Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Borç Faizini Sıfırlayan Kampanya


19.12.2018
582
Türk Telekom Borç Faizini Sıfırlayan Kampanya

Türk Telekom Borç Faizini Sıfırlayan Kampanya; Türk Telekom’dan süper bir kampanya daha geçmişe yönelik bulunan borçlarınızın faizlerini siliyoruz, size sadece olan borcunuzu ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Türk Telekom geçmişe yönelik borç faizlerinin tamamını siz değerli kullanıcıları için sıfırlıyor.

Türk Telekom Borç Faizini Sıfırlayan Kampanya ile size sadece ödeme şeklinizi belirlemek kalıyor. Türk Telekom olarak siz sadece borcunuzu kredi kartıyla mı yoksa peşin mi ödeyeceğinize karar vererek ofis ve mağazalarımıza başvuru yapmak kalıyor. Sizde hemen Türk Telekom Ofis ve Bayilerine gelin faizleri sıfırlayalım.

Türk Telekom Borç Faizini Sıfırlayan Kampanyası, 31.12.2017 ve öncesi abonelikleri iptal edilmiş borç tutarı Yasal Takip sisteminde yer alan Türk Telekom, TTNET ve TTMOBİL müşterilerini kapsamaktadır.

Türk Telekom Borç Faizini Sıfırlayan Kampanya dahilinde ödemelerinizi, anlaşmalı banka kredi kartları ile taksitlendirebilirsiniz. Kampanya kapsamında ödenmemiş borç tutarınızı Türk Telekom Ofis ve Bayileri, PTT, anlaşmalı banka gişeleri, Türk Telekom ve anlaşmalı banka web sayfalarından ödeme yapabilirsiniz. Türk Telekom Borç faizini Sıfırlayan Kampanyası ile hep birlikte borçları sıfırlıyoruz.

Türk Telekom Borç Faizini Sıfırlayan Kampanya adı altında, 8000 TL’nin üzerindeki borçlar için kredi kartıyla ödeme gerçekleştirilemediğinden söz konusu borçlara ilişkin ödemenin borçlu bulunan şirketin (Türk Telekom/TTNET/TTMOBİL) Banka hesabına yatırılması gerekmektedir. Türk Telekom’a bireysel borçlar için 444 1 444’ü arayarak ya da web sayfamız üzerinden Borç – Alacak sorgulaması yaparak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Borç Faizini Sıfırlayan Kampanyası ile Kurumsal borçlar için 444 5 444’ten ya da web sayfamız üzerinden Borç – Alacak sorgulaması yaparak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Borç Faizini Sıfırlayan Kampanyası ile Bireysel Borç – Alacak Sorgulama yapabilecek müşterilerimiz aşağıdaki gibidir.

Bu kampanya sona ermiştir.

Mobil Müşterilerimiz

Türk Telekom Borç Faizini Sıfırlayan Kampanyası ile Mobil ürünüz ile ilgili borç sorgulamanızı web sayfamız üzerinden, Borç – Alacak dökümü olarak sorgulayabilirsiniz.

Evde İnternet Müşterilerimiz

Türk Telekom Borç Faizini Sıfırlayan Kampanyası ile Evde internetiniz ve Tivibu ürünleriniz ile ilgili borç sorgulamanızı web sayfamız üzerinden, Borç – Alacak olarak sorgulama yapabilirsiniz.

Ev Telefonu Müşterilerimiz

Türk Telekom Borç Faizini Sıfırlayan Kampanyası ile Ev telefonunuz ile ilgili borç sorgulamanızı web sayfamız üzerinden, Borç – Alacak olarak sorgulama yapmak mümkündür.

Türk Telekom Borç Faizini Sıfırlayan Kampanyası ile Kurumsal Borç – Alacak Sorgulama yapabilecek müşterilerimiz aşağıdaki gibidir.

Kurumsal Mobil Müşterilerimiz

Türk Telekom Borç Faizini Sıfırlayan Kampanyası ile Kurumsal Mobil ürünüz ile ilgili borç sorgulamanızı web sayfamız üzerinden, Borç – Alacak dökümü olarak sorgulayabilirsiniz.

İşte İnternet Müşterilerimiz

Türk Telekom Borç Faizini Sıfırlayan Kampanyası ile İşte internet ürününüz ile ilgili borç sorgulamanızı web sayfamız üzerinden, Borç – Alacak olarak sorgulaması yapabilirsiniz.

İş Telefonu / Kurumsal Sabit Veri Ürünleri Müşterilerimiz

Türk Telekom Borç Faizini Sıfırlayan Kampanyası ile İş Telefonunuz ve Kurumsal Sabit Ürünleriniz ile ilgili borç sorgulamanızı web sayfamız üzerinden, Borç – Alacak sorgulaması yapabilirsiniz.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.