Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Prime KatKat 15 GB Tarifesi – 59TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

22.03.2019
107

Açıklama

Türk Telekom Faturalı Prime KatKat 15 GB Tarifesi, sınıfının en çok cazip içerikler bulunduran tarifedir. Tarife içerisinin ayrıcalıkları ile telefonunuz elinizden düşmeyecek. Prime ayrıcalıklarından doyasıya fayda sağlayabileceksiniz. Türk Telekom Faturalı Prime Katkat 15 GB Tarifesi taahhütte bulunan müşterilerimize birçok fırsatlar sağlıyor. Sunulan fırsatlardan taahhüttünüz boyunca yararlanabiliyorsunuz.

Türk Telekom Faturalı Prime KatKat 15 GB Tarifesi müşterilerine yurt içi her yöne 1000 dakika, yurt içi her yöne 1000 SMS, yurt içi her yöne 15 GB cepten internet, e-dergi aboneliği ve e-dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet hakkı içermektedir. Tarifelere kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde yurtdışındayken 60 dakika aranma hediye edilecektir.

Türk Telekom Faturalı Prime KatKat 15 GB Tarifesine gelen müşterilerimize ilk üç aya özel ek 30GB cepten internet ve Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketleri Prime Ayrıcalık kampanyası ile 24 ay boyunca ücretsiz!

Türk Telekom Faturalı Prime KatKat 15 GB Tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Prime KatKat 15GB tarifesine kayıt olan müşterilerimizin 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere ilk 12 fatura dönemi boyunca tarife ücreti 59TL, ikinci 12 fatura dönemi boyunca tarife ücreti 67TL olarak uygulanacaktır.

Kampanya adı

Prime KatKat 15 GB Tarifesi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne Cepten 15 GB Mobil İnternet
e-dergi Aboneliği
e-dergi Uygulamasında Geçerli Sınırsız İnternet
Yurt Dışında 60 Dakika Aranabilme
İlk 3 Aya Özel Cepten 30 GB Bedava İnternet
Muud Premium Üyelik
Türk Telekom Bulut 150 GB
Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketleri Prime Ayrıcalık kampanyası ile 24 ay boyunca ücretsiz!

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 12 Ay 59 TL
Taahhütlü Son 12 Ay 69 TL
Taahhütsüz Kullanım 79 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarife Kayıt

Türk Telekom mağazalarına gelerek Prime KatKat 15GB Tarifesine geçiş yapabilirsiniz. Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Prime Ayrıcalıklar İçin

PRIME AYRICALIK yazıp 5555’e SMS gönderen müşterilerimize 24 fatura dönemi boyunca ücretsiz Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketlerinden faydalanacakları kampanya kodları iletilecektir.

30 GB Bedava İnternet İçin

PRIME EK 30GB yazıp 5555’e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir.

Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir. Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.

Tarife İptali

Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımları her 500MB için 12TL olarak ücretlendirilir. En fazla 4 kez tanımlanan 500MB sonrasında, internet erişim hızı ilgili fatura dönemi sonuna kadar 256 kbps’a düşürülür ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz her yöne dakikalar tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme 56,70 KR/Dk’dır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 12.2018 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır.  Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS’ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 12 dönemi içerisinde kurgusu kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunan faturalı bir tarifeye geçiş yapan aboneye, cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapmaları ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır.
 • 5555’e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.