Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2020 Türk Telekom Cihaz Değiştirme, Yenileme Kampanyaları


11.12.2020
2.325
2020 Türk Telekom Cihaz Değiştirme, Yenileme Kampanyaları

2020 Türk Telekom Cihaz Değiştirme, Yenileme Kampanyaları, Türk Telekom her anlamda hizmet yelpazesini genişletmeye her zaman olduğu gibi devam ediyor. Türk Telekom düzenlediği kampanyalar ile kullandığınız cihazları değiştirebileceğiniz gibi yenisini de almanızı kolaylaştırıyor. Türk Telekom ile eski telefonunuzu ya da tabletinizi Türk Telekom mağazalarına getirip, yeni akıllı telefonunuzu eski cihazınızın bedeline göre belirlenen indirimlerle alabileceğiniz yepyeni Türk Telekom kampanyasıdır.​

Türk Telekom mağazalarına gelerek eski telefonunuzu belli bir ücret karşılığında yetkililere teslim ederek, yeni cihazlardan dilediğinizi seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Türk Telekom akıllı cihazları “Fırsat Bu Fırsat” sloganı ile müşterilerine sunmaya devam ederken, hayata geçirdiği yeni kampanyasında eski telefonunu getiren müşterilerine tüm yeni cihazları indirimli fiyatlarla satışa sunuyor. Sizde en yakın Türk Telekom mağazalarına gelerek eski cihazınızı getirip dilediğiniz yepyeni cihazı alıp gidebilirsiniz.

Türk Telekom Cihaz Yenileme Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Türk Telekom’un düzenlemiş olduğu kampanya doğrultusunda cihaz yenileme işlemi olarak, cihaz yenileme işlemi yapmak isteyen müşterilerimizden elbette ki belirli kriterler istenmektedir. Türk Telekom’un istemiş olduğu kriterleri sağlayan müşterilerimiz, Türk Telekom mağazalarına gelerek ya da Türk Telekom internet sayfasından dilediği akıllı cihazı seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilmektedir.  Yeni alacağı cihazın kontratlı kampanya koşullarını sağlayan herkes, BTK IMEI kaydı olan eski cihazını Türk Telekom mağazalarına getirerek cihaz yenileme kampanyasından faydalanabilir. ​

Türk Telekom Cihaz Yenileme Kampanyasına Göre Eski Cihazın Taşıması Gereken Özellikler

Türk Telekom mağazalarına eski cihazınızı getirerek dilediğiniz yeni model akıllı cihaz satın almak için elbette ki getireceğiniz eski cihazınızın belirli koşulları sağlaması beklenmektedir. Bu koşulları sağladığı tespit edilen, eski cihazınızı yenisi ile herhangi bir sorun ile karşılaşmadan mağaza müşteri yetkilisinin belirleyeceği belirli bir ücret karşılığında seçeceğiniz yeni cihaz ile indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Türk Telekom olarak cihaz yenileme kampanyası kapsamında getirilecek olan eski cihaz için istenilen özellikleri müşterilerimiz için tek tek belirtiyoruz. Eski cihazların kabul edilmesi için BTK web sitesindeki Mobil Cihaz Kayıt Sistemi’nde kaydı bulunmalı ve yasal takip gibi satışını engelleyici hiçbir hukuki kısıt bulunmamalıdır. Ayrıca Apple marka cihazlarda güvenlik kilidi kaldırılmış ve Apple ID sıfırlanmış olmalıdır.

Cihaz Yenileme Kampanyası’ndan faydalanmak üzere getirilecek cihazlarda marka model sınırı bulunmamaktadır. Piyasada bilinen ve bilinmeyen yaklaşık 1000 farklı model için fiyat teklifi sunulmaktadır. Fiyat teklifi, cihazın markası, modeli, fiziki koşulları, sıvı teması olup olmadığı, ekran ve kozmetik durumuna göre belirlenmektedir.

Bazı eski cihaz modelleri için 0 (sıfır) TL fiyat teklifi verildiği durumda, tercihinize göre bu cihazlar mağazalar tarafından teslim alınabilecek ve sosyal sorumluluk kapsamında elektronik atıklar için belirlenen standartlara göre geri dönüşüm sürecine tabii tutulacaktır. Bu durumda yeni alınan cihaz fiyatından indirim verilmeyecektir.

