(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-2328291454811068", enable_page_level_ads: true });
Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Prime Kat Kat 15+5 GB Tarifesi – 59TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

23.07.2019
182
Türk Telekom / Faturalı Prime Kat Kat 15+5 GB Tarifesi – 59TL

Açıklama

Türk Telekom Faturalı Prime Kat Kat 15+5 GB Tarifesi, sınıfının en çok cazip içerikler bulunduran tarifedir. Tarife içerisinin ayrıcalıkları ile telefonunuz elinizden düşmeyecek. Prime ayrıcalıklarından doyasıya fayda sağlayabileceksiniz. Türk Telekom Faturalı Prime Kat kat 15+5 GB Tarifesi taahhütte bulunan müşterilerimize birçok fırsatlar sağlıyor. Sunulan fırsatlardan taahhüttünüz boyunca yararlanabiliyorsunuz.

Türk Telekom Faturalı Prime Kat Kat 15+5 GB Tarifesi müşterilerine yurt içi her yöne 1000 dakika, yurt içi her yöne 1000 SMS, yurt içi her yöne 15+5 GB cepten internet hakkından dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Prime Kat Kat 15+5 GB Tarifesinden faydalanmak isteyen Türk Telekom tarifelerinde bulunan müşterilerimiz ve Türk Telekom’a geçiş yapmak isteyen müşterilerimiz için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

 • Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde bulunan müşteriler, SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ilgili tarifelere geçiş yapabilecektir.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Faturalı Prime Kat Kat 15+5 GB Tarifesine, numara taşıma, yeni hat tesisi ve diğer faturasız tarifelerinden geçiş yolu ile Prime Kat Kat 15+5 GB tarifesine kayıt olan müşterilerimizin 12+12 fatura dönemi boyunca, Türk Telekom Faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere ilk 12 fatura dönemi boyunca tarife ücreti 59TL olarak ücretlendirilecektir. Mevcut Faturalı Türk Telekom müşterilerimiz ise tarifeden aylık 75TL karşılığında faydalanabileceklerdir.

Kampanya adı

Prime Kat Kat 15+5 GB Tarifesi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne Cepten 15+5 GB Mobil İnternet

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 12 Ay 59 TL
Türk Telekom Müşterileri 75 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarife Kayıt

Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde bulunan müşteriler, SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ilgili
tarifelere geçiş yapabilecektir.
Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi
gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemler’i ziyaret edebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
Tarifeden kalan tüm haklarınızı 9333’ü ücretsiz arayarak yada *124#’yi ücretsiz tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Tarife İptali

Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarifelerde bulunan her yöne 1000 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi ve ev/iş telefonu sabit hat yönleri, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurt dışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Tarifelerde bulunan her yöne 1000 SMS, yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifelerde bulunan her yöne dakikalar ve her yöne SMS’ler tükendiğinde tabloda bilgisi verilen ücretlendirme geçerli olacaktır.
 • Tarifelerde bulunan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece Internet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir. Cebimde tarifelerde sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, aşım ücreti her 100 MB için 9 TL olacak şekilde, Prime Kat Kat tarifelerde sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, aşım ücreti her 500 MB için 12 TL olacak şekilde uygulanacaktır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde Cebimde Tarifeler kapsamında internet aşım ücreti olarak maksimum 54 TL yansıtılacak olup, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar hız düşümlü olarak kesintisiz 1 kbps hızla devam edecektir. Bir fatura dönemi içerisinde Prime Kat Kat Tarifeler kapsamında ise internet aşım ücreti olarak maksimum 48 TL yansıtılacak olup, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecektir. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında; faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır. Tarifeye ek olarak ses, SMS ve/veya data faydası içeren bir paket alınması durumunda paket ve tarifenin içerisindeki faydalar birlikte değerlendirilecek olup ilgili faydanın tamamı kullanıldığı durumda tam aylık ücret alınacaktır.
 • 02.2019 tarihi itibarıyla tarifelerden birine kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.