Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyaları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00
Loading...

17.06.2018
217
Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

2018 yılı itibari ile Türk Telekom kullanıcılarına yeni kampanyalar düzenlemektedir. Halihazırdaki kullanıcılarına özel kampanyalar olduğu gibi yeni kullanıcılar kazanmak amacı ile de teşvik niteliğinde internet, dakika vb gibi hediye paketleri sunmaktadır. Faturalı ve faturasız hatlara özellikle internet kampanyası ile 2018 yılında adından söz ettirmiştir. Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyaları ile birçok yeni kullanıcıya ulaşmıştır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Selfy 2018 Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Selfy 2018 kampanyası ile gece 21.00 dan sabah 09.00 a kadar ücretsiz mesajlaşma ve sosyal medya da sınırsız dolaşma imkânı sunulmaktadır. Hem internet hem de mesajlaşma alanında sınırsız kampanya ilanı ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarmış durumdadır. Paketi kullanabilmek için “Gece” yazıp 4545 e SMS atılması yeterlidir.

Faturalı Hatlara Özel 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyaları arasında faturalı hat sahiplerinin kullanabileceği bir kampanyadır.”GİGA” yazıp 5555 e SMS atılması yeterlidir. Onay geldiği andan itibaren 10 GB bedava internet kullanımı hazır olacaktır.

4,5 G Bedava İnternet Kampanyası

4,5 G uyumlu cihazlara özel bir kampanyadır. Hattını Türk Telekom taşına ve 4,5 uyumlu cihazı olan herkese 30 gün geçerli 1 GB internet paketi hediye edilmektedir. Kampanyaya katılmak için “4,5G sim” yazıp 5555 e SMS atmak yeterlidir.

Yılların Kampanyası Paketi

Türk Telekom’un eski kullanıcılarına yönelik bir kampanyasıdır. Türk Telekom kullanıcıları kaç yıldır Türk Telekom kullanıcısı ise 3 katı kadar aylık hediye internet kampanyası kazanmaktadır. Örneğin 2 yıl Türk Telekom kullanıcısı olma durumunda 6 GB Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyası kullanım hakkını elde edeceksiniz.

Yükledikçe Kazan Kampanyası

turktelekom.com.tr sitesinden ya da mobil ödeme ile gerçekleştirilen 30 TL ve üzeri TL yüklemede 7 gün geçerli bedava 1GB internet kullanımı hakkı elde edilebilecektir. 30 TL ve altı yüklemelerde 24 saat geçerli 1 GB bedava internet kullanım hakkı elde edilecektir.

Her yöne konuşma ve Sosyal Medya İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları arasında kadınlara yönelik hem konuşma hem de internet paketi şeklinde bir kampanyadır.30 gün içerisinde tek seferde 30 TL şeklinde yüklemelerde her gün 14.00-15.00 saatleri arasında geçerli 1 saat konuşma hakkı ve sosyal medya kullanımı için 1 ay geçerli 2 GB internet hakkı bulunmaktadır.

Türk Telekom Online Yükleme Kampanyası

Online işlemler ya da kredi kartı ile ilk defa TL yüklemesi yapan kullanıcılarına özgü bir kampanyadır.35 TL ve üzeri yüklemede 30 gün geçerli 4GB bedava internet,35 TL ve altı yüklemelerde 30 gün geçerli 1 GB bedava internet kampanyası mevcuttur.

Coşturan 3GB paketine 1 GB Hediye İnternet

Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Konya spor taraftarları takımlarına ait fanatik hattı alımlarında 3 GB internete 1 GB internet hediye verilmektedir. Türk Telekom bedava internet kampanyası alanında bu kampanyadan sürekli faydalanabilmek için her ay 30 TL yüklemek gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Cüneyt dedi ki:

    Türk Telekom Selfy 2018 Bedava İnternet Paketleri kullanarak bedava internet kazandim. Teşekürler

    1. Tarife ve Paket Uzmanı Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

      Güle güle kullanın.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.