Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Evimde Mobil Wifi Tarifeleri 10 GB – 19TL


13.03.2020
713
Türk Telekom / Faturalı Evimde Mobil Wifi Tarifeleri 10 GB – 19TL

Türk Telekom’dan yepyeni Mobil Wifi tarifeleri sizlerle! Evimde mobil Wifi tarifesini denemeye hazır mısınız? Üstelik aynı anda bilgisayarınızda, telefonunuzda ya da tabletinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca modemli ya da modemsiz kullanım seçeneği de mevcuttur.

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi tarifeleri ile dilediğiniz gibi internetin keyfini yaşayabilirsiniz. Aynı anda birden fazla internet erişimi sağlamanız mümkündür. Türk Telekom Evimde Mobil Wifi Tarifeleri 10 GB ile tarifeniz kapsamında internet kullanım hakkınız tükendiğinde, herhangi bir başka paketiniz yoksa internet erişiminiz fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi Tarifeleri 10 GB ile kullanım haklarınız sonunda dilerseniz ek paket satın alarak internet erişiminize devam edebilirsiniz. Üstelik ilgili ek data paketi kapsamında 10GB data hakkı paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 15TL’dir. İnternet hakkı biten müşterilerimiz, “MOBIL EK” yazıp 5555’e göndererek ek data paketlerinden fayda sağlayabilirler.

Kampanya adı

Evimde Mobil Wifi Tarifeleri 10 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

10 GB Mobil Wİfi İnternet

Ücretlendirme

Evimde Mobil Wifi 10GB Taahhütlü 19TL
Evimde Mobil Wifi 10GB Taahhütsüz 29TL
Evimde Mobil Wifi Modemli 10GB Taahhütlü 46TL
Evimde Mobil Wifi Modemli 10GB Taahhütsüz 49TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

Türk Telekom Ofis veya mağazalarına gelerek Evimde Mobil Wifi Tarifelerine geçiş yapabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarifeye, yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarifeniz kapsamında internet kullanım hakkınız tükendiğinde, herhangi bir başka paketiniz yoksa internet erişiminiz fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Evimde Mobil Wifi Tarifelerinde 24 ay taahhütlü tekliflerde olan müşterilerimizin taahhütleri sona erdiğinde taahhütsüz fiyatlar üzerinden ücretlendirileceklerdir.
 • Tarifeler kapsamında modemli tarifelerde Wi-Fi Modem temlikli olarak verilir. Modem bilgileri ; Zyxel WAH7608
 • Evimde Mobil Wifi 10 GB Tarifesinden Evimde Mobil Wifi 20GB Tarifesine, Evimde Mobil Wifi Modemli 10 GB Tarifesinden Evimde Mobil Wifi Modemli 20 GB Tarifesine geçiş mümkündür.
 • Yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 40,75 KR/SMS’tir.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde sadece Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi ile tarifelere geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.

Ek Data Paketi

 • İnternet hakkı biten müşterilerimiz, “MOBIL EK” yazıp 5555’e göndererek ek data paketlerinden faydalanabilirler.
 • İlgili ek data paketi kapsamında 10GB data hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 15TL’dir.
 • Mobil WiFi Ek Data Paketi’nden Evimde Mobil WiFi 10GB, Evimde Mobil WiFi 20GB, Evimde Mobil WiFi Modemli 10 GB, Evimde Mobil WiFi Modemli 20 GB Tarifeleri’nde bulunan aboneler faydalanabilecektir.
 • Aboneler SMS göndermek ve ya müşteri hizmetlerini aramak suretiyle pakete katılım için başvuruda bulunabilecektir. Paket kaydının başarıyla tamamlanmasının ardından SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacak, müşteri paket kapsamında sunulan data hakkından bahsedilen onay mesajı sonrasında faydalanmaya başlayacaktır. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Paketi iptal etmek isteyen aboneler SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. İlgili paket geçerlilik süresi sonunda sona erecek, tekrar yenilenmeyecektir. Paket geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez satın alınabilecektir.
 • Müşterinin paketi iptal etmesi ve hattın aktif olması durumunda, faydaların bitip bitmediğine bakılmadan tam ücret alınır ve kalan kullanım hakları fatura kesim tarihine kadar kullanılabilir.
 • Paketin iptal edildiği dönemde diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş nedeniyle hat iptali olması da söz konusu ise, abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan data hakları bir sonraki döneme devretmeyecektir. Paket kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.