Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı İçim Rahat Kampanyası – 30TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

27.05.2019
300
Türk Telekom / Faturalı İçim Rahat Kampanyası – 30TL

Açıklama

Türk Telekom Faturalı İçim Rahat Kampanyası, ev telefonu ve evde internet mobilde çok rahatlatacak! Türk Telekom Faturalı İçim Rahat Kampanyası bütçeleri hafifletmeye geliyor. Evinizde Türk Telekom’a ait ev telefonunuz veya ev internetiniz mevcut ise cep telefonunuzda da Türk Telekom’lu olabilirsiniz. Üstelik cep telefonunuzda aboneliğinizi indirimli olarak kullanma hakkını elde etmiş olursunuz.

Türk Telekom faturalı İçim Rahat Kampanyası için 08.05.2018 tarihinden itibaren, faturalı İçim Rahat tarifesine gelerek ya da geçerek mobilin faturalı tarifelerinde kalma sözü veren ev telefonu veya evde internet müşterileri, İçim Rahat tarifesi ile aylık her yöne 750 DK ve 500MB cepten internetten 30TL faydalanıyor!

Türk Telekom Faturalı İçim Rahat Kampanyasına numaralarını taşıyarak veya yeni hat alarak İçim Rahat tarifesine gelen müşterilerimiz faydalanabilir. Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi süresince en az 1 adet ev telefonu veya evden internet hattının aktif kalacağını ve mobilin sunduğu faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için geçerli olan aylık tarife ücretidir. Türk Telekom Faturalı İçim Rahat Kampanyasında ayda sadece 30 TL’ye her yöne tam 750 dakika + 500 MB cepten internet.

Türk Telekom Faturalı İçim Rahat Kampanyasından faydalanabilmek için müşterilerimizin RAHAT yazıp boşluk bırakarak ev telefonu veya evde internette aktif abonelik kaydı bulunan TC Kimlik No’larını 5555 ’e  SMS  yoluyla iletmeleri ve gelene SMS’e ONAY yazarak taahhüt vermeleri gerekmektedir.

Kampanya adı

Türk Telekom Faturalı İçim Rahat Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 DK
Her Yöne Cepten 500 MB Mobil İnternet

Ücretlendirme

Taahhütlü  30 TL 

Aktivasyon ve detaylar

 • Tarifeye Kayıt

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile İçim Rahat tarifesine geçmek için Türk Telekom bayilerine gelin!

 • Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemler’i ziyaret edebilirsiniz. Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

 • Kampanya İptal

Müşteri Hizmetlerini arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • İçim Rahat tarifesi her yöne 750 dakika ve 500 MB cepten internet içermektedir.
 • 1 Kasım 2018 itibarıyla tarifenin aylık ücreti, tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi yoluyla kayıt olan müşteriler için 30TL olarak güncellenmiştir.
 • Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki cepten internet kullanım hakkı dolduğunda internet erişimi sonlandırılacaktır. Fatura dönemi içerisinde tekrar internet erişimi sağlamak isteyen müşterilerimizin farklı bir internet paketi almaları yeterlidir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu ücretsiz dakikalar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Tarifedeki her yöne dakikaların tüketilmesi durumunda ücretlendirme 56,70 KR/DK’dır. Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir
 • Tarifeler kapsamında sunulan ve bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakikalar ve kalan internet faydaları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki dakikalar ve internet faydaları 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • 06.2015 tarihi ve sonrasında son 90 gün içerisinde Türk Telekom’un faturalı, faturasız bir tarifesinden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp ile Türk Telekom’un faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife faturasız ve faturalı Türk Telekom Taraftar, TTNET ve diğer iş birliği tarifelerinden geçişe kapalıdır.
 • Yurt içinde Türk Telekom hatlarınızdan yapılan 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 70 Kuruştur.
 • Tüm fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.