Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2019 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
13 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,54
Loading...

19.12.2018
765

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları ile 2019 yılında da siz değerli aboneleinin yanında olmaya hazır. Siz değerli kullanıcılarını yeni yılda da yalnız bırakmıyoruz. Türk Telekom aboneleri için yeni kampanyalar düzenlemektedir. Geçtiğimiz yılda olduğu gibi bu yılda Faturalı ya da Faturasız tüm Türk Telekom aboneleri için Bedava İnternet Kampanyaları ile 2019 yılında da yanınızda olarak sizin için ayrıcalıklar sunuyor. Yaptığımız ayrıcalıklar sadece mevcut abonelerimiz ile sınırlı değil tabi ki, bu ayrıcalıklardan mevcut abonelerimiz faydalandığı gibi, aramıza katılacak yeni Türk Telekom aboneleri de faydalanabileceklerdir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2019 ile siz de Türk Telekom abonesi olarak Bedava İnternet Kampanyalarından yararlanabilirsiniz. İster Faturalı ister Faturasız olsun tüm mevcut abonelerimiz ve yeni abone olacak tüm kullanıcılarımız için Türk Telekom’dan süper Bedava İnternet Kampanyaları mevcuttur. Bu kampanyalardan yararlanmak için aşağıdaki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Cebine Gelsin Her Ay Bedava 4 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Cebine Gelsin Her Ay Bedava 4 GB İnternet Kampanyası ile cepler şenleniyor. Türk Telekom’dan evine internet bağlatan müşterilerimizin cebine Her Ay 4 GB Bedava İnternet hediye geliyor. Türk Telekom benim için evde internet fiber hız, cepte bol bol GB diyorsanız doğru yerdesiniz.

Türk Telekom Cebine Gelsin Her Ay Bedava 4 GB İnternet Kampanyasından yararlanmak istiyorsanız hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Türk Telekom’un evde internetin sunduğu avantajlardan sizde hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Cebine Gelsin Kampanyasından Faydalanabilecek Evde İnternet Paketleri

Fiber Limitsiz internet S

Fiber Limitsiz internet M

Fiber Limitsiz internet L

Fiber Limitsiz internet XL

Fiber Limitsiz internet XXL

Kampanya Detayları Aşağıdaki Gibidir

 • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli herş ey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Türk Telekom mobil hattına 24 aylık kampanya süresi boyunca her ay, ücretsiz 4 GB Mobil İnternet Paketi tanımlanacaktır. Paket aşım ücretleri kampanya kapsamına dahil olmayıp Abone’nin hizmet faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
  Abone’nin ücretsiz 4 GB Mobil İnternet Paketinden yararlanabilmesi için;
 • İnternet aktivasyonu tamamlandıktan sonra EVDECEPTE yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak Tarife hariç tüm bireysel faturalı müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir.
 • Türk Telekom Evde İnternet başvurusunun yapıldığı TCKN bilgisi ile Türk Telekom Mobil numarasının aynı TCKN’ye ait olması zorunlu değildir.
 • Her GSM numarası kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir. Birden fazla abonelik yapılması durumunda, farklı GSM numaraları ile birden fazla kez kampanyadan yararlanabilir.

Türk Telekom Selfy  1 GB Bedava İnternet Kazandıran Tambu Kampanyası

Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava İnternet Kazandıran Tambu Kampanyası, Bedava İnternet kazanmaya devam edebilirsiniz. Türk Telekom Selfy’nin Tambu Hediye 1GB Kampanyası ile Tambu mobil uygulamasını indiren Selfy’liler 30 gün boyunca geçerli ek 1 GB cepten internet hediyesi kazanabiliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Katılım Koşulları

