Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Fırsat Web’de 6 GB – 35TL


22.11.2019
512
Türk Telekom / Faturalı Fırsat Web’de 6 GB – 35TL

Türk Telekom Web’den süper bir tarife daha sizlerle. Türk Telekom resmi web sayfası üzerinden ya da online işlemler üzerinden başvuruda bulunanlara özel indirimli fiyat sunulmaktadır. Türk Telekom’a geçişini ya da yeni hat temin işlemini web sayfası üzerinden gerçekleştiren müşterilerimize özel olarak ilk ay faturasını bizden size hediye!

Türk Telekom Faturalı Fırsat Web’de 6 GB tarifesine gelmek için hemen resmi Web sitemizden başvuru formunu doldurun, sizi hemen arayalım, size dilediğiniz Fırsat Web’de 6 GB tarifesi hattınız kapınıza gelsin.

Türk Telekom Faturalı Fırsat Web’de 6 GB tarifesine gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 1000 DK, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 6 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip olmaktadır. Belirtilen fiyat, tarifeye numara taşıma ve yeni hat aktivasyonu yoluyla gelen bireysel müşterilerimize, 12 ay taahhüt koşulu ile sunulmaktadır.

Kampanya adı

Fırsat Web’de 6 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 6 GB Cep Mobil İnternet
Online Başvuruya Özel İlk Ay Bedava

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Taahhütlü 12 Ay 35 TL
Taahhütsüz 50 TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

www.turktelekom.com.tr’den veya Online İşlemler uygulamamızdan online başvuru yaparak Fırsat Web’de Tarifelerine geçiş yapabilirsiniz. Tarifeler sadece online satış kanalına açıktır.

Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.

Kampanya İptali

Kampanyayı iptal etmek isteyen aboneler, “IPTAL FIRSAT WEBDE” yazıp 5555‘e SMS göndererek veya müşteri hizmetleri yolu ile bu işlemi gerçekleştirebilecektir.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Tarifeye www.turktelekom.com.tr’den ya da Türk Telekom Online İşlemler uygulamamız üzerinden yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yolu ile gelen, 30 gün içerisinde 12 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalma taahhüdü veren ve bu süre zarfında SMS ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile kampanyaya kayıt olan faturalı müşterilerimiz faydalanabilecektir.
  • Belirtilen koşulları sağlayan aboneler kampanya kapsamında ilk fatura dönemi için aylık tarife ücreti ödemeyecektir. Tarife bedeli dışındaki aşım, ek paketler ve vergi ücretleri kampanya dahilinde değildir.
  • Tarifeye, yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla kayıt olunabilecektir.
  • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
  • Fırsat Web’de 4GB ve Fırsat Web’de 6GB için tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımları her 100MB için 12TL olarak ücretlendirilir. En fazla 6 kez tanımlanan 100MB sonrasında, internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
  • Fırsat Web’de Prime 10GB ve Fırsat Web’de Prime 15GB için, tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımları her 500MB için 15TL olarak ücretlendirilir. En fazla 4 kez tanımlanan 500MB sonrasında, internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar internet kullanımı hız düşümlü olarak kesintisiz 128 kbps hızla devam edecektir.
  • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.