Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Cebimde 3 GB Tarifesi – 40TL


29.05.2020
876
Türk Telekom / Faturalı Cebimde 3 GB Tarifesi – 40TL

Türk Telekom Faturalı Cebimde 3 GB Tarifesi, içeriği dolu dolu tarifelerine hoş geldiniz. Türk Telekom üçlü tarife arayanlara bol konuşma, bol mesajlaşma ve bol internet içerikli harika bir tarife sizleri bekliyor. Türk Telekom Faturalı Cebimde 3 GB Tarifesi ile uygulamada geçerli bol bol internetiniz bulunmaktadır.

Türk Telekom Faturalı Cebimde 3 GB Tarifesi yurt içi her yöne 1000 Dakika, yurt içi her yöne 1000 SMS, yurt içi her yöne 3 GB cepten internet, uygulamalarda geçerli bol internet hakkınız bulunmaktadır. Türk Telekom Faturalı Cebimde 3 GB Tarifesinden faydalanmak isteyen Türk Telekom tarifelerinde bulunan müşterilerimiz ve Türk Telekom’a geçiş yapmak isteyen müşterilerimiz için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

  • Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde bulunan müşteriler, SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ilgili tarifelere geçiş yapabilecektir.
  • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Faturalı Cebimde 3 GB Tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi diğer faturasız tarifelerinden geçiş yolu ile Cebimde 3 GB tarifesine kayıt olan müşterilerimizin 12+12 fatura dönemi boyunca, Türk Telekom Faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere ilk 12 fatura dönemi boyunca tarife ücreti 40TL olarak ücretlendirilecektir. Mevcut Faturalı Türk Telekom müşterilerimiz ise tarifeden aylık 55TL karşılığında faydalanabileceklerdir.

Cebimde 3 GB Tarifesi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne Cepten 3 GB Mobil İnternet

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 12 Ay 40TL
Taahhütlü İkinci 12 Ay 48TL
Taahhütsüz 55TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Aktivasyon ve detaylar

Tarife Kayıt

Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde bulunan müşteriler, SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ilgili
tarifelere geçiş yapabilecektir.
Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi
gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kalan Kullanım Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemler’i ziyaret edebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
Tarifeden kalan tüm haklarınızı 9333’ü ücretsiz arayarak yada *124#’yi ücretsiz tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Tarife İptali

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
  • 12+12 olacak şekilde 24 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturasına her 12 dönemlik taahhüdü ayrı ayrı baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.
  • İlk 12 dönemlik taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile ilk 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
  • İkinci 12 fatura dönem taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 fatura dönemi içerisinde yararlanılan indirimlerden kaynaklı cayma bedeli yansıtılması söz konusu olmayacak, sadece ikinci 12 fatura döneminde yararlanılan indirimler toplamı ile ikinci 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
  • İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda abonelere bilgilendirme SMS’i gönderilecek olup, taahhüdünü iptal etmeyen müşterilerin taahhüdü ikinci 12 dönem de devam edecektir.  İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda bilgilendirme SMS’ini yanıtlayarak ya da yukarıda iletilen nedenlerden ötürü taahhüdünü iptal eden müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak ve taahhüdü devam etmeyecektir.
  • 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 12 dönemi içerisinde kurgusu kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmayan faturalı bir tarifeye geçiş yapan abonenin, taahhüdü 12. dönem sonuna kadar devam edecek olup, 12. Dönem sonunda cayma bedeli yansıtılmayacak, ancak yeni tarifesi kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmadığından ikinci 12 dönemde taahhüdü devam etmeyecektir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.