Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Evde Cepte Bayram Kampanyası – 98,90TL


21.01.2019
564
Türk Telekom Evde Cepte Bayram Kampanyası – 98,90TL

Türk Telekom Evde Cepte Bayram Kampanyası, evler de bayram havası estiren kampanya sizlerle. Türk Telekom’dan evde interneti, cep telefonunda dakika, SMS ve interneti aynı anda uygun fiyata kullanabileceğiniz süper kampanya geliyor. Türk Telekom Evde Cepte Bayram Kampanyası, evde internet ve mobil müşterilerine özel Evde Cepte Bayram Kampanyası’nda her şey dahil fiyatlı fiber internet paketleri cepte tarifeleri bir arada!

Türk Telekom Evde Cepte Bayram Kampanyası ile evinizde limitsiz hızlı internetin, dışarıda ise cepte tarifelerinin sunduğu her yöne bol dakika, SMS ve cepten internetin keyfini çıkarın. Türk Telekom ile üstelik online başvurularda 50TL indirim fırsatı ile siz değerli kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Türk Telekom her zaman yapmış olduğu ayrıcalıklı kampanyaları ile müşterilerinin memnuniyetini ön sırada tutuyor.

Türk Telekom Evde Cepte Bayram Kampanyası ile sizlere sağlanan fayda, Evde Fiber Limitsiz İnternet,  Cepte Her Yöne 1000 DK, 1000 SMS ve Cep Mobilde geçerli 3 GB İnternet mevcuttur. Sizde hemen başvurunuzu gerçekleştirerek Türk Telekom Evde Cepte Bayram Kampanyasının sunduğu faydalardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya adı

Türk Telekom Evde Cepte Bayram Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Evde Limitsiz Fiber İnternet
Cepte Her Yöne 1000 DK Konuşma
Cepte Her Yöne 1000 SMS
Cepte Her Yöne 3 GB Mobil İnternet
Online Başvurulara Özel 50TL İndirim

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 12 Ay 69.90TL+29,00TL
Taahhütlü İkinci 12 Ay 79,90TL+37,00TL

Aktivasyon ve detaylar

Türk Telekom Evde Cepte Bayram Kampanyası Kayıt İşlemleri

Ev İnterneti İçin

Kampanyaya başvurmak için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Grup Mağazaları’na uğrayabilirsiniz.

Ayrıca İnternet yazıp 6606‘ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.

Cep Tarifesi İçin

Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Tarife İptali

444 1 444 numaralı müşteri hizmetleri servisini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Evde Cepte Bayram Kampanyası 31 Mart 2019’a kadar geçerlidir.
 • Türk Telekom mobil Tarifeler, Cebimde Tarifelerdir. İnternet paketleri ise Lider Kampanya kapsamındaki internet paketleridir.
 • Türk Telekom Evde İnternet paketlerinde​n bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir. Taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Türk Telekom Mobil tarifelerde taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • Türk Telekom Mobil tarifelerde 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 12 dönemi içerisinde kurgusu kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunan faturalı bir tarifeye geçiş yapan aboneye, cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapmaları ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Türk Telekom Mobil tarifelerde İlk 12 dönemlik taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile ilk 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanya ile birlikte; Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans, Muud Premium üyelik ve Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce eğitim paketlerini birlikte sunan Dijital Paket Kampanyası aylık 3 TL’ye sunulacaktır.
 • Cebimde tarifelerinden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Evde İnternet Paketleri;

 • Yalın internet aylık erişim ücreti kampanya fiyatına dahildir,
 • Yeni aboneliklerde alınan 264 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 11 TL taksitle ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir,
 • Damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansır.

Cepte Tarifeleri;

 • Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZyazıp 5555‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • 5555’e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.