Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Aşmayan 10 GB Paketi – 39TL


25.02.2020
600
Türk Telekom / Faturalı Aşmayan 10 GB Paketi – 39TL

Türk Telekom Faturalı Aşmayan 10 GB Paketi diğer bildiğiniz tarifelerden oldukça farklı olarak numara taşıma, faturasızdan faturalı Türk Telekom’a geçiş işleminizi rahatlıkla yapabileceğiniz içerik açısından da oldukça geniş kapsamlı bir pakettir. Faturasız tarifeden Faturalı tarifeye geçiş işleminizi rahatlık yapabileceğiniz, uygun fiyatı ve göz dolduran içerikleri ile sizleri Türk Telekom’a bekliyoruz. Türk Telekom Faturalı Aşmayan 10 GB Paketi ile Türk Telekom dünyasına geçebilir avantajlardan faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz. Türk Telekom Faturalı Aşmayan 10 GB Paketine içinizde aşım korkusu yaşamadan faturalıya geçiş yapabilir, içiniz rahat bir şekilde kullanım yapabilirsiniz. Tarifeden yararlanmak için en yakın Türk Telekom mağazalarından birine gelebilir ya da Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Aşmayan 10 GB Paketinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz, tarifeler kapsamında sunulan internet, dakika ve SMS kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet, dakika veya SMS hakkı yok ise kullanım fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz. Kullanıma devam etmek için ek paketlere kaydolabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Aşmayan 10 GB Paketine gelen faturasız müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 500 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 10 GB İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Tarifedeki dakikalarınız, SMS’leriniz, internet kotanız tükendiğinde kullanımınız durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz. Kullanıma devam etmek için ek paket almanız gerekmektedir.

Kampanya adı

Aşmayan 10 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 500 SMS
Yurt İçi Her Yöne 10 GB Cep Mobil İnternet

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 12 Ay : 39TL
Taahhütlü İkinci 12 Ay : 47TL
Taahhütsüz : 64TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Tarifelerden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilirsiniz.

Tarife kalan tüm kullanım hakları 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.

Paket İptali

Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Kurumsal Bayileri, Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Mağazalarına iptal taleplerini iletebilirler.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Tarifeler kapsamında sunulan internet, dakika ve SMS kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet, dakika veya SMS hakkı yok ise kullanım fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz. Kullanıma devam etmek için ek paketlere kaydolabilirsiniz.
  • Tarifeler yalnızca faturasızdan geçişe açık olup; yeni hat tesisi, numara taşıma ya da faturalı tarifelerden geçişe kapalıdır. Faturasızdan faturalı Aşmayan 2 GB, Aşmayan 4 GB, Aşmayan 8 GB,  Aşmayan 10 GB ya da Aşmayan  15 GB Tarifelerinden birine gelen müşteriler diledikleri zaman portföydeki daha bol internetli başka bir Aşmayan tarifeye faturasızdan faturalıya geçiş fiyatıyla geçebilmektedir. Portföydeki daha düşük internetli bir tarifeye ise geçiş yapılamamaktadır.
  • Daha düşük internetli Aşmayan tarifelerden daha bol internetli Aşmayan tarifelere geçiş için; Aşmayan 4GB tarifesine geçiş için ASMAYAN 4GB, Aşmayan 8GB tarifesine geçiş için ASMAYAN 8GB, Aşmayan 10GB tarifesine geçiş için ASMAYAN 10GB, Aşmayan 15GB tarifesine geçiş için ASMAYAN 15GB yazılıp 5555’e SMS gönderilmesi gereklidir.
  • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
  • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS’ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
  • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.

 

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.