 • 1GB cepten internet hediyeni almak için, Tambu uygulamasını mobil telefonuna indirdikten sonra uygulama içerisinde yer alan hediye kodu alanından alacağın sana özel “hediye kodunu” kullanman gereklidir.
 • Kampanyaya kayıt için mobil bireysel faturalı ya da faturasız Selfy üyesi olan hattından TAMBU (Hediye Kodu) yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim.
 • Kampanyaya katılım ve kampanya kapsamında sunulan fayda ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında sunulan fayda 30 gün boyunca geçerlidir ve dönem sonunda yenilenmez.
 • Kampanyadan bir hat ile yalnızca bir kere faydalanabilirsin.
 • Kampanya kapsamında kazandığın fayda başka bir hatta transfer edilemez, 3. kişilere devredilemez ve sonraki aya devretmez.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yaparsan, hattın iptal edilmesine sebebiyet verirsen, numaranı diğer operatörlere taşırsan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yaparsan kampanyadan yararlanmaya devam edemezsin.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından eğer hattına tanımlı başka bir internet paketin yoksa mevcut tarifen üzerinden ücretlendirilirsin.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakkı internet apn üzerinden gerçekleştirilecek yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Türk Telekom Selfy’den Hediye Bedava İnternet Yağdıran Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Selfy’den Hediye Bedava İnternet Yağdıran Sil Süpür Kampanyası ile GB kazanmaya doyamayacaksınız. Türk Telekom Selfy ile Her Hafta Mobil Online İşlemlerde Hediyeleri silip süpürmeye hazır olun. Türk Telekom Selfy’liler Online İşlemler uygulamasından hediyelerini silip süpürüyorlar. Her hafta Online İşlemler uygulamasına girin, size özel sürpriz hediyeleri Sil Süpürün. Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve daha fazlası için şimdi Online İşlemler Uygulaması’ndan giriş yapın Online İşlemler uygulamasını indirmek için tıklayarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Koşulları

 • Öncelikle hala üye değilsen, SELFY yaz 4545’e gönder.
 • “Ben çoktan Selfy’liyim!” diyorsan, sürpriz hediyeler her hafta seni bekliyor!
 • Üstelik kampanyaya katılım ücreti yok ve kayıt gerektirmiyor
 • Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’nı yükleyip, uygulamaya giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri silip süpürmeye başlayabilirsin
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi hediyeye göre değişkenlik göstermektedir, hediye detayları ve geçerlilik süreleri aşağıdaki gibidir.

Türk Telekom Bedava İnternet Hediye Listesi

Geçerlilik Süresi Hediye
1 Ay Muud Premium Üyeliği
Haftalık 30 GB
Haftalık 10 GB
Haftalık 5 GB
Haftalık 2 GB
Haftalık 500 MB
Haftalık 250 MB
Haftalık Her Yöne 250 DK
Günlük 5 GB
Günlük 2 GB
Günlük 1 GB
Günlük 500 MB
Günlük 250 MB
Günlük 100 MB
Günlük Türk Telekom Mobil Yönüne Sınırsız Konuşma
1 Ay Arayan Bil Servisi
Tek Seferlik Enterprise’dan %40 İndirim
Tek Seferlik MNG Kargodan %30 İndirim

Kampanya Detayları

 • Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
 • Kampanyadan Türk Telekom bireysel faturalı & faturasız müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanyadan TT Mobil, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.

Türk Telekom Selfy’li Geceler Sabahlar Olmasın Bedava Konuşma Kampanyası

Türk Telekom Selfy’li Geceler Sabahlar Olmasın Kampanyası, bıraksalar sabaha kadar konuşurum diyenlerin kampanyası. Türk Telekom Selfy ile sabaha kadar konuşurum diyenler tam size göre bir kampanya. Türk Telekom Selfy’li gençler Geceler Kampanyasından sonra artık hiç uyumak istemeyecekler. Gençler bu kampanyadan sonra hiç uyumadan yaşamanın formülünü aramaya giriştiler. Öyle ki akşam saat 21.00’den sabah saat 09.00 arasında ücretsiz konuşup, mesajlaşabiliyorlar. Üstelik bu kadar da kalmıyorlar sosyal medyada ücretsiz gezinebiliyorlar. Tüm faydalardan yararlanabilmek için hattınıza tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemeniz yeterli olacaktır. Türk Telekom Selfy’li faturasız arkadaşlar tam size göre kampanya.

Katılım Koşulları

 • Kampanyadan yararlanmak için GECE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor.
 • Kampanya kapsamındaki faydaların hattına tanımlanması için alttaki koşullardan birini sağlaman yeterli:
 • SMS göndermeden önceki son 48 saat içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemiş olmak.
 • SMS gönderdikten sonra takip eden 30 gün içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemek.
 • Kampanya dönemi boyunca her ay yapacağın tek seferde yapacağın 30 TL ve üzeri yüklemelerde ilgili faydalar, tekrar SMS ile başvurman gerekmeden otomatik olarak yenilenir.
 • Tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmazsan faydalar yenilenmez.
 • Kampanyadan; Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşerim tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerdeysen, BİMcell, POcell, PTTcell ve Teknosamobil hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı kurgusundaki tarifelerdeysen ve 7-25 yaş arasında olup faturasız Selfy üyesi bireysel hat kullanıcısıysan yararlanabilirsin.

