Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Enflasyonla Mücadele %10 İndirim Kampanyası


07.12.2018
797
Türk Telekom Enflasyonla Mücadele %10 İndirim Kampanyası

Türk Telekom Enflasyonla Mücadele kapsamında bir kez daha kullanıcılarının yanında. Operatör olarak tercihini Türk Telekom tarifelerinden yana kullananların yüzünü gülümsetiyor. Türk Telekom Tarifelerini seçenlere kampanya fiyatlarına ilave olarak %10 ekstra indirim veriyor. Seçtiğiniz tarifenin fiyatına ekstra  %10 indirim Türk Telekom’dan Enflasyonla Mücadele kapsamında sizlere destek olarak hediye ediyor.

Türk Telekom Enflasyonla Mücadele %10 İndirim Kampanyasından, Mutlu Tarifeler ve tarifelere ek %10 indirim kampanyası Türk Telekom Mağazalarına gelerek fayda sağlayabilirsiniz. Türk Telekom Enflasyonla Mücadele %10 İndirim Kampanyasından, 23.10.2018 tarihi itibariyle yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile Mutlu 3GB, Mutlu 5GB, Mutlu 7BG, Prime Eksper 10GB ve Prime Eksper 15GB Tarifeleri’nden birine başarı ile kayıt olan faturalı abonelerimiz faydalanabilecektir.

Türk Telekom Enflasyonla Mücadele %10 İndirimKampanyasından, belirtilenkoşulları sağlayan Türk Telekom aboneleri kampanya kapsamında 3 fatura dönemiboyunca, her fatura dönemi tarifenin aylık ücretine %10 indirimtanımlanacaktır. Kampanya katılım otomatik olacaktır. Türk Telekom Enflasyonla Mücadele %10 İndirim Kampanyakapsamında sunulan indirim 3 fatura dönemi boyunca her dönem tanımlanacak, 3fatura dönemi sonunda yenilenmeyecek olup, sona erecektir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Türk Telekom Enflasyonla Mücadele %10 İndirim Katılım Koşulları

  • Enflasyonla Mücadele Yüzde 10 İndirim Kampanyası’ndan 23.10.2018 tarihi itibariyle yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile Mutlu 3GB, Mutlu 5GB, Mutlu 7BG, Prime Eksper 10GB ve Prime Eksper 15GB Tarifeleri’nden birine başarı   ile kayıt olan faturalı abonelerimiz faydalanabilecektir.
  • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 3 fatura dönemi boyunca her fatura dönemi tarifenin aylık ücretine %10 indirim tanımlanacaktır. Kampanya katılım otomatik olacaktır.
  • Kampanya kapsamında sunulan indirim 3 fatura dönemi boyunca her dönem tanımlanacak, 3 fatura dönemi sonunda yenilenmeyecek olup, sona erecektir.
  • Kampanya kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS gönderilerek bilgilendirme yapılacak olup, bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan indirim hakkından faydalanılabilecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan indirimin sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir fayda ya da indirim yoksa abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde yukarıda belirtilen tarifeler haricinde farklı bir faturalı tarifeye geçiş yapılması, faturalı hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen indirim hakkı iptal edilecektir. Belirtilen nedenlerle kampanyanın sona ermesi durumunda müşteriye sunulan indirim sebebiyle herhangi bir cezai ücret yansıtılmayacaktır.
  • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
  • Söz konusu kampanyaya kayıt olan müşteriler, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. Müşterilerin herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır.
  • Türk Telekom Mobil kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Türk Telekom mobil, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir ve Türk Telekom evde internet, TTNET A.Ş. tarafından sunulan sabit internet hizmetlerine verilen isimdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.