Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Aşmayan Mini 10 GB Paketi – 45,86TL


20.03.2021
613
Türk Telekom / Faturalı Aşmayan Mini 10 GB Paketi – 45,86TL

Türk Telekom Faturalı Aşmayan Mini 10 GB Paketi diğer bildiğiniz tarifelerden oldukça farklı olarak numara taşıma, faturasızdan faturalı Türk Telekom’a geçiş işleminizi rahatlıkla yapabileceğiniz içerik açısından da oldukça geniş kapsamlı bir pakettir. Faturasız tarifeden Faturalı tarifeye geçiş işleminizi rahatlık yapabileceğiniz, uygun fiyatı ve göz dolduran içerikleri ile sizleri Türk Telekom’a bekliyoruz. Türk Telekom Faturalı Aşmayan Mini 10 GB Paketi ile Türk Telekom dünyasına geçebilir avantajlardan faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz. Türk Telekom Faturalı Aşmayan Mini 10 GB Paketine içinizde aşım korkusu yaşamadan faturalıya geçiş yapabilir, içiniz rahat bir şekilde kullanım yapabilirsiniz. Tarifeden yararlanmak için en yakın Türk Telekom mağazalarından birine gelebilir ya da Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilir ve online başvuru formu doldurarak başlatabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Aşmayan Mini 10 GB Paketinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz, tarifeler kapsamında sunulan internet, dakika ve SMS kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet, dakika veya SMS hakkı yok ise kullanım fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz. Kullanıma devam etmek için ek paketlere kaydolabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Aşmayan Mini 10 GB Paketine gelen faturasız müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 10 GB İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Tarifedeki dakikalarınız, SMS’leriniz, internet kotanız tükendiğinde kullanımınız durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz. Kullanıma devam etmek için ek paket almanız gerekmektedir.

Kampanya adı

Aşmayan Mini 10 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 10 GB Cep Mobil İnternet
Ücretsiz e-Dergi Aboneliği

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 12 Ay : 45,86 TL
Taahhütlü İkinci 12 Ay : 54,01 TL
Taahhütsüz : 71,34 TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir. Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.

Paket İptal

Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Kurumsal Bayileri, Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Mağazalarına iptal taleplerini iletebilirler.

Kampanya Detaylarını Gör

Kampanya Detayları

  • Aşmayan 10GB Mini Tarifesi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, 10GB cepten internet ve ücretsiz e-dergi aboneliği; Aşmayan 10 GB Maksi Tarifesi her yöne 3000 dakika, her yöne 1000 SMS, 10 GB cepten internet ve ücretsiz e-dergi aboneliği içermektedir.
  • Tarife kapsamında sunulan dakika, SMS veya internet faydalarının tükenmesi durumunda, hatta tanımlı başka paket yok ise; tükenen fayda erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
  • Tarifeye, yeni hat tesisi veya numara taşıma yoluyla kayıt olunabilecektir.
  • Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
  • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
  • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
  • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
  • 02.2020 tarihi itibarıyla tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır.  Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
  • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS’ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.