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme karşılığında 30 günlük ve 21:00-09:00 saatleri arası kullanımlarda geçerli şebeke içi ile sınırsız konuşma ve mesajlaşma, Twitter ve Facebook internet sitelerinde yapılacak internet kullanımlarında geçerli
 • 30 günlük toplam 250 MB ve diğer internet sitelerinde yapılacak internet kullanımlarında geçerli 30 günlük toplam 25 MB ücretsiz kullanım hakkı içeren Sosyal Mini Paketi hediye ediliyor.
 • Kampanya kapsamında kazanılan haklar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamıyor.
 • Sadece yurt içi kullanımlarda geçerli ve 30 gün sonunda bir sonraki döneme devredilmiyor.
 • Sosyal Mini Paketi kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde başka bir data paketi yoksa kullanımlar 2KR/100KB ile ücretlendiriliyor. Kampanya bitişinde Sosyal Mini Paketi yenilenmez.

Türk Telekom Selfy’li Geceler Bedava 3 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy’li Geceler Bedava 3 GB İnternet Kampanyası ile geceleri uykusuz kalmaya devam edeceksiniz. Türk Telekom Selfy’den bol internet dolu geceler sizleri bekliyor. Türk Telekom Selfy ile bu kampanya sizleri uykusuz bırakacak. Türk Telekom Selfy’li Geceler Bedava 3 GB İnternet Kampanyası ile gece saat 00.00 ile sabah 06.00 arasında cepten Bedava 3 GB sizleri bekliyor.

Türk Telekom Selfy’li Geceler Bedava 3 GB İnternet Kampanyasını; Gel Dene 1GB, Gel Dene 3GB, Gel Dene 5GB, Bol ve Hızlı 3GB, Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB, Süper 500 4GB, Süper 750 2GB, Yeni Yıl 2GB, Yeni Yıl 4GB, Yeni Yıl 6GB, Yeni Yıl 8GB, Yeni Yıl 10GB, Fırsat 8GB tarifelerine kayıtlı olan Selfy’liler, her gece 00.00 ile 06.00 arasında internette BEDAVA takılıyorlar.

Katılım Koşulları

Faturalı Hat Kullanıyorsan:

 • Kampanyadan Gel Dene 1GB, Gel Dene 3GB, Gel Dene 5GB, Bol ve Hızlı 3GB, Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB, Süper 500 4GB, Süper 750 2GB, Yeni Yıl 2GB, Yeni Yıl 4GB, Yeni Yıl 6GB, Yeni Yıl 8GB, Yeni Yıl 10GB, Fırsat 8GB tarifelerine kayıtlı olan Selfy’liler yararlanabiliyor.
 • Kampanyadan yararlanmak için GECENET yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. SMS ile işim olmaz diyorsan Müşteri Hizmetlerini arayarak da kampanyaya katılabilirsin. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
 • Kampanyaya katılan Selfy’liler 6 fatura dönemi boyunca gece saat 00.00-06.00 arasında geçerli BEDAVA İNTERNET hakkından yararlanıyor.
 • İlgili saatler arasında yapacağın kullanımlarının 3 GB’a ulaşması durumunda internetini 96 kbps hız ile kullanmaya devam edebilirsin.

Kampanya Detayları

 • Kampanyayı iptal etmek istersen IPTAL GECENET yazıp 4545’e göndermen yeterli. Kampanya kaydını iptal etmen halinde mevcut haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin.
 • Kampanyanda kalan haklarını öğrenmek için faturasız hattın varsa KALAN yazıp 5555’e gönderebilirsin.
 • Kampanya kapsamında kazandığın fayda başka bir hatta transfer edilemez ve 3. kişilere devredilemez.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yaparsan, hattın iptal edilmesine sebebiyet verirsen, numaranı diğer operatörlere taşırsan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yaparsan kampanyadan yararlanmaya devam edemezsin.
 • 01.2016 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanmaya başladıysan yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılırsın. BTK yetkilendirmesi sonucunda TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayabilirsin. İsterse servisi iptal edebilirsin.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından internete 128 kbps hız ile girmeye devam edebilirsin ve bu kullanımların için hattına aşım ücreti yansıtılmaz.

Türk Telekom Selfy Whatsapp – Bip Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy Whatsapp – Bip Bedava İnternet Kampanyası gençleri sevindirmeye devam ediyor. Türk Telekom Selfy Whatsağğ – Bip bedava İnternet Kampanyası ile anında cevap siz değerli gençlerimizden, Bedava Yazışma Selfy’den. Türk Telekom Selfy’lileri yazışmada da destekliyor.

