Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2019 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
14 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,43
Loading...

24.07.2019
937
2019 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

2019 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları ile müşterilerimize onlarca Bedava İnternet dağıtmaya devam ediyoruz. Bulunduğunuz Türk Telekom tarifesinde birkaç adım uygulayarak ya da Türk Telekom’a yeni gelen müşterilerimize özel olarak hazırlanan Bedava İnternet bulunmaktadır. Türk Telekom müşterileri her zaman Bedava İnternet GB’larını toplayarak internet üzerinde sörf yapmaya aralıksız devam edebiliyor. Her zaman için Türk Telekom Faturalı – Faturasız tüm müşterileriniz fayda sağlayabileceği onlarca GB Bedava İnternet için birkaç adım izlemeniz yeterlidir.

2019 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları yazımız ile hangi tarifeden ne şekilde adımlar izleyerek Bedava İnternet kazanabilirsiniz tüm detayları yazımız içerisinde bulabileceksiniz. Türk Telekom’a yeni gelen, Türk Telekom faturalı tarife kullanan ve Türk Telekom faturasız hat kullanan tüm müşterilerimize göre Bedava İnternet Kampanyaları mevcuttur.

2019 Türk Telekom kullanıcıları için sürekli olarak belirli kampanyaları ile müşterilerinin memnuniyetini artırma hedefindedir. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Türk Telekom Bedava İnternet paketlerini Türk Telekom Bedava İnternet nasıl yapılır yazımızdan güncel olarak takip edebilirsiniz.

2019 Türk Telekom / Faturalı Prime Bedava 30 GB İnternet

2019 Türk Telekom Faturalı Prime Bedava 30 GB İnternet kampanyası ile Türk Telekom Prime tarifelerine gelen müşterilerimiz Bedava 30 GB İnternet kazanmaktadırlar. Belirtilen koşulları sağlayan Türk Telekom Prime müşterilerimize özel İlk 3 Aya Özel 30 GB Bedava İnternet kazanarak Bedava İnternet haklarından diledikleri gibi yararlanabilecekler.

Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında yeni hat tesisi, numara taşıma ve Şirketimizce sunulan bireysel faturasız tarifelerden geçiş yoluyla, faturalı Prime Eksper 10GB, Prime Eksper 15GB, Prime Eksper 20GB, Prime Eksper 25GB, Prime Ekstra 1GB, Prime Ekstra 15GB, Prime Ekstra 20GB, Prime Ekstra 25GB tarifelerine geçiş yapan ve 4.5G uyumlu cihaza ve SIM karta sahip olan müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.

Türk Telekom Faturalı Prime Bedava 30 GB İnternet kampanyası ile birlikte yukarıdaki tarifelerimize gelen müşterilerimize Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketleri Prime Ayrıcalık kampanyası ile 24 ay boyunca ücretsiz!​​​

Türk Telekom Prime Bedava 30 GB İnternet Kampanya Detayları

 • Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında yeni hat tesisi, numara taşıma ve Şirketimizce sunulan bireysel faturasız tarifelerden geçiş yoluyla faturalı Prime Eksper 10GB, Prime Eksper 15GB, Prime Eksper 20GB, Prime Eksper 25GB, Prime Ekstra 1GB, Prime Ekstra 15GB, Prime Ekstra 20GB, Prime Ekstra 25GB tarifelerine geçiş yapan ve 4.5G uyumlu cihaza ve SIM karta sahip olan müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir. Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında ilk üç aya özel ek 30GB cepten İnternet faydası sunulacaktır.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler PRIME EK 30GB yazıp 5555’e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir. İlgili kampanya aboneliğinin başlatılması akabinde müşterilere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan data faydası kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı sadece yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması akabinde talebin iletildiği fatura dönemi itibariyle kampanya kapsamında sunulan aylık ek 30GB internet faydasından faydalanılmaya başlanacaktır. Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir. Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen indirim iptal edilecek olup, ilgili tarifeler dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde verilen indirim iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 3 fatura dönemi olup, bu süre içinde kullanılmayan faydalar bir sonraki dönem devretmeyecektir. Kampanya kapsamında kazanılacak olan data kullanım hakkı ilk ay müşterinin kampanya katılımı ile fatura dönemi arasında sürede geçerli olup, takip eden 2 fatura döneminde ek 30GB internet faydasından yararlanmaya devam edebilecektir. Geçerlilik süresi sonunda ilgili data hakkı sona erecektir. İlgili data hakkının sona ermesinin ardından yapılacak internet kullanımları mevcut tarife üzerinden devam edecektir.
 • 30GB cepten internet paketinin bitmesi durumunda tarife içeriğinde verilen cepten internet kullanılmaya başlanacaktır. Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı bittiğinde, toplamda 48 TL olmak üzere, aşım ücreti her 500MB için 12 TL’den ücretlendirilecek, sonrasında internet kullanımı hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecek ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.

