Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı İçim Rahat Kampanyası – 20TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

16.01.2019
207

Açıklama

Türk Telekom Faturalı İçim Rahat Kampanyası, ev telefonu ve evde internet mobilde çok rahatlatacak! Türk Telekom Faturalı İçim Rahat Kampanyası bütçeleri hafifletmeye geliyor. Evinizde Türk Telekom’a ait ev telefonunuz veya ev internetiniz mevcut ise cep telefonunuzda da Türk Telekom’lu olabilirsiniz. Üstelik cep telefonunuzda aboneliğinizi indirimli olarak kullanma hakkını elde etmiş olursunuz.

Türk Telekom faturalı İçim Rahat Kampanyası için 08.05.2018 tarihinden itibaren, faturalı İçim Rahat tarifesine gelerek ya da geçerek 12 fatura dönemi mobilin faturalı tarifelerinde kalma sözü veren ev telefonu veya evde internet müşterileri, İçim Rahat tarifesi ile aylık her yöne 750 DK ve 500MB cepten internetten 30TL yerine 20TL’ye faydalanıyor!

Türk Telekom Faturalı İçim Rahat Kampanyasına numaralarını taşıyarak veya yeni hat alarak İçim Rahat tarifesine gelen müşterilerimiz faydalanabilir. Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi süresince en az 1 adet ev telefonu veya evden internet hattının aktif kalacağını ve mobilin sunduğu faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan aylık tarife ücretidir. Türk Telekom Faturalı İçim Rahat Kampanyasında ayda sadece 20 TL’ye her yöne tam 750 dakika + 500 MB cepten internet.

Türk Telekom Faturalı İçim Rahat Kampanyasından faydalanabilmek için müşterilerimizin RAHAT yazıp boşluk bırakarak ev telefonu veya evde internette aktif abonelik kaydı bulunan TC Kimlik No’larını 5555 ’e  SMS  yoluyla iletmeleri ve gelene SMS’e ONAY yazarak taahhüt vermeleri gerekmektedir.

Kampanya adı

Türk Telekom Faturalı İçim Rahat Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 DK
Her Yöne Cepten 500 MB Mobil İnternet

Ücretlendirme

Taahhütlü  12 Ay 20 TL 
Taahhütsüz 30 TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Tarifeye Kayıt

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile İçim Rahat tarifesine geçmek için Türk Telekom bayilerine gelin!

 • Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemler’i ziyaret edebilirsiniz. Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

 • Kampanya İptal

Müşteri Hizmetlerini arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • 1 Kasım 2018 itibarıyla tarifenin aylık ücreti, tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi yoluyla kayıt olan müşteriler için 30TL olarak güncellenmiştir.
 • İçim Rahat Kampanyasından, yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla faturalı İçim Rahattarifesine geçen tüm müşteriler faydalanabilir.
 • Müşterilerimizin indirimli fiyattan faydalanabilmeleri için RAHAT yazıp boşluk bırakarak ev telefonu veya evde internette aktif abonelik kaydı bulunan TC Kimlik No’larını 5555’e  SMS  yoluyla iletmeleri ve gelene SMS’e ONAY yazarak taahhüt vermeleri gerekmektedir.
 • Kampanya, kampanyaya kayıt itibariyle 12 fatura dönemi boyunca en az 1 adet ev telefonu veya evde internette aktif bireysel aboneliğin bulunması ve 12 fatura dönemi boyunca, abonenin İçim Rahat tarifesinde kaldığı sürece geçerlidir.
 • İçim Rahat tarifesine gelerek 12 fatura dönemi mobil faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşterilerin, ev telefonu veya evde internete kayıtlı bir TC Kimlik Numarasını SMS yoluyla bildirmeleri durumunda iletilen TCKN’ye ait ev telefonu ya da evde internette en az 1 aktif bireysel abonelik olduğu sonucu alınırsa taahhüt karşılığında tarife aylık ücreti 12 fatura dönemi boyunca aylık 30TL yerine 20TL olarak uygulanacaktır. Kampanyanın indirimli tarife ücretinden yararlanabilmek için iletilen TCKN’ye ait sadece bir tane ev telefonu veya evde internet aktif Bireysel abonelik bulunması yeterlidir. Birden fazla ev telefonu ya da evde internet aboneliğinin bulunması durumunda sadece bir abonelik için indirimden yararlanılacak olup her bir abonelik için ayrı ayrı indirim tanımlanmaz.
 • Abonenin ev telefonu ve evde internette, ilettiği TCKN’ye bağlı birden fazla bireysel aboneliği olması durumunda kampanya Türk Telekom aboneliklerinden en uzun süreli olan abonelik üzerinden tanımlanacaktır. Türk Telekom’da aktif abonelik bulunmaması durumunda evde internette aktif aboneliği sorgulanarak evde internet aboneliklerinden en uzun süreli olan abonelik üzerinden tanımlanacaktır. Hem ev telefonu hem de evde internette aktif abonelik bulunmaması durumunda kampanyadan yararlanılamayacaktır.
 • Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile sadece bir mobil hat faydalanabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanılan ev telefonu ya da evde internet hattının kampanyaya kayıt tarihinden itibaren 12 fatura dönemi içerisinde iptali durumunda hem ev telefonu hem de evde internetteki diğer bireysel abonelikleri sorgulanacak, iki firmadan birinde herhangi başka bir aktif bireysel abonelik bulunması durumunda kampanya bu bireysel abonelikler üzerinden devam ettirilecek, abone aldığı indirimden yararlanmaya devam edecektir.
 • Aboneliği iptal olan müşterimizin ev telefonu veya evde internette başka bir aktif aboneliği yoksa kampanya kapsamında faydalanmış indirim sona erecek, cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • İndirim promosyonu iptal edilen müşterinin kampanya indiriminden tekrar faydalanması için en az bir aktif Türk Telekom ya da TTNET bireysel aboneliği edinmesi durumunda bir fatura dönemi sonrası kampanyaya tekrar başvurarak kampanya indiriminden yararlanabilecektir.
 • İndirim promosyonu iptal edilen müşterinin kampanya indiriminden tekrar faydalanması için en az bir aktif ev telefonu ya da evde internet bireysel aboneliği edinmesi durumunda bir fatura dönemi sonrası kampanyaya tekrar başvurarak kampanya indiriminden yararlanabilecektir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.