Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Kontrol Sizde Maksi 8 GB Paketi – 49TL


14.12.2020
774
Türk Telekom / Faturalı Kontrol Sizde Maksi 8 GB Paketi – 49TL

Türk Telekom Faturalı Kontrol Sizde Maksi 8 GB Paketi siz değerli müşterilerimiz için üçlü paket beklentilerini bekledikleri gibi karşılayan kampanya! Türk Telekom her zaman cazip kampanyalar düzenleyerek müşterilerine üçlü paketlerde aradıklarını bulmalarında sonuna kadar desteklemektedir. Türk Telekom müşteri memnuniyetini sonuna kadar desteklemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Türk Telekom’a, başvurularınızı en yakın mağazalarımıza gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Kontrol Sizde Maksi 8 GB Paketi müşterileri için Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 8 GB Cep Mobil İnternet sunmaktadır. Paketinizin özelliği tüm şebeke içi ve sabit hatlarla sınırsız konuşma avantajına da sahip olmanızdır.

Türk Telekom Faturalı Kontrol Sizde Maksi 8 GB Paketinizin belirgin özelliklerinden biri ise tarife tekliflerindeki cepten internet limitinde durmaktadır. Limitinde duran özelliği ile paketler tükendiğinde, abonenin başka paket ya da kampanyası yoksa internet bağlantı hızı 1kbps’a düşer.

Türk Telekom Faturalı Kontrol Sizde Maksi 8 GB Paketini ayda 49TL ödeme ile kullanmak isteyen müşterilerimiz, tarifeye numara taşıma, yeni aktivasyon ya da faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla son 60 gün içerisinde gelip, kampanyaya katılarak 12 fatura dönemi taahhüt veren aboneler için geçerlidir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.

Türk Telekom Faturalı Kontrol Sizde Maksi 8 GB Paketini dilerseniz yurt dışında tam 85 ülkede yurt içinde gibi Türkiye’deki tarifenizdeki internet, dakika ve mesajlarınızın tamamını kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz! Türk Telekom Faturalı Kontrol Sizde Maksi 8 GB Paketinizi, Tarifen Yurtdışında Servisi ile günlük 35TL’ye yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, mesaj ve internetinizi yurtdışında özgürce kullanabilirsiniz.

Servisten faydalanmak için “TARIFEN YURTDISINDA” yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Kampanya adı

Kontrol Sizde Maksi 8 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 8 GB Cep Mobil İnternet
Tüm Türk Telekom’lular ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma
Dilerseniz Trifenizi yurtdışında kullanabilirsiniz

Ücretlendirme

Taahhütlü 49TL
Taahhütsüz 100TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Kontrol Sizde Tarifelerine Türk Telekom Ofisleri, Mağazaları ve Kurumsal Bayileri aracılığı ile faturasızdan faturalıya geçiş numara taşıma ya da yeni abonelik alarak gelerek, 12 fatura dönemi boyunca tarifede kalma taahhüdü veren müşterilerimiz faydalanabilecektir.

Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Paket İptali

Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Kurumsal Bayileri, Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Mağazalarına iptal taleplerini iletebilirler.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Tarife tekliflerinden; numara taşıma, faturasız tarifelerden faturalı tarifelere geçiş ya da yeni hat aktivasyonu yoluyla gelmiş aboneler faydalanılabilir.
  • Kontrol Sizde Pro ve Kontrol Sizde VIP tarifeleri aboneleri, Türk Telekom Prime Business faydalarından yararlanabilir.
  • Tarife tekliflerindeki cepten internet limitinde durmaktadır. Limitinde duran özelliği ile, paketler tükendiğinde, abonenin başka paket ya da kampanyası yoksa internet bağlantı hızı 1kbps’a düşer.
  • Kontrol Sizde Tarifesi teklifleri yeni aktivasyon, numara taşıma, faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla müşteri alımına şu şekilde açık olacaktır:
  • a) Vergi kimlik numarasını beyan ederek numara taşıma, faturasızdan faturalıya geçiş veya yeni hat aktivasyonu ile gelerek tarifeye kayıt olmak isteyen kurumsal müşteriler tekliflerden faydalanabilirler.
  • b) Numara taşıma, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan veya yeni hat aktivasyonu ile gelerek tarifeye kayıt olmak isteyen abonelerin TCKN belirtmesi ve aynı zamanda gelir Vergisi Kanununun 65. ve 66. maddelerinde tanımlanan serbest meslek sahipleri, sermayeden ziyade şahsi mesaiye, ilmi ya da mesleki bilgiye, ya da ihtisasa dayanan ve ticari mahiyette olmayan işleri kendi nam ve hesabına yapanlar, gümrük komisyoncuları, bilimum borsa ajan ve acentaları, noterler, noterlik görevini ifa ile mükellef olanlar; serbest meslek erbabını bir araya getirerek teşkilat kurmak ya da bunlara sermaye temin etmek suretiyle, ya da sair suretlerle serbest meslek kazancından hisse alanlar; serbest meslek faaliyetinde bulunan kollektif ve adi şirketlerde ortaklar, adi komandit şirketlerde komanditeler; dava vekilleri, müşavirler, doktorlar, avukatlar, eczacılar, emlakçılar diş protezcileri, kurumlar ve tüccarlarla serbest meslek erbabının ticari ve mesleki işlerini takip edenler ve konser veren müzik sanatçıları, esnaflar kapsamına girmesi gerekmektedir.
  • Kontrol Sizde Tarifesi tekliflerine Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Kurumsal Bayileri, Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Mağazaları yoluyla kayıt olunabilecektir.
  • Tarife tekliflerine kayıt olan aboneler, 4.5G’ye geçiş için izin vermiş sayılır. Bu aboneler, sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibariyle, cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipini seçerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.