Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Ek 5 GB + 15 GB İnternet Kampanyası – 15TL


14.12.2020
1.547
Türk Telekom / Faturalı Ek 5 GB + 15 GB İnternet Kampanyası – 15TL

Türk Telekom Faturalı Ek 5 GB + 15 GB İnternet Kampanyası ile müşterilerimiz Türk Telekom Faturalı abonesi olup bol internet isteyen, tarifesindeki paket interneti yetmeyen faturalı abonelerine tanınan fırsat kampanyasıdır. Türk Telekom Faturalı müşterilerimizin 12 ay boyunca taahhüt vererek faydalanabileceği avantajlarla dolu kampanyadır. Mevcut interneti yetmeyen ya da ek internet ile doya doya mobil dünyanın imkanlarından faydalanmak isteyenler bu ek internet paketi ile kotalarını arttırabilirler. Bu paketten yararlanmak için müşterilerimizin tarifelerine ek  12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom ile Aylık 5 GB mobil internet 12 ay pakette kalma sözünüze 35TL yerine ayda sadece 15TL! Üstelik ek 15 GB cepten internet de hediye! Üstelik kampanya kapsamında 4.5 G uyumlu cihaz ve sim kartı olan müşterilerimize ilk 3 ay her ay 5 GB olacak şekilde toplam 15 GB hediye internet tanımlanacaktır.

Kampanya adı

Ek 5 GB İnternet

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Cepten 5 GB İnternet

Ücretlendirme

Taahhütlü 15TL
Taahhütsüz 35TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

EKSTRA 5GB yazıp 5555’e gönderin.

Kalan Sorgulama

KALAN  yaz 5555’e gönder

Paket İptali

Müşteri hizmetlerinden iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detayları
  • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel faturalı müşterilerimiz kaydolabilir. Son 30 günde yeni aktivasyon ve hat taşıma ile Türk Telekom faturalı mobil müşterisi olanlar kampanyadan yararlanamaz.
  • Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 15TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 35TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
  • Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanılamaz.
  • Kampanya kapsamında 4.5 G uyumlu cihaz ve sim kartı olan müşterilerimize ilk 3 ay her ay 5 GB olacak şekilde toplam 15 GB hediye internet tanımlanacaktır.
  • Paketin içerdiği internet hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli olacak ve müşteri iptal etmedikçe otomatik olarak yenilenecektir. Kampanyaya sadece 1 kez kayıt olunabilir.
  • Paketin satın alındığı fatura dönemi için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
  • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
  • Söz konusu paketin ilk 12 fatura dönemi içerisinde iptal edilmesi, hattın kapatılması, başka bir operatöre taşınması, şirketimiz tarafından haklı bir nedenle kapatılmasına neden olunması, faturasız bir tarifeye geçiş yapılması, devredilmesi, fatura ödenmemesi hallerinde paket aboneliği sona erecek ve müşterilerin son faturalarına paket taahhüdü kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
  • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.