Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Dönüşen 6 GB – 48TL


15.06.2020
2.554
Türk Telekom / Faturasız Dönüşen 6 GB – 48TL

Türk Telekom’un yepyeni Dönüşüm Festivali Paketleri abonelerini memnun edecek düzeyde. Türk Telekom Faturasız Dönüşen 6 GB Paketi’ni satın alan Türk Telekom aboneleri paketteki SMS haklarını internete dönüştürebiliyorlar. Türk Telekom Faturasız Dönüşen 6 GB cepten internet, her yöne 1000 DK ve 1000 SMS ya da 7 GB cepten internet ve her yöne 1000 DK ile Türk Telekom Mağazalarında! ​Dönüşen 6 GB Paketi’nden hemen faydalanmak için Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinde olmanız yeterli.

Paket satın alındığında aboneler her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve 6 GB internete sahip oluyorlar. Aboneler isterlerse paketteki 1000 SMS hakkını internete dönüştürerek, 1 GB daha internete sahip olabiliyorlar. Ayrıca Dönüşen 6 GB Paketi ay içerisinde birden çok defa satın alınabiliniyor. Türk Telekom Faturasız Dönüşen 6 GB Paketi, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.

Kampanya adı

Dönüşen 6 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 6 GB

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

Herkes İçin 48TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

DONUSEN 6GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Dönüşen 6 GB Paketi’niz cebinize gelsin!

SMS’leri GB’a dönüştürmek için DONUSTUR yazıp, 5555’e SMS gönderin 1000 SMS 1GB’ a dönüşsün.

 • Kalan Sorgulama

KALAN DONUSEN 6GB yaz 5555‘e gönder

 • Paket İptali

IPTAL DONUSEN 6GB yaz 5555‘e gönder

Kampanya Detaylarını Gör
 • Dönüşen 6GB Paketi’nin fiyatı, mevcut müşteriler için aylık 48TL’dir.
 • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Dönüşen 6GB Paketi’nden aylık 48 TL’ye yararlanabilirler.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paket iptali için IPTAL DONUSEN 6GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. blank Ali Karadağ dedi ki:

  Ben 1 ay önce yeni geçtim bu tarifeye ve dönüşen 6 gb yaptım bugün yenilenmesi gerekiyor ama yenilenmedi. Benim mi yenilemem gerekiyor yoksa otomatik mi yenilenecek?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Ali, hattın paket ücreti kadar TL varsa Dönüşen 6 GB Paketi‘n otomatik olarak yenilenecektir. Paketini iptal etmeden tekrardan satın alma SMS’i göndererek yenileme işlemini hızlandırabilirsin.

   1. blank ya dedi ki:

    Numara taşıma ile gelen 30 tl ödeme yapıyor. Sonraki ay tekrar yenilenme olmaz ise tekrar iptal etmeden satın alma sms göndersek bu sefer 38 tl olmaz mı?

    1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

     Merhaba, 12 ay taahhüt vererek fiyatı sabitleyebilmeniz lazım. Sürekli yenileme yapmadan faydalanama imkanı olmalı. Müşteri hizmetlerinden bunu talep edebilirsiniz.

 2. blank Özay Öztūrk dedi ki:

  Dönūşen 6 gb yeni tarife kampanya süresi ne kadar?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Özay, Dönüşen 6 GB Paketi‘nin esaslarında kampanyanın ne zaman biteceğine dair bir bilgi bulunmuyor.

 3. blank Ahmet Dursun dedi ki:

  Ben bu kampanyadan yararlanıyorum benim faturam neden 46 tl geliyor 3 yıldan beri Avea lıyım?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Ahmet, yukarıda belirttiğimiz Dönüşen 6 GB Paketi faturasız Türk Telekom aboneleri için geçerlidir. Sen faturalı aboneler için geçerli olan Dönüşen 6 GB Tarifesi’ni kullanıyor olmalısın. 3 yıldır Türk Telekom’da olduğun için tarifeye mevcut müşteri olarak kayıt olmuşsun ve Dönüşen 6 GB Tarifesi mevcut müşteriler için aylık 44 TL olarak ücretlendiriliyor.

 4. blank Beyhan dedi ki:

  Kampanya bitiminde ne olur?
  Başka operatör deyim buna geçersem kampanya çabuk biterse başka alternatifler nasıl 30 tl ve altı ben hiç sms kullanmam dakikam da hiç bitiremem ama internetim de yetmez.
  Beni interneti cezbetti

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Beyhan, Dönüşen 6 GB Paketi şuan abone alımına açık durumda. Türk Telekom’a geçiş yaptığında bu paketi satın alabilirsin. Kampanya çabuk biterse demişsin şöyle izah edeyim, sen bu paketi satın aldıktan sonra paket alıma kapatılsa bile emin olmamakla beraber en az 12 ay boyunca iptal etmediğin ve her ay yenilediğin sürece kampanyadan yararlanabiliyorsun.