Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / BTK Akademi Bedava 6 GB İnternet Kampanyası


20.03.2021
682
Türk Telekom / BTK Akademi Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom BTK Akademi Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile Türk Telekom Faturalı – Faturasız tüm müşterilerimiz BTK üzerinde Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkından faydalanabilmektedirler. Ülke genelinde yazılımcı yetiştirmek kapsamında düzenlenen uygulama kapsamında Türk Telekom tüm Faturalı ve Faturasız olan müşterilerimiz için desteğini esirgemiyor. Türk Telekom ülkemizde daha çok yazılımcı yetişmesine destek olmak amacıyla, BTK Akademi eğitim portalına yönelik kullanımlar için aylık Bedava 6 GB cepten internet kullanım hakkı sunuyor.

Türk Telekom ile BTK nedir sorusuna yanıt arayanlar için de durum şu şekilde olmaktadır. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun bilimsel, teknolojik ve sürekli olarak kendini yenileyen eğitim anlayışı çerçevesinde oluşturulan BTK Akademi, online eğitim sertifika programları kapsamında Teknoloji dünyasının güncel bilgisini halka aktarmayı amaçlayan bir eğitim merkezi olmaktadır. Türk Telekom katkıları ile birlikte BTK Akademi’nin online eğitim portalından yararlanmak artık çok daha kolay olmaktadır. Türk Telekom destekli sunulan kampanyadan hemen yararlanmak için, BTK Akademi yazıp 5555’e SMS göndererek katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanya adı

BTK Akademi 6 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı – Faturasız

İçerikler

BTK Portalı Online Bedava 6 GB İnternet

Ücretlendirme

Ücretsiz

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

BTK Akademi yazıp 5555’e SMS göndererek veya Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Online İşlemler Merkezi ve Mobil Online İşlemler Merkezi aracılığıyla kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Kampanya kapsamında faturalı abonelerin BTK Akademi portalı yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya İptal

IPTAL BTK Akademi yazıp 5555’e SMS göndererek veya Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Online İşlemler Merkezi ve Mobil Online İşlemler Merkezi aracılığıyla kampanyayı iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanyadan data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için, kampanyaya belirtilen kanallar aracılığıyla kayıt olunmalıdır.
 • Kampanyaya kayıt olan faturalı aboneler için, kampanya kapsamında BTK Akademi eğitim portalı (btkakademi.gov.tr yönüne) kullanımlarında iki fatura dönemi boyunca geçerli olacak şekilde aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır.
 • Kampanyaya SMS kanalı ile kayıt olmak için, “BTK Akademi” yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz kullanım haklarının tanımlanması akabinde abonelere SMS ile bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir.
 • Geçerlilik süresi (bir fatura dönemi) içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar, geçerlilik süresi sonunda sona erecek olup, otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Her abone ilgili kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında faturalı abonelerin BTK Akademi portalı yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi Bu servis 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
 • Mobil Online İşlemler Merkezi ve Online İşlemler Merkezinden kampanya kapsamında kalan kullanım bilgilerine BTK Akademi 6GB ismiyle de ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamına sunulan ücretsiz cepten internet kullanım hakkının %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki fayda başka bir hatta transfer edilemez ve 3. şahıslara devredilemez.

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.