Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Mutlu 7 GB Tarifesi ( 1000 DK, 1000 SMS, 7 GB) – 38TL


08.12.2018
746
Türk Telekom / Faturalı Mutlu 7 GB Tarifesi ( 1000 DK, 1000 SMS, 7 GB) – 38TL

Açıklama

Türk Telekom Faturalı Mutlu 7 GB Tarifesi, siz kullanıcılarımız için hazırladığımız Mutlu tarifelerin içeriği en bol olan tarifemizdir. Türk Telekom olarak sizleri gülümsetebilmeyi kendimize görev edinmiş bulunmaktayız. Türk Telekom Faturalı Mutlu 7 GB tarifesine geçiş yapmak istiyorsanız, sizi hemen mağazalarımıza bekliyoruz. Sizleri Türk Telekom ailesi içerisinde görmek, değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten bizler de son derece mutluluk duyacağız.

Türk Telekom Faturalı Mutlu 7 GB Tarifesi sizler için; Her Yöne 1000 DK, Her Yöne 1000 SMS ve Her Yöne Cepten 7 GB Mobil İnternet olarak sizlere aktarılmaktadır. Türk Telekom olarak tarifenize ek ücretsiz kullanabileceğiniz bir uygulama veriyoruz. Mutlu 7GB Tarifesi kapsamında e-dergi kullanım hakkınız ve uygulamada geçerli sınırsız internetiniz bulunmaktadır. e-dergi, yüzlerce yerli yabancı dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz tüm operatör müşterilerine yönelik bir dijital okuma platformudur.

Türk Telekom Faturalı Mutlu 7 GB Tarifesi içeriğine ilave olarak ücretsiz sunulan, e-dergi, yerli yabancı yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz tüm operatör müşterilerine yönelik bir dijital okuma platformudur. e-dergi uygulamasında modadan ekonomiye, teknolojiden magazine birçok kategoride yer alan yüzlerce dergiyi ve günlük olarak yenilenen gazeteleri telefonunuzdan veya tabletinizden keyifle okuyabilirsiniz.

e-dergi uygulamasındaki zengin dergi ve gazete arşivinin yanı sıra,

Favorilere ekleme özelliği ile sevdiğiniz dergilere kolayca erişebilir,

Tüm kategorilerden dergi ve gazeteleri ekleyerek kütüphanenizi zenginleştirebilir,

İndirdiğiniz dergileri çevrimdışıyken de okuyabilirsiniz.

Türk Telekom mobil müşterisiyseniz, e-dergi uygulamasını yurt içinde mobil internet kotanızdan harcamadan kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Türk Telekom Faturalı Mutlu 7 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her Yöne Cepten 7 GB Mobil İnternet
Her Yöne 1000 SMS
Ücretsiz e-dergi Kullanım Hakkı

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 12 Ay 38 TL 
Taahhütlü İkinci 12 Ay 43 TL
Taahhütsüz 53 TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

 • Tarifeye Kayıt

Türk Telekom mağazalarına gelerek Mutlu 7GB Tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

 • Paket İptali

Müşteri Hizmetleri 444 1 444 numarasını arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Mutlu 7GB tarifesi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, 7 GB cepten internet ve ücretsiz e-dergi aboneliği içermektedir.
 • Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımları her 100MB için 9TL olarak ücretlendirilir. En fazla 6 kez tanımlanan 100MB sonrasında, internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz her yöne dakikalar tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme 90 KR/DK’dır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 10.2018 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır.  Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS’ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 90 Kr’tur.
e-dergi Uygulaması Kullanım Detayları
 • Uygulamayı indirdikten sonra GSM numaranız (90 5XX XXX XX XX ) ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.
 • Dergi ve gazete okuyabilmek için e-dergi aylık üyeliğinizi de başlatmanız gerekmektedir.
 • Türk Telekom mobil müşterisiyseniz ve tarife veya kampanya kapsamında e-dergi kullanım hakkınız bulunuyorsa Türk Telekom mobil numaranızla üye olup, e-dergi aboneliğinizi ücretsiz olarak başlatabilirsiniz.
 • 7 Şubat 2018 tarihi öncesinde aktif Türk Telekom mobil müşterisi olanlarla 7 Şubat 2018 sonrasında Dönüşen 2 GB, Dönüşen 4 GB, 5 Mart 2018 sonrasında Şanslı 2 GB, Şanslı 4 GB, Şanslı 6 GB, Yeni Prime Eksper 10 GB, Aşmayan 4 GB, Aşmayan 6 GB, Prime Eksper Aşmayan 10 GB tarifelerine aktivasyon veya faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla gelmiş olan müşteriler e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanmaktadır.
 • Uygulamadan ücretsiz yararlanma hakkı olan müşterilerimiz 7 Şubat 2018 tarihi sonrasında da faturalıdan faturasıza geçtiğinde, faturasızdan faturalıya geçtiğinde, işbirliği ve taraftar tarifelerine geçiş yaptığında, işbirliği ve taraftar tarifelerinden geçiş yaptığında, mobil hattını iptal ettiğinde, iptaline sebebiyet verdiğinde ya da numara taşıma yolu ile numarasını diğer operatöre taşıması durumunda  e-dergi ücretsiz aboneliği sonlanacaktır.
 • Ücretsiz aboneliğinizin sonlanması durumunda e-dergi’ye App Store ve Google Play Store uygulama içi satın alma işlemiyle aylık 13,99 TL’ye yeniden abone olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.