Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Konuşkan 3000 DK, 3 GB Tarifesi – 35TL


21.12.2020
727
Türk Telekom / Faturalı Konuşkan 3000 DK, 3 GB Tarifesi – 35TL

Türk Telekom Faturalı Konuşkan 3000 DK, 3 GB Tarifesi ile müşterilerimiz en çok ihtiyacı olan konuşma içeriğinin ağırlık verildiği paket olmaktadır. Türk Telekom cebe dost olan tarifelerini siz değerli müşterilerimize sunmaya devam etmektedir. Türk Telekom’a gelerek cep yakmayan fiyat içeriğinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz hemen başvuruda bulunabilirler. Başvuru için Türk Telekom mağazaları ya da online olarak Türk Telekom resmi web sayfası üzerinden hemen gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom Faturalı Konuşkan 3000 DK, 3 GB Tarifesine, yeni hat tesisi veya numara taşıma yoluyla kayıt olunabilecektir.

Türk Telekom Faturalı Konuşkan 3000 DK, 3 GB Tarifesine gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 3000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 3 GB Cepten İnternet kullanım hakkı aylık olarak hatlarına tanımlanacaktır. Ayrıca müşterilerimiz tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basarak temin edebilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Konuşkan 3000 DK, 3 GB Tarifesinden, taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.

Kampanya adı

Konuşkan 3000DK, 3 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 3000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 3 GB Cep Mobil İnternet

Ücretlendirme

Yeni Gelen Taahhütlü 35TL
Numara Taşıyarak Gelen Taahhütlü 35TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Paket İptali

Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • 5555’e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.
  • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
  • 12+12 olacak şekilde 24 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturasına her 12 dönemlik taahhüdü ayrı ayrı baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamları kıyaslanarak  düşük olan tutar cayma bedeli olarak  yansıtılacaktır.
  • İlk 12 dönemlik taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen ihlal hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi nedeniyle  taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile ilk 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay  ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
  • İkinci 12 fatura dönemi taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 fatura dönemi içerisinde yararlanılan indirimlerden kaynaklı cayma bedeli yansıtılması söz konusu olmayacak, sadece ikinci 12 fatura döneminde yararlanılan indirimler toplamı ile ikinci 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
  • İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda abonelere bilgilendirme SMS’i gönderilecek olup, taahhüdünü iptal etmeyen müşterilerin taahhüdü ikinci 12 dönem de devam edecektir.  İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda bilgilendirme SMS’ini yanıtlayarak ya da yukarıda iletilen nedenlerden ötürü taahhüdünü iptal eden müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak ve taahhüdü devam etmeyecektir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.