Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2018 Türk Telekom Cihaz Değiştirme, Yenileme Kampanyaları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

05.08.2018
460

2018 Türk Telekom’dan telefon değiştirmek için kampanyalar size yeni bir telefon satın almak için aradığınız fırsatı sunmaktadır. Son günlerde döviz kurlarında yaşanan artışlar ile cep telefonları fiyatları yükselmiş ve pek çok kişi cep telefonu satın alma planlarını ertelemek zorunda kalmıştır. Türk Telekom kampanyaları ile planlarını erteleyen bu kişilerin yeni bir telefon satın almak için bekledikleri fırsat ayaklarına kadar gelmiştir. Eski cihazınızı değiştirmek için Türk Telekom tarafından size sunulan kampanyaların detaylarını öğrenerek ertelediğiniz planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

Kampanyaya Dahil Olan Cihazlar Hangileridir?

Eski cihazını Türk Telekom telefon kampanyaları 2018 arasında bulunan cihazlarla değiştirmek isteyen vatandaşlarımız için sunulan modelleri öğrenmek için Türk Telekom yetkili bayileri yardımcı olacağı gibi Türk Telekom internet sitesi de cihaz seçiminde yardımcı olmaktadır. Akıllı Cihaz Değişimi kapsamında sunulan cihazlar belirtilen listeden seçilebildiği gibi Türk Telekom bayisine gitmeden sahip olunan eski cihazın marka ve modeli belirtilerek yeni satın alınacak cihaz için teklif alınabilmektedir. Türk Telekom internet sitesi üzerinden teklifin alınabilmesi için;

  • Satın alınması istenen cihaz marka ve modeli,
  • Eski telefon marka ve modeli,
  • Ödenecek peşinat miktarı

Girişi yapıldığında otomatik olarak eski telefonunuza biçilen değer belirleneceği gibi 12 ay ve 24 ay taksitli olarak cihaza ödeyeceğiniz taksit miktarlarına ulaşabilirsiniz. Sahip olacağınız kampanya indirimine de ulaşarak satın aldığınız cep telefonu için sahip olduğunuz avantajı daha iyi görebilirsiniz.

Hayalinizdeki Akıllı Telefonu Almak İçin Taşımanız Gereken Şartlar Nelerdir?

Türk Telekom Akıllı Cihaz Yenileme Kampanyası kapsamında eski cep telefonunu yenisi ile değiştirmek isteyen kişilerin sahip olması gereken ön şartlar Türk Telekom tarafından oldukça sınırlı tutulmuştur. Kampanya dahilinde sahip olunan eski cep telefonunun değiştirilmesi için cihaz sahibinin Türk Telekom bireysel mobil müşterisi olması yeterli olmaktadır. Başka herhangi bir koşula ihtiyaç duyulmadığı gibi kampanyaya katılım için herhangi bir kısıtlama getirilmemektedir.

Eski Cihaz İle Birlikte Herhangi Bir Peşinat Gerekir Mi?

Yeni satın alacağını cep telefonunu belirledikten sonra eski cep telefonunuzu Türk Telekom tarafından değer biçilmesi için yetkililere teslim edersiniz. Cihaz değiştirme kampanyasından yararlanmak için teslim ettiğiniz cep telefonunuza biçilen değer ön peşinat olarak kabul edilecektir. Teslim ettiğiniz cihazınızdan başka herhangi bir peşinat ödemeniz zorunlu tutulmazken cihazınızla birlikte vereceğiniz peşinatlar taksit tutarınızı hafifletecektir. Vereceğiniz peşinatlarla ilgili olarak Türk Telekom sınırlandırma getirmiş olup ödeyeceğiniz peşinat ile eski cep telefonunuza biçilen değer toplamı, yeni satın alacağınız cihazın yüzde 75’ini aşamayacaktır. Örnek vermek gerekirse 4000 TL değerinde bir cep telefonu satın almak istediniz ve cihazınıza da 200 TL değer biçildi. Ödeyebileceğiniz maksimum peşinat oranı 2800 TL olacak olup geri kalan tutar tarifenize ek olarak 12 ay veya 24 ay olarak sizin seçeceğiniz vade oranlarında taksitlendirilecektir.

Kampanyada Ek İndirimlerden Faydalanılabilir Mi?

Satın almak istediğiniz cep telefonu değerinden eski cep telefonunuzun değeri düşürülerek oluşturulan Türk Telekom cep telefonu değişim kampanyası indirim fırsatları da barındırmaktadır. Seçtiğiniz cihaza göre uygulanacak olan indirim oranları tutarları kimi zaman sahip olduğunuz eski cep telefonuna biçilen değerden daha fazla belirlenebilmektedir. Böylece kampanyadan yararlanarak son zamanlarda yaşanan cep telefonu fiyatlarındaki artışlardan etkilenmeden yepyeni bir akıllı telefon sahibi olabilirsiniz.

Kampanya Kapsamında Kabul Edilecek Cihazlar Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Türk Telekom’dan telefon değiştirme kampanyası kapsamında yeni bir cihaz satın almak istediğinizde eski cihazınızın sahip olması gereken koşullar aşağıda listelenmiştir:

  • Cihaz çalıntı olmamalı ve cihaz kasasında yazan IMEI numarası ile cihaz yazılımında belirtilen IMEI numaraları eşleşmelidir.
  • Bataryasının eski cihazda bulunması talep edilirken eski cihaz şarj olmalıdır.
  • Cihaz açılı ve kapanır olmalıdır.
  • Cihaz sıvı temasına maruz kalmamalı, ön ve arka kamerası çalışır vaziyette değişim için teslim edilmelidir.
  • Cihazın kasasında veya ekranında herhangi bir hasar veya ezilme bulunmamalıdır.
  • Apple cihazlar için iCloud hizmeti kapatılması istenirken tüm cihazlarda bulunan kişisel verilerin silinmesi talep edilmektedir.

Mevcut Kampanyalara Dahil Olan Cihazlar Değiştirme Kampanyasına Dahil Edilebilir Mi?

Türk Telekom mobil, evde internet ve en telefonu müşterilerine özel olarak hazırlanan Türk Telekom cihaz kampanyaları 2018 arasında yer alan tüm cihazlar, eski cihazların değiştirilmesi kampanyalarında kullanılabilmektedir. Böylelikle Türk Telekom hizmetlerinin herhangi birisine daha müşteri olan bireysel mobil müşterileri için ekstra indirim fırsatlarından ve uygun ödeme koşullarından faydalanmanın önü açılmaktadır.

Eski Cihazla Değiştirilecek Cihazlarda Fiyat Sınırlaması Var Mı?

Türk Telekom cihaz sorgulama sonrasında listelenen cihazlar arasından beğenilen cep telefonlarını satın almak için eski cihazı kullanmak isteyen Türk Telekom müşterileri için satın alınacak cep telefonunda herhangi bir üst fiyat sınırlandırması bulunmamaktadır. Hayallerinizdeki cep telefonunu satın almanızda yardımcı olacak bu koşul ile en son çıkan tüm cihazları cihaz değiştirme kampanyası dahilinde satın alabilirsiniz. Alt fiyat sınırlaması için Türk Telekom’a teslim edilecek cihaz değerinin yeni alınacak cihaz değerinin yüzde 75’inden fazla olmaması istenmektedir. Örnek vermek gerekirse cihazınıza 300 TL değer biçilmesi durumunda alabileceğiniz minimum cep telefonu tutarı 400 TL olmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.