Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Selfy Mor Medium 4 GB Kampanyası – 30TL


12.11.2020
999
Türk Telekom / Faturalı Selfy Mor Medium 4 GB Kampanyası – 30TL

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor Medium 4 GB Kampanyası ile gençlerimiz için ayrıcalıklar devam ediyor. Gençlerimizin Türk Telekom Selfy Mor Medium Kampanyası ile yüzlerini gülümsetiyor. Gençlerimiz yapılan kampanya ile çok kullanım yapıp az ödeme avantajından faydalanıyor.

Türk Telekom Selfy ortaklığı ile 7 – 25 yaş arası genç kullanıcılarımız normal fiyatı 50TL olan tarifeye, Selfy ile 30TL ödeyerek kullanma hakkına sahip olabiliyor. Türk Telekom Selfy ortaklığı gençlerimizin yanında olduğunu bir kez daha göstermiş bulunuyor.

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor Medium Kampanyası gençlerimize özel, Her Yöne 750 DK, Her Yöne 5000 SMS ve 2 GB + 2 GB olmak üzere toplam 4 GB Cepten Mobil İnternet vermektedir. 4 GB cepten internet hakkının 2 GB’ ı 21.00 – 09.00 arası kullanımlarda geçerli olmaktadır.

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor Medium Kampanyasına katılmak için MOR M yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz. SMS ile kayıt olabileceğiniz gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebinizi iletebilirsin. Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’li iseniz MOR M, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilseniz MOR M TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Kampanyadan yararlanmak için Selfy’li olmanız ve Faturalı Mor Medium Tarifesi’ne kayıtlı olmanız gerekli. Mor Medium Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsin. Tarifeye, diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yapmak istiyorsanız Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığı ile geçiş yapabilirsiniz.

Kampanya adı

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor Medium

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Her yöne 750 DK
Her Yöne Cepten  4GB internet
Her yöne 5000 SMS

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Türk Telekom Mor Medium Selfy’li Selfy’siz
Taahhütlü 30TL 50TL
Taahhütsüz 40TL 60TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Tarifeye Kayıt

Selfy’nin Mor Medium Kampanyası’na katılmak için MOR M yazıp 4545‘e SMS gönderebilirsiniz. SMS ile kayıt olabileceğiniz gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebinizi iletebilirsin.

 • Paket İptali

Selfy’den Mor Medium Kampanyası’nı iptal etmek isterseniz IPTAL MOR M yazarak 4545‘e SMS gönderebilirsiniz.

Kampanya Detayları
 • Kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne 750 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.
 • Kampanya kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamıyor. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsıyor.
 • Kampanya kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, Mor Medium tarife ücretleri baz alınarak yurt içi her yöne konuşma ücreti 56,7 KR/Dk ve SMS ücreti 40,75 KR/SMS olarak ücretlendirilirsin.
 • Kampanya kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, paket aşım ücreti her 250 MB için 9 TL olacak şekilde uygulanır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 54TL ücret yansıtılacak ve bu ücrete ulaşırsan internet erişimin fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacak. AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanmadığın kampanyan kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecek.
 • Başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptığın takdirde, kampanyan kapsamında sunulan faydaların silinecek.
 • Kampanyan kapsamındaki kullanım haklarını devredemez ve 3. şahıslara transfer edemesin.
 • 09.02.2016 tarihi itibarıyla Mor Medium tarifesine kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında kampanyandaki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak kampanyan içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.