Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Aşmayan 8 GB Paketi – 40TL


28.12.2020
760
Türk Telekom / Faturalı Aşmayan 8 GB Paketi – 40TL

Türk Telekom Faturalı Aşmayan 8 GB Paketi siz değerli müşterilerimize süper bir fırsat. Faturasız tarifeden Faturalı tarifeye geçiş işleminizi rahatlıkla yapabileceğiniz, uygun fiyatı ve göz dolduran içerikleri ile sizleri Türk Telekom’a bekliyoruz. Türk Telekom Faturalı Aşmayan 8 GB Paketi ile Türk Telekom dünyasına geçebilir avantajlardan faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz. Türk Telekom Faturalı Aşmayan 8 GB Paketine içinizde aşım korkusu yaşamadan faturalıya geçiş yapabilir, içiniz rahat bir şekilde kullanım yapabilirsiniz. Tarifeden yararlanmak için en yakın Türk Telekom mağazalarından birine gelebilir ya da Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Aşmayan 8 GB Paketinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz, tarifeler kapsamında sunulan internet, dakika ve SMS kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet, dakika veya SMS hakkı yok ise kullanım fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz. Kullanıma devam etmek için ek paketlere kaydolabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Aşmayan 8 GB Paketine gelen faturasız müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 750 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 8 GB İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Tarifedeki dakikalarınız, SMS’leriniz, internet kotanız tükendiğinde kullanımınız durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz. Kullanıma devam etmek için ek paket almanız gerekmektedir.

Kampanya adı

Aşmayan 8 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 750 SMS
Yurt İçi Her Yöne 8 GB Cep Mobil İnternet

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 12 Ay : 40TL
Taahhütlü İkinci 12 Ay : 48TL
Taahhütsüz : 65TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Tarifelerden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilirsiniz.

Tarife kalan tüm kullanım hakları 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.

Paket İptali

Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Kurumsal Bayileri, Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Mağazalarına iptal taleplerini iletebilirler.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Tarifelere kaydolan müşteriler, tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan DK-SMS-İnternet kotası bittiğinde duran faturalı tarifelerde tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir. Tarifeye gelip belirtilen kanallar aracılığıyla taahhüt veren müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden seçmiş oldukları tarifeye göre aylık ücret indirim hakkı sunulacaktır.
  • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Taahhüt için başvuruda bulunulan hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme/onay mesajının gönderildiği fatura dönemi itibariyle tarife kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden faydalanılmaya başlanacaktır. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • 5555’e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin, gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.
  • 12+12 olacak şekilde 24 fatura dönemi boyunca dakika-SMS-internet kotası bittiğinde duran faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan dakika-SMS- internet kotası bittiğinde durmayan faturalı bir tarifeye geçiş yapan, hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturasına her 12 dönemlik taahhüdü ayrı ayrı baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.