Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Efsane Prime 20 GB Kampanyası – 45TL


23.07.2020
1.557
Türk Telekom / Faturalı Efsane Prime 20 GB Kampanyası – 45TL

Türk Telekom Faturalı Efsane Prime 20 GB Kampanyası ile Türk Telekom üçlü faturalı tarife arayan kullanıcılarına Efsane Tarifeleri ile farklı çözümler sunuyor. Prime ayrıcalıklar dünyası ve 30 GB 3 ay ücretsiz internet bu tarife ile hediye. Oldukça cazip özellikler barındıran bu faturalı tarife abone olanlara birçok fırsat sunuyor. Türk Telekom Faturalı Efsane Prime 20 GB tarifesine gelen müşterilerimiz Yurt İçi Her Yöne 1000 dakika konuşma, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Cepten 20 GB internet kullanım hakkına sahip olmaktadırlar. Türk Telekom Faturalı Efsane Prime 20 GB tarifesi kapsamında e-dergi kullanım hakkınız ve uygulamada geçerli sınırsız internetiniz bulunmaktadır. Ayrıca Türk Telekom Faturalı Efsane Prime 20 GB Kampanyasının kaydını başarı ile tamamlanması akabinde talebin iletildiği fatura dönemi itibariyle kampanya kapsamında sunulan aylık 30 GB  internet faydasından yararlanılmaya başlanacaktır.

Türk Telekom Faturalı Efsane Prime 20 GB tarifesinde kalma sözü veren kullanıcılar ilk 12 ay 45TL ücretle faydalanabilirler. Tarifenin kalma sözü vermeyen kullanıcılar için fiyatı 70TL’dir. Bu fiyatlar Numara taşıma ve yeni hat tesisi yoluyla Efsane Prime 20 GB tarifesine kayıt olan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda geçerlidir. Yani tarifeye, sadece yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla kayıt olunabilecektir. Mevcut aboneler bu tarifeden faydalanamazlar. 30 GB 3 ay ücretsiz internet ve Prime ayrıcalıkları için SMS kaydı yapmak gerekmektedir. Kontrat için de SMS kaydı gerekmektedir. Tarife içeriğindeki internet hakkının tükenmesinin ardından hız  256kbps olarak devam edecektir.

Bu avantajlı faturalı tarifenin tüm detayları aşağıda yer almaktadır.

Kampanya adı

Efsane Prime 20GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne Cepten  20 GB internet
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Ücretsiz e-Dergilik
Ücretsiz 3 ay 30 GB İnternet
Ücretsiz Tivibu GO
Ücretsiz Muud Premium
Ücretsiz Türk Telekom Bulut

Ücretlendirme

İlk 12Ay 45TL
Sonraki 12 Ay 53TL
Kontratsız 70TL
İnternet Bitince 500MB 15TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Türk Telekom mağazalarına gelerek Efsane Prime 20GB Tarifesine geçiş yapabilirsiniz.Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

30 GB İnternet İçin

PRIME 30GB yazıp 5555’e SMS gönder

Prime Ayrıcalıkları İçin Şifreler

PRIME AYRICALIK >> 5555

Kalan hak sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS gönderilerek öğrenebilirsinizTarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak da öğrenilebilir.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerinden yapılmaktadır.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12+12 olacak şekilde 24 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturasına her 12 dönemlik taahhüdü ayrı ayrı baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • İlk 12 dönemlik taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile ilk 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • İkinci 12 fatura dönem taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 fatura dönemi içerisinde yararlanılan indirimlerden kaynaklı cayma bedeli yansıtılması söz konusu olmayacak, sadece ikinci 12 fatura döneminde yararlanılan indirimler toplamı ile ikinci 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda abonelere bilgilendirme SMS’i gönderilecek olup, taahhüdünü iptal etmeyen müşterilerin taahhüdü ikinci 12 dönem de devam edecektir.  İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda bilgilendirme SMS’ini yanıtlayarak ya da yukarıda iletilen nedenlerden ötürü taahhüdünü iptal eden müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak ve taahhüdü devam etmeyecektir.
 • 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 12 dönemi içerisinde kurgusu kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmayan faturalı bir tarifeye geçiş yapan abonenin, taahhüdü 12. dönem sonuna kadar devam edecek olup, 12. Dönem sonunda cayma bedeli yansıtılmayacak, ancak yeni tarifesi kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmadığından ikinci 12 dönemde taahhüdü devam etmeyecektir.
 • 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 12 dönemi içerisinde kurgusu kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunan faturalı bir tarifeye geçiş yapan aboneye, cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapmaları ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır.
 • Prime Efsane 20 Tarifesi’ne geçiş yapan ve 4.5 G uyumlu cihaza ve SIM karta sahip olan müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler tarifeye geldikleri 90 gün içerisinde PRIME EK 30GB yazıp 5555‘e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir. İlgili kampanya aboneliğinin başlatılması akabinde müşterilere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan data faydası kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilecektir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.