Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Aşmayan İnternet 6 GB Paketi – 35TL


23.02.2020
621
Türk Telekom / Faturalı Aşmayan İnternet 6 GB Paketi – 35TL

Türk Telekom Faturalı Aşmayan İnternet 6 GB Paketi siz değerli müşterilerimiz için üçlü paket beklentilerini bekledikleri gibi karşılayan kampanya! Türk Telekom her zaman cazip kampanyalar düzenleyerek müşterilerine üçlü paketlerde aradıklarını bulmalarında sonuna kadar desteklemektedir. Türk Telekom müşteri memnuniyetini sonuna kadar desteklemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Türk Telekom’a, başvurularınızı en yakın mağazalarımıza gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Aşmayan İnternet 6 GB Paketi müşterileri için Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 6 GB Cep Mobil İnternet sunmaktadır. Türk Telekom Faturalı Aşmayan İnternet 6 GB Paketinizin İlk 3 ay cayma bedeli ücretsiz olmaktadır. Memnun kalmadığınız takdirde İlk 3 Ay içerisinde ücretsiz olarak çıkış hakkınız bulunmaktadır.

Türk Telekom Faturalı Aşmayan İnternet 6 GB Paketinizin belirgin özelliklerinden biri ise tarife tekliflerindeki cepten internet limitinde durmaktadır. Limitinde duran özelliği ile paketler tükendiğinde, abonenin başka paket ya da kampanyası yoksa internet bağlantı hızı 1kbps’a düşer.

Türk Telekom Faturalı Aşmayan İnternet 6 GB Paketine numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Aşmayan 6 GB tarifesine kayıt olan müşterilerimizin 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca tarife ücreti 35TL olarak uygulanacaktır.

Türk Telekom Faturalı Aşmayan İnternet 6 GB tarifesinden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.

Kampanya adı

Aşmayan İnternet 6 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 6 GB Cep Mobil İnternet
İlk 3 Ay Ücretsiz Cayma Hakkı

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Taahhütlü 12 Ay : 35 TL
Taahhütsüz : 55 TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.

Paket İptali

Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Kurumsal Bayileri, Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Mağazalarına iptal taleplerini iletebilirler.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Tarifelerden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
  • 12 fatura dönemi boyunca taahhüt verip ilk 3 fatura dönemi içerisinde taahhütten cayılması durumunda hiç bir taahhüt cezası yansıtılmayacaktır.
  • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 3 fatura döneminden sonraki 9 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt cezası hesaplanırken ilk 3 fatura dönemi içerisinde verilen indirimler de ceza hesaplamasına dahil edilecektir.
  • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde diğer mobil faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
  • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.
  • 15 Mart 2018 itibarıyla; 5555’e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.