Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Efsane Tarifelerine Gelene Her Ay Bedava 10 GB İnternet Hediye!


12.07.2020
270
Türk Telekom Efsane Tarifelerine Gelene Her Ay Bedava 10 GB İnternet Hediye!

Türk Telekom Efsane Tarifelerine Gelene Her Ay Bedava 10 GB İnternet Hediye! Türk Telekom aboneleri için zengin içerikli kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Türk Telekom Efsane tarifelerinden birine gelen tüm abonelerimize 2020 yıl sonuna kadar aylık olarak Bedava 10 GB İnternet kullanım hakkı hediye edilecektir. Türk Telekom’dan düzenlenen kampanya doğrultusunda Efsane 8, Efsane 12 ve Prime Efsane 20 tarifelerinden dilediğine gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılım sağlayan abonelerimiz için 2020 yılı sonuna kadar aylık 10 GB Bedava İnternet hediye edilecektir.

Türk Telekom ile Efsane Tarifelerinden Efsane 8, Efsane 12 ve Prime Efsane 20 tarifelerinden dilediğine numara taşıma ya da yeni hat alımı satın alarak gelen müşterilerimiz için düzenlenen bir kampanya olmaktadır. Belirtilen Efsane 8, Efsane 12 ve Prime Efsane 20 tarifelerinden birini seçerek Türk Telekom’a gelen abonelere 2020 yıl sonuna kadar Sil Süpür uygulaması üzerinden her hafta internet kazanma fırsatı sunmaktayız. Düzenlenen kampanya doğrultusunda Sil Süpür uygulaması üzerinden her hafta verilen Bedava GB İnternet hediyesi aylık olarak toplamda 10 GB’tı bulmaktadır.

Türk Telekom Efsane Tarifelerine Gelerek Bedava 10 GB İnternet Faydasından Nasıl Yararlanabilirim?

Türk Telekom Efsane Tarifelerine Gelerek Bedava 10 GB İnternet Faydasından Nasıl Yararlanabilirim? Düzenlenen kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom Efsane 8, Türk Telekom Efsane 12 ya da Türk Telekom Prime Efsane 20 tarifelerinden birini seçerek, numara taşıma ya da yeni hat alarak Türk Telekom abonesi olması gerekmektedir. Türk Telekom aboneliğini aktif hale getiren müşterilerimizin kampanyadan faydalanmaları için Türk Telekom Online İşlemlere giriş yaparak Sil Süpür uygulamasına katılım sağlaması gerekmektedir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Türk Telekom Efsane Tarifelerine Gelene Bedava 10 GB İnternet Kampanya Detayları

  • Düzenlenen kampanya 10 Temmuz – 10 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.
  • Kampanya belirtilen tarihler arasında Efsane 8, Efsane 12 ya da Efsane Prime 20 tarifelerinden birisine numara taşıma ya da yeni hat alan abonelerimiz için geçerli olmaktadır.
  • Düzenlenen kampanyaya katılım sağlayan abonelerimiz için 31.12.2020 tarihine kadar aylık toplam Bedava 10 GB İnternet kullanımı sunulacaktır.
  • Türk Telekom’a numara taşıyarak ya da yeni hat alarak belirtilen Efsane tarifelerinden birine geçiş yapan abonelerimizin aynı zamanda Türk Telekom Online işlemler üzerinden Sil Süpüre giriş yapmaları gerekmektedir.
  • Abonelerimiz Sil Süpür üzerinden kazanım sağlayacağı hediyesini Sil Süpür günü mobil işlemler uygulaması üzerinden öğrenebileceklerdir.
  • Kazanılan hediyeler hatlarına tanımlandıktan sonra SMS gönderilecektir.
  • Kullanılmayan haklar belirtilen süre sonrasında sona erecektir.
  • Düzenlenen kampanya kapsamında kazanılan hediyeler 3. Kişilere devredilemez.
  • Düzenlenen kampanyadan kazanılan hediyeler yurt içinde geçerli olmaktadır.

2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.