Türk Telekom Eskiyi Getir Yenisini İndirimle Götür Hangi Cihazlarda Geçerli?​

Türk Telekom’un düzenlediği eski cihazı getir yenisini indirimle götür kampanyası dahilinde yeni cihazlar için istenilen şartları sağladığınız müddetçe dilediğiniz cihazı satın alabilirsiniz. Yeni cihaz için kampanya katılım koşullarını sağladığınız sürece eski cihazınızı getirerek devam eden tüm kontratlı cihaz kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.​

Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir. Getirdiğiniz eski cihazın durumuna göre bir indirim bedeli belirlenecek ve söz konusu indirim bedeli yeni alınan cihazın kampanyalı fiyatından düşecektir. Kalan bedel kontrat süresince aylık taksitlerle TT Mobil faturanıza yansıtılacaktır.​

Türk Telekom mağazalarına gelerek kampanyası devam eden aşağıdaki markalara ait cihazların dilediğiniz modeli tarifenize ek olarak sunulan taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

  • Samsung
  • Honor
  • Huawei
  • LG
  • Alcatel
  • Apple
  • Casper
  • Oppo
  • General Mobile
  • Xiaomi

Türk Telekom Akıllı Cihaz Yenileme ve Taksit Planlama

Müşteriler; akıllı cihaz yenilemede eski telefonları karşılığında, taksit planlamada ise ön ödeme karşılığında yeni cihazlarına indirimli tutarlarla sahip olabilirler.

Getirilen eski cihazın ve varsa yapılan ön ödeme tutarının toplamı en fazla yeni cihazın kontratlı fiyatının %75’i kadar olabilir.

Yeni cihaz için hesaplanan aylık cihaz taksiti küsüratlı olması durumunda kuruşa yuvarlanır. Yuvarlamadan kaynaklı oluşan toplam fark kontratın başladığı ilk ay cihaz taksitine eklenir veya cihaz taksitinden çıkarılır.

Türk Telekom Tarifenize Ek Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Bu tekliften faydalanabilen tarifeler 3 gruba ayrılmaktadır. Taahhüt süresi boyunca, müşterilerin faturalarına hizmet aldığı tarifenin bulunduğu gruba göre belirlenen tutardaki aylık tarife indirimi yansıtılacaktır. Böylece cihazın taksiti (tahsilatına aracılık edilen tutarlar) ve söz konusu aylık tarife indirimi ile beraber, müşteriler belirlenen tarifeye ek bedelleri ödemiş olacaklardır.

Kampanya kapsamında yer alan tarife grupları arasında geçiş yapılabilecektir. Tarife grupları arası geçişler için taahhütnamede belirlenen kurallar geçerli olacaktır. Bu kurallar haricinde tarife değişikliği yapılması halinde kampanya sona erecek ve müşteri faturalarına cihaz kampanyası cayma bedeli yansıtılacaktır.

Eski Cihaz İle Birlikte Herhangi Bir Peşinat Gerekir Mi?

Yeni satın alacağını cep telefonunu belirledikten sonra eski cep telefonunuzu Türk Telekom tarafından değer biçilmesi için yetkililere teslim edersiniz. Cihaz değiştirme kampanyasından yararlanmak için teslim ettiğiniz cep telefonunuza biçilen değer ön peşinat olarak kabul edilecektir. Teslim ettiğiniz cihazınızdan başka herhangi bir peşinat ödemeniz zorunlu tutulmazken cihazınızla birlikte vereceğiniz peşinatlar taksit tutarınızı hafifletecektir. Vereceğiniz peşinatlarla ilgili olarak Türk Telekom sınırlandırma getirmiş olup ödeyeceğiniz peşinat ile eski cep telefonunuza biçilen değer toplamı, yeni satın alacağınız cihazın yüzde 75’ini aşamayacaktır.

Türk Telekom Taahhütlü Cihaz Tekliflerine İlişkin Detaylar

Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.

Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.

En Avantajlı Türk Telekom Tarifeleri Nelerdir?

Türk Telekom / Faturasız Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.