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanmadığın kampanyan kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecek.
 • Başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptığın takdirde, kampanyan kapsamında sunulan faydaların silinecek.
 • Kampanyan kapsamındaki kullanım haklarını devredemez ve 3. şahıslara transfer edemesin.
 • 02.2016 tarihi itibarıyla Mor Small tarifesine kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında kampanyandaki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak kampanyan içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılacak.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır. Tarifeye ek olarak ses, SMS ve/veya data faydası içeren bir paket alınması durumunda paket ve tarifenin içerisindeki faydalar birlikte değerlendirilecek olup ilgili faydanın tamamı kullanıldığı durumda tam aylık ücret alınır.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi, ardından gelen SMSi ONAY yazarak cevaplamak gerekmektedir. 15 Mart 2018 itibarıyla Onay SMS ücreti 2TL’dir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.