Türk Telekom / Faturalı Selfy Mor Tarifeleri Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor Tarifelerine Bedava İnternet Kampanyası tüm hızı şle devam etmektedir. Türk Telekom Faturalı Selfy Mor Tarifelerine gelen müşterilerimiz tarifelerine ek olarak 1 GB, 2 GB, 3 GB ve 5 GB Bedava İnternet kazanmaktadırlar. Hemen Türk Telekom Selfy Mor tarifelerinden dilediğinizi seçerek Bedava İnternet hakkınızı sonuna kadar kullanın.

Türk Telekom Faturalı Selfy Mor tarifelerine gelerek taahhütte bulunan müşterilerimiz Bedava İnternet kampanyasından taahhütleri boyunca her ay faydalanabilecek. Bedava İnternet sadece 1 Ay ile sınırlı değildir. Türk Telekom Selfy Mor tarifelerinde bulunduğunuz her ay için düzenli olarak Bedava İnternetiniz hattınıza yüklenecektir

Türk Telekom Selfy Mor Tariflerine Katılım Koşulları

 • Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımları her 250MB için 9TL olarak ücretlendirilir. En fazla 6 kez tanımlanan 250MB sonrasında, internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZyazıp 5555‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.

Türk Telekom / Faturalı Cebimde ve Prime Kat Kat Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Faturalı Cebimde ve Prime Kat Kat Bedava İnternet kampanyaları ile bir kez daha internetin tadını doyasıya yaşayacaksınız. Türk Telekom Faturalı Cebimde ve Kat Kat tarifelerine numara taşıma, faturasızdan faturalı tarifeye geçen ve Türk Telekom Faturalı Cebimde ve Kat Kat tarifelerinden dilediğinizi seçerek yeni gelen müşterilerimize özel olarak tarifelerindeki internet paketlerine ek olarak Bedava İnternet sunulmaktadır.

Türk Telekom Faturalı Cebimde ve Prime Kat Kat tarifelerine gelen müşterilerimiz, seçtikleri tarifelerde sunulan internetlerine ek olarak 2 GB, 3 GB ve 5 GB’a varan Bedava İnternet kullanım hakkı kazanmaktadır. Üstelik Bedava İnternet hakkınız, taahhütleriniz boyunca her ay hattınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır. Sizde dilediğiniz tarifeyi seçerek Bedava İnternet fırsatından istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Cebimde ve Prime Kat Kat Tarifelerine Katılım Koşulları

 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12+12 olacak şekilde 24 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturasına her 12 dönemlik taahhüdü ayrı ayrı baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • İlk 12 dönemlik taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile ilk 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • İkinci 12 fatura dönem taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 fatura dönemi içerisinde yararlanılan indirimlerden kaynaklı cayma bedeli yansıtılması söz konusu olmayacak, sadece ikinci 12 fatura döneminde yararlanılan indirimler toplamı ile ikinci 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.

Türk Telekom / Faturasız Selfy Sosyal Paketleri Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Faturasız Selfy Sosyal Paketleri Bedava İnternet kampanyaları ile müşterilerini bir kez daha yalnız bırakmadığını göstermektedir. Türk Telekom Faturasız Selfy Sosyal Paketlerinde mevcut internet paketlerinize ilave olarak Bedava İnternet sunmaktadır. Türk Telekom Faturasız Selfy ile Bedava İnternet kampanyasından yararlanma fırsatınız kaçırmayın!

Türk Telekom Faturasız Sely Sosyal Paketlerine gelen müşterilerimiz seçtikleri paketlerine ek olaraka Bedava 1 GB, 2 GB ve 5 GB’ta varan İnternet hakkı kazanacaktır. Ayrıca Türk Telekom Faturasız Selfy Dopdolu 2 GB Paketine gelen müşterilerimiz de tarifelerine ek olarak Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkına sahip olabilecek.

Türk Telekom Selfy Sosyal Paketlerine Katılım Koşulları

 • Paketi alabilmek için Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil  tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.
 • Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için SOSYAL dilediğiniz paketin adını yazıp TC Kimlik Noyazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • Pakete Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı yoluyla kayıt olabilirsin.
 • Paketteki yurt içi dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı 30 gün boyunca geçerli. 30 gün içinde dakikalarını, SMSlerini ve internetini tüketmen lazım. Paketindeki dakikaların, SMSlerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMS’in ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin. Kullanılmayan faydaların bu süre sonunda silinir.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabiliyor. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenir.
 • Paket kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamıyor. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsıyor.
 • Paket kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, bulunduğun tarife ücretleri baz alınarak ücretlendirilirsin.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Yöntemleri

Türk Telekom Cihaz Değiştirme, Yenileme Kampanyaları

En Avantajlı Türk Telekom Tarifeleri Nelerdir?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Cüneyt dedi ki:

  Türk Telekom Selfy 2018 Bedava İnternet Paketleri kullanarak bedava internet kazandim. Teşekürler

  1. Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Güle güle kullanın.