(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-2328291454811068", enable_page_level_ads: true });
Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Rakipsiz 2000 Tarifesi – 55TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,80
Loading...

22.01.2019
277
Türk Telekom / Faturalı Rakipsiz 2000 Tarifesi – 55TL

Açıklama

Türk Telekom Faturalı Rakipsiz 2000 Tarifesi, taraftar sevindiren süper bir tarife. Taraftarlar maç yorumlarını doya doya yapsın, takımına destek olsun diye Türk Telekom taraftarın yanında! Türk Telekom Faturalı Rakipsiz 2000 Tarifesi ile taraftarın yüzü gülüyor, takımlarının yüzü gülüyor.

Türk Telekom Faturalı Rakipsiz 2000 Tarifesine, Numaranızı taşıyarak ya da  yeni hat alarak  TARAFTAR, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell, BURSASPORCELL Rakipsiz 2000 Tarifeleri‘nden yararlanabilirsiniz! Rakipsiz 2000 Tarifesini seçin, hem takımınızı destekleyin hem de Her yöne 2000 dakika, Her Yöne 2000 SMS ve 4 GB internetin keyfini çıkarın!

Türk Telekom Faturalı Rakipsiz 2000 Tarifesine gelen siz değerli müşterilerimiz her yöne tam 2000 dakika + 2000 SMS + 4 GB cepten internet ile hem takımlarına destek olmanın keyfini çıkartıyor hem de taraftarlar arasında doya doya görüşme gerçekleştiriyor.

Kampanya adı

Türk Telekom Rakipsiz 2000 Tarifesi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 2000  SMS
Yurt İçi Her Yöne 4 GB Cepten Mobil İnternet

Ücretlendirme

Taahhütlü  12 Ay 55 TL 
Taahhütsüz 63TL

Aktivasyon ve detaylar

Rakipsiz 2000 Tarifesine Kayıt

GSMobile müşterilerimiz GS2000 yazıp 5555’e göndererek, Fenercell müşterilerimiz FB 2000 yazıp 5555’e göndererek, TrabzonCell müşterilerimiz TS 2000 yazıp 5555’e göndererek, BURSASPORCELL müşterilerimiz BURSA 2000 yazıp 5555’e göndererek, Türk Telekom mağazalarına gelerek veya 500 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Rakipsiz 2000 tarifesine geçiş yapabilirler.

Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemleri ziyaret edebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Tarife İptal

444 1 444 numaralı müşteri hizmetleri servisini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde 63 TL’lik taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır. Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 63 TL olarak uygulanacaktır.
 • Rakipsiz 2000 her yöne 2000 dakika ve 4 GB cepten internet içermektedir. Tarifeye kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde ücretsiz her yöne 2000 SMS hakkı tanımlanacaktır.
 • Numara taşıma, yeni hat tesisi Türk Telekom faturalı mobil tarifeler ve iş birliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Rakipsiz 2000 Tarifesine kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 63 TL’dir. Söz konusu müşterilerimizin, tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Rakipsiz 2000 Tarifesi’nin aylık ücreti 55 TL olarak uygulanacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki cepten internet kullanım hakkı dolduğunda internet erişimi sonlandırılacaktır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS’ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. Ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme tarifenizin SMS aşım ücretlendirmesi üzerinden olacaktır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında tarifenizin ses aşım ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.
 • 03.2016 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibarıyla, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek son faturalara ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tümü yansıtılacaktır.
 • 04.2014 ve sonrası Türk Telekom faturalı ya da faturasız mobil tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan müşteriler ile Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız mobil tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus KDV ve ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.