Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Ailece 15 GB Tarifesi – 79TL


06.12.2020
1.171
Türk Telekom / Faturalı Ailece 15 GB Tarifesi – 79TL

Türk Telekom Faturalı Ailece 15 GB Tarifesi ile ailece tek fatura altında tüm telefon işlemlerini gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz için süper bir kampanyadır. Türk Telekom Faturalı Ailece 15 GB Tarifesine gelen aile müşterilerimiz aile içerisinde 5 kişiye kadar tarifesini bölüştürerek kullanım gerçekleştirebileceklerdir. Aile arasında tarifenizi paylaşarak görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz, mesajlaşma yapabilirsiniz ve internet ortamında dilediğiniz gibi takılma yapabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Ailece 15 GB Tarifesi ile aile arasında 5 kişiye kadar paylaşım yapabileceğiniz Yurt İçi Her Yöne 5000 Dakikanız, Yurt İçi Her Yöne Sınırsız SMS ve Yurt İçi Her Yöne Cepten 15 GB Cep Mobil İnternet kullanım hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca Türk Telekom Faturalı Ailece 15 GB Tarifesine gelen aile müşterilerimiz aile arasında Sınırsız Konuşma hakkınız bulunmaktadır.

Kampanya adı

Ailece 15 GB Tarifesi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

Türk Telekom Faturalı Hattı Olan Aile Sahibi Müşterilerimiz

Türk Telekom Faturalı Hattı Olan Aile Sahibi Müşterilerimiz aşağıdaki adımları uygulayarak işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

 • Faturayı ödeyecek aile sahibi olarak Ailece 15GB Tarifesi’ne geçiş yaparsınız.
 • AILECE 15GByazıp 5555’e SMS gönderebilir; bayi ya da müşteri hizmetlerinden tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
 • Tarifeye geçiş yaptıktan sonra 4 kişiye kadar paylaşım yapmak istediğiniz kişileri ortak kullanıma dahil edebilir, Ailece 15 GB Tarifesi’ni hep beraber kullanabilirsiniz. Paylaşıma dahil edilen yeni müşteriler için aylık 5TL, mevcut Türk Telekom cep hattı müşterileri için aylık 10TL ücret, faturayı ödeyecek tarife sahibi müşterinin faturasına tarife ücretine ek olarak her ay yansıtılacaktır.

Aile Sahibiyseniz ve Türk Telekom Faturalı Ailece 15 GB Tarifesine Gelmek İstiyorsanız

Aile Sahibiyseniz ve Türk Telekom Faturalı Ailece 15 GB Tarifesine Gelmek İstiyorsanız sizin için hazırladığımız işlemleri takip ederek sizde Türk Telekom ailesine katılabilirsiniz.

 • Faturayı ödeyecek aile sahibi olarak Türk Telekom cep hattı sahibi değilseniz Ailece 15GB Tarife’sine gelirsiniz.
 • Tarifeye aktivasyon işleminiz gerçekleştikten sonra 4 kişiye kadar paylaşım yapmak istediğiniz kişileri ortak kullanıma dahil edebilirsiniz. Paylaşıma dahil edilen yeni müşteriler için aylık 5TL, mevcut Türk Telekom cep hattı müşterileri için aylık 10TL ücret, faturayı ödeyecek tarife sahibi müşterinin faturasına tarife ücretine ek olarak her ay yansıtılacaktır.

Ailenizde Türk Telekom Faturalı Tarifelerindeyse

Ailenizde Türk Telekom Faturalı Tarifelerindeyse birlikte Türk Telekom Faturalı Ailece 15 GB tarifesine geçiş yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Paylaşıma dahil edeceğiniz aile üyeleri de Türk Telekom cep hattı sahibi ise ORTAK 15GB boşluk dahil etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını yazarak 2050’ye SMS gönderirsiniz.
 • Dahil etmek istediğiniz kişi ONAY ORTAK 15GB yazıp SMSi cevapladığında tarifesi Ortak Tarife olarak otomatik değiştirilerek ortak kullanımdan yararlanmaya başlar.

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 5000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne Sınırsız SMS
Yurt İçi Her Yöne 15 GB Cep Mobil İnternet
Aile Grubu Sınırsız Görüşme Hakkı

Ücretlendirme

Taahhütlü Türk Telekom Müşterilerine 24 Aylık: 79TL
Taahhütsüz Aylık: 109TL

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

AILECE 15GB yazıp 5555’e göndererek, Türk Telekom Grup mağazalarına gelerek Ailece 15 GB Tarifesi’ne geçiş yapabilirsiniz.

Kalan Kullanım Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemler ziyaret edebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilirsiniz.

Kampanya İptali

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Ailece 15 GB Tarifesi’ndeki hat çift taraflı aramalara kapatıldığında paylaşıma dahil olan müşteriler otomatik olarak Başlangıç Tarifesi’ne geçirilirler.
 • Ailece 15 GB Tarifesi’ndeki faydalar toplam 5 kişiye kadar ortak paylaşımla kullanılabilir. Faturayı ödeyecek tarife sahibi müşteri Ailece 15 GB Tarifesi’ne kayıt olur ve en fazla 4 kişiyi paylaşıma dahil edebilir.
 • Ailece 15 GB Tarifesi her yöne 5000 dakika, grup içi sınırsız dakika, her yöne sınırsız SMS ve 15 GB cepten internet içermektedir. Tarife kapsamında sunulan grup içi sınırsız dakika Ailece 6 GB Tarifesi, Ailece 15 GB Tarifesi ve Ortak Tarife’deki müşteriler arasındaki görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Türk Telekom faturalı tarifelerden geçiş yoluyla Ailece 15 GB Tarifesi’ne kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 119TL’dir. Söz konusu müşterilerimiz SOZ yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 ya da 24 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir. 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için tarife aylık ücreti taahhüt süresince 99TL 24 fatura dönemi boyunca, faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için tarife aylık ücreti taahhüt süresince 89TL olacaktır. Ailece 6 GB Tarifesi’nden Ailece 15 GB Tarifesi’ne geçiş yapan müşterilerimizin paylaşımda bulundukları hatların paylaşımları geçiş yaparken iptal olur ve bu hatlar Başlangıç Tarifesi’ne geçirilir. Ana hat Ailece 15 GB Tarifesi’ne geçtikten sonra bu hatları tekrar kişi başı aylık 10TL karşılığında paylaşıma ekleyebilir.
 • Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımları her 500 MB için 9TL olarak ücretlendirilir. En fazla 10 kez tanımlanan 500 MB sonrasında internet erişim hızı ilgili fatura dönemi sonuna kadar 128 kbps’ye düşürülecektir.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS’ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3.şahıslara transfer edilemez.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Ortak paylaşıma dahil olan diğer müşteriler eğer tarife faydaları haricinde hiç kullanım yapmazlarsa bu kişilere 0TL fatura çıkacak ancak tarife faydaları haricinde kullanımlar yapıldığında (roaming, özel servisler vs.) bu ücretler paylaşıma dahil edilen kişilerin kendi faturasına yansıtılacaktır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.