Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Bankadan TL Yükleyin Bedava 5 GB İnternet Kazanın


05.03.2020
498
Türk Telekom / Bankadan TL Yükleyin Bedava 5 GB İnternet Kazanın

Türk Telekom Bankadan TL Yükleyin Bedava 5 GB İnternet Kazanın, Türk Telekom’dan müşterileri için süper bir kampanya daha TL yükleme işlemini Ziraat Bankası aracılığı ile gerçekleştir, Bedava 5 GB yakalayın. Türk Telekom faturasız müşterileri için süper bir kampanya düzenlemiş bulunmakta, Türk Telekom Faturasız hattınıza TL yükleme işlemini banka yolu ile gerçekleştirin Bedava İnternet kazanın.

Türk Telekom Faturasız ile Ziraat Bankası’ndan TL Yükleyin Bedava İnternet Kazanma Şansını Yakalayın kampanyası ile Bedava İnternet kazanmak için TL yükleme işlemini yapmadan önce kampanyaya katılmak için cep telefonunuzdan BANKA yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir.​​ SMS gönderme işleminizin ardından banka aracılığı ile TL gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. TL gönderim işleminiz tamamlandıktan sonra Bedava İnternet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Ziraat Bankası ile hattınızaTL Yükleyin Bedava 5 GB İnternet Kazanın kampanyası için yapılacak Ziraat Bankası aracılığıyla yüklemeler kapsamında banka internet şubesi, mobil şube, ATM’ler, banka kioskları, telefon bankacılığı ve fastPay uygulaması vardır. Talimatlı yüklemeler de geçerli olacaktır.

Türk Telekom ile TL yüklemelerinizi Ziraat Bankası’dan Ziraat Bankası aracılığıyla 40 TL yüklemelere Günlük 5 GB, 50 TL yüklemelere Haftalık 5 GB, 100 TL ve üstü yüklemelere ise Aylık 5 GB cepten Bedava İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Türk Telekom Faturasız hat sahibi müşterilerimize özel olarak 11 Eylül 2019 – 31 Mart 2020 tarihleri arasında banka aracılığıyla 40 TL yüklemelere Günlük 5 GB, 50 TL yüklemelere Haftalık 5 GB, 100 TL ve üstü yüklemelere ise Aylık 5 GB fayda tanımlanacaktır. Yüklemeyi gerçekleştirmeden önce kampanyaya katılmak için BANKA yazarak 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.​​​​​​​​

 • 40TL Yükleme İşlemine Günlük 5 GB Bedava İnternet,
 • 50TL Yükleme İşlemine Haftalık 5 GB Bedava İnternet,
 • 100TL ve Üzeri Yükleme İşlemine Aylık 5 GB Bedava İnternet,

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Kampanya Kayıt

Müşterilerin bahsedilen tutarda yükleme yapmadan önce BANKA yazıp 5555’e göndererek kampanyaya kayıt olması gerekmektedir.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 11 Eylül 2019 – 31 Mart 2020 tarihlerinde geçerlidir.
 • İlgili kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, BİMcell, POCELL, Faturasız Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel ön ödemeli müşterilerimiz yararlanabilecektir.
 • Müşterilerin bahsedilen tutarda yükleme yapmadan önce BANKA yazıp 5555’e göndererek kampanyaya kayıt olması gerekmektedir.
 • Ziraat Bankası aracılığıyla yapılacak yüklemeