Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Ailece 6 GB Tarifesi – 60TL


23.07.2020
526
Türk Telekom / Faturalı Ailece 6 GB Tarifesi – 60TL

Türk Telekom Faturalı Ailece 6 GB Tarifesi ile ailece tarifesini paylaşarak tasarruf yapmak isteyen müşterilerimize özel bir kampanya. Türk Telekom müşterileri için aile içerisinde 5 kişiye kadar ortak paylaşım yaparak kullanabileceğiniz tek fatura ödemeli bir kampanya sunmaktadır. Sizde aile arasında tarifenizi paylaşarak uygun fiyata konuşmak, mesajlaşmak ve hatta internette sörf yapmak isterseniz doğru yerdesiniz.

Türk Telekom Faturalı Ailece 6 GB Tarifesi ile aile arasında 5 kişiye kadar paylaşım yapabileceğiniz Yurt İçi Her Yöne 3000 Dakikanız, Yurt İçi Her Yöne Sınırsız SMS ve Yurt İçi Her Yöne Cepten 6 GB Cep Mobil İnternet kullanım hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca Türk Telekom Faturalı Ailece 6 GB Tarifesine gelen aile müşterilerimiz aile arasında Sınırsız Konuşma hakkı mevcut bulunmaktadır.

Kampanya adı

Ailece 6 GB Tarifesi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

Aile Sahibi Türk Telekom Faturalı Hattı Olan Müşterilerimiz 

Aile Sahibi Türk Telekom Faturalı Hattı Olan Müşterilerimiz aşağıdaki adımları takip ederek Türk Telekom Faturalı Ailece 6 GB Tarifesine dahil olabileceklerdir.

 • Faturayı ödeyecek aile sahibi olarak Ailece 6GB Tarifesi’ne geçiş yaparsınız.
 • AILECE 6GB yazıp 5555’e SMS gönderebilir; bayi ya da müşteri hizmetlerinden tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
 • Tek seferlik 25TL’lik geçiş ücretini SMS ile geçiş sırasında onaylayarak tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
 • Tarifeye geçiş yaptıktan sonra 4 kişiye kadar paylaşım yapmak istediğiniz kişileri kişi başı ek 5TL* karşılığında ortak kullanıma dahil edebilir,Ailece 6GB Tarifesi’ni hep beraber kullanabilirsiniz. Paylaşıma dahil edilen her kişi için 5TL ücret faturayı ödeyecek tarife sahibi müşterinin faturasına tarife ücretine ek olarak her ay yansıtılacaktır. Paylaşıma dahil edilen kişi mevcut Türk Telekom Mobil faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye geldiyse 10TL ek aylık ücret ödenir.

  Aile Sahibi ve Türk Telekom Faturalıya Yeni Gelenlere Özel

Aile Sahibi ve Türk Telekom Faturalıya Yeni Gelenlere Özel aşağıdaki adımları takip ederek Türk Telekom Faturalı Ailece 6 GB Tarifesine geçiş yapabileceklerdir.

 • Faturayı ödeyecek aile sahibi olarak Türk Telekom mobil hat sahibi değilseniz Ailece 6GB Tarifesi’ne gelirsiniz.
 • Tarifeye aktivasyon işleminiz gerçekleştikten sonra 4 kişiye kadar paylaşım yapmak istediğiniz kişileri kişi başı 5TL karşılığında ortak kullanıma dahil edebilirsiniz. Paylaşıma dahil edilen her kişi için 5TL ücret faturayı ödeyecek tarife sahibi müşterinin faturasına tarife ücretine ek olarak her ay yansıtılacaktır. Paylaşıma dahil edilen kişi mevcut Türk Telekom Mobil faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye geldiyse 10TL ek aylık ücret ödenir.

Ailesi Türk Telekom Faturalı Hat Sahibi Olan Müşterilerimize Özel

Ailesi Türk Telekom Faturalı Hat Sahibi Olan Müşterilerimize Özel olarak sizde aşağıdaki işlemleri gerçekleştirerek Türk Telekom Faturalı Ailece 6 GB Tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

 • Paylaşıma dahil edeceğiniz aile üyelerinin mobil hattı Türk Telekom ise ORTAK 6GBboşluk dahil etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını yazarak 2050’ye SMS gönderirsiniz.
 • Dahil etmek istediğiniz kişi ONAY ORTAK 6GByazıp SMS’i cevapladığında tarifesi Ortak Tarife olarak otomatik değiştirilerek ortak kullanımdan yararlanmaya başlar.

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 3000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne Sınırsız SMS
Yurt İçi Her Yöne 6 GB Cep Mobil İnternet
Aile Grubu Sınırsız Görüşme Hakkı

Ücretlendirme

Taahhütlü 60 TL
Taahhütsüz 90 TL

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

AILECE 6GB yazıp  5555 ‘e göndererek, Türk Telekom Mağazalarına gelerek veya 500 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Ailece 6GB Tarifesi’ne geçiş yapabilirsiniz.

Kalan Kullanım Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemleri ziyaret edebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilirsiniz.

Kampanya İptali

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.​​​​​​
 • Ailece 6 GB Tarifesi’ndeki hat çift taraflı aramalara kapatıldığında paylaşıma dahil olan müşteriler otomatik olarak Başlangıç Tarifesi’ne geçirilirler.
 • Ailece 6 GB Tarifesi’ndeki faydalar toplam 5 kişiye kadar ortak paylaşımla kullanılabilir. Faturayı ödeyecek tarife sahibi müşteri Ailece 6 GB Tarifesi’ne kayıt olur ve en fazla 4 kişiyi paylaşıma dahil edebilir.
 • Tarifenin aylık ücretini tarife sahibi ödeyecek olup, paylaşıma davet edilen müşteriler tarifeye ilişkin aylık ücret ödemeyecektir.
 • Faturalı mobil tarifelerden geçiş yapan müşterilerimiz için tek seferlik 25TL tarife geçiş ücreti alınacaktır. Bu ücret müşterilerimizin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Ailece Tarife her yöne 3000 dakika, aile içi sınırsız dakika, her yöne sınırsız SMS ve 6 GB cepte internet içermektedir. Tarife kapsamında sunulan grup içi sınırsız dakika Ailece 6GB Tarifesi, Ailece 15 GB Tarifesi ve Ortak Tarife’deki müşteriler arasındaki görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulan faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla Ailece 6 GB Tarifesi’ne kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 90TL’dir. Söz konusu müşterilerimiz tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 ya da 24 fatura dönemi boyunca, Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir. 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için tarife aylık ücreti taahhüt süresince 70 TL; 24 fatura dönemi boyunca, Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için tarife aylık ücreti taahhüt süresince 60TL olacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımları her 500 MB için 9TL olarak ücretlendirilir. En fazla 10 kez tanımlanan 500 MB sonrasında internet erişim hızı ilgili fatura dönemi sonuna kadar 128 kbps’ye düşürülecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarifedeki her yöne dakikalar bittiğinde kayıt olunmasına gerek olmadan her yöne 250 dakika otomatik olarak tanımlanacaktır. Kademe ücretleri tarifenizin ses aşım ücretleri üzerinden olacaktır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS’ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepte internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında tarifenizdeki ses aşım ücreti üzerinden ücretlendirilmektedir.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

 

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.