Türk Telekom Selfy Whatsapp – Bip Bedava İnternet Kampanyası ile her türlü mesajlaşma grubunun olmazsa olmazı; her şeyi herkesten önce okuyup anında cevap verenlerin sırrını açığa çıkardık. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında WhatsApp, Bip ve Wirofon’dan yazışmanın bedava olması, Selfy dünyasında coşkuyla karşılandı.

Katılım Koşulları

 • Kampanyadan faydalanmak için önce Selfy’e üye olmalısın.
 • “Ben çoktan Selfy’liyim!” diyorsan, faturalı veya faturasız hattından ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e SMS gönder.
 • Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.
 • Faturasız hat sahibiysen, kampanyadan faydalanmak için 30 günde bir, tek seferde en az 25 TL yükleme yapman gerekiyor.
 • Faturalı hat sahibiysen, kampanyadan faydalanmak için 1GB ve üzeri internet içeren her şey dahil (ses, SMS, data faydası içeren) faturalı bir tarifeye kayıtlı olman gerekiyor.

Kampanya Detayları

 • Kampanya hem yurtiçi hem de yurtdışı kullanımlarını kapsıyor.
 • Yurtiçinde, ücretsiz kullanım hakkı 1024 MB’a ulaştığında bağlantı hızın 128 Kbps’e düşecek. Faturalı hat sahibiysen için fatura döneminin sonuna kadar; faturasız hat sahibiysen 30 gün sonuna kadar bu hızla kullanıma devam edebileceksin. Mevcutta başka bir internet paketin varsa ve daha yüksek bir hız birimine sahipse, yüksek olan hızda kullanabileceksin.
 • Yurtdışında, ücretsiz kullanım hakkı 50 MB’a ulaştığında, WhatsApp, Bip ve Wirofon uygulaması üzerinden yaptığın kullanımların yurt dışında geçerli mevcut tarife/paketlerin üzerinden ücretlendirilecek.
 • Unutma, 50 MB ücretsiz kullanım hakkın sadece WhatsApp uygulamasında geçerli olacak.
 • Hem yurtiçi hem de yurtdışındaki ücretsiz kullanım hakkı, Whatsapp uygulamasının mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve Whatsapp uygulamasının desteklediği bütün dosya gönderimlerini kapsıyor. Ancak, WhatsApp üzerinden yapacağın sesli aramalar ücretsiz kullanım hakkına dahil değil.
 • IPTAL ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e göndererek hattına tanımlı kampanyayı iptal edebilirsin.
 • KALAN ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e göndererek, kampanya ile ilgili kalan bilgilerini sorgulayabilirsin.

Türk Telekom Selfy’den Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy’den Bedava 1 GB İnternet Kampanyası ile hattınıza 30 TL yükleme yaptığınızda cebinize Bedava 1 GB İnternet Selfy’den. Türk Telekom Selfy ile Bedava 1 GB İnternet Kampanyasından yararlanabilmek için hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapan Faturasız Selfy’liler, 30 TL yükleme yaptıklarında Bedava 1 GB İnternet kazanıyorlar.

Katılım Koşulları

 • Kampanyadan faturasız Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB paketleri hattında aktif olarak tanımlı olan Selfy’liler yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılmak için DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. SMS ile işim olmaz diyorsan Müşteri Hizmetlerini arayarak da kampanyaya katılabilirsin.
 • Kampanyaya katılım ücretsizdir.
 • Kampanya kapsamındaki faydaların hattına tanımlanması için alttaki koşullardan birini sağlaman yeterli:
  • -SMS göndermeden önceki son 48 saat içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemiş olmak.
  • -SMS gönderdikten sonra takip eden 30 gün içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemek.
 • Kampanya dönemi boyunca her ay yapacağın tek seferde yapacağın 30 TL ve üzeri yüklemelerde ilgili faydalar, tekrar SMS ile başvurman gerekmeden otomatik olarak yenilenir. Tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmazsan faydalar yenilenmez.

Türk Telekom Çalışanlara Özel Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Çalışanlara Özel Bedava 1 GB İnternet Kampanyasıyla emektar sahibi çalışanlarımızı da destekliyor. Türk Telekom Çalışanlara Özel Bedava 1 GB İnternet Kampanyası, Şimdi Çalışanlara Özel 2 GB ve Çalışanlara Özel 4 GB tarifelerine gelenler, Türk Telekom Çalışanlara Özel tarifelerinde kaldıkları sürece her ay Bedava 1 GB İnternet kazanıyor. İnternetin tadını doyasıya çıkartıyor.

Katılım Koşulları

 • Kampanyadan faydalanabilmek için, “CALISAN 1GB” boşluk “şifrekart üzerindeki şifre”yi yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi (Örnek: CALISAN 1GB 12345678 –> 5555) gerekmektedir.
 • Kampanyadan yeni hat tesisi, numara taşıma veya TT mobil faturalı ve ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile faturalı Çalışanlara Özel 2 GB ve Çalışanlara Özel 4 GB Tarifeleri’ne geçiş yapan aboneler faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında, tarifeniz kapsamında sunulan data faydasına ek olarak tarifede kaldığınız sürece her dönem ücretsiz ek 1 GB internet faydası sunulacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.

Kampanya Detayları

 • Bahsedilen fayda geçerlilik süresi içerisinde bir kez elde edilebilecektir. Bahse konu fayda, müşteri kampanyanın geçerli olduğu tarifelerde kaldığı sürece her dönem otomatik olarak yenilenecektir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için, “CALISAN 1GB” boşluk “şifrekart üzerindeki şifre”yi yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi (Örnek: CALISAN 1GB 12345678 –> 5555) gerekmektedir.
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan fayda kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda abonelere SMS ile bilgi verilecektir.
 • Kampanya kapsamında kullanılacak şifre kartlar, stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlanan başka data paketi ya da data faydası yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Türk Telekom Online Başvuruya Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Online Başvuruya Bedava 6 GB İnternet Kampanyası, Türk Telekom web sayfamızdan ya da Online işlemler uygulamamızdan başvuru yapan müşterilerimize Bedava 6 GB İnternet kazanıyor. Türk Telekom Online Başvuruya Bedava 6 GB İnternet Kampanyasından faydalanabilmek için Avantaj Web’de tarifelerine gelen yeni müşterilerimize özel 3 Ay boyunca geçerli, her ay 2 GB Ek Bedava İnternet kazanıyor.

Türk Telekom Online Başvuruya Bedava 6 GB İnternet Kampanyası için tek yapmanız gereken web sayfamız üzerinden veya Online işlemler uygulamasından, yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yoluyla faturalı Avantaj Web’de tarifelerine gelmeniz gerekmektedir.

Bu kampanyaya dahil olan 3 tarife aşağıdaki gibidir :

Tarife İçeriği ve Tarife Ücreti

Avantaj Web’de 4GB   

Her Yöne 1000 DK ve 1000 SMS 4GB       25 TL*

Avantaj Web’de 6GB   

Her Yöne 1000 DK ve 1000 SMS 6GB       30 TL*

Avantaj Web’de Prime 10GB

Her Yöne 1000 DK ve 1000 SMS10GB      39 TL*

Katılım Koşulları

 • Bu kampanyanın geçerli olduğu tarifeler : Avantaj Web’de 4GB , Avantaj Web’de 6GB ve Avantaj Web’de Prime 10GB tarifeleridir. Avantaj Web’de tarifeleri yalnızca online satış kanalına açıktır.
 • Bu kampanya yalnızca online satış kanalımızdan veya Online İşlemler uygulamamız üzerinden) belirtilen tarifelerimize yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yapan faturalı müşterilerimiz içindir.
 • Online satış kanalı üzerinden belirtilen tarifelere başvurduğunuzda, hattınız açıldıktan sonra hediyeniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Kampanya Detayları

 • Kampanya sadece online satış kanalı üzerinden Avantaj Web’de tarifelerine başvuruda bulunan faturalı yeni müşterilerimiz içindir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu tarifeler; Avantaj Web’de 4GB, Avantaj Web’de 6GB ve Avantaj Web’de Prime 10GB tarifeleridir. Müşterilerin online başvuru ile bu tarifelere yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yapmaları durumunda kampanya geçerli olur.
 • Müşteri yeni hat aktivasyonu ya da numara taşıma yoluyla bu tarifelere geçtikten sonra 3 ay boyunca geçerli, aylık 2GB ek datası hattına tanımlanır. Toplamda 6GB ek data faydası hediye edilir.
 • Aboneler kampanya geçerlilik süresi içerisinde 3 ay boyunca ayda 1 kere belirtilen faydadan yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bu süre içerisinde kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz internet hakları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Avatar Cüneyt dedi ki:

  Türk Telekom Selfy 2018 Bedava İnternet Paketleri kullanarak bedava internet kazandim. Teşekürler

  1. Tarife ve Paket Uzmanı Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Güle güle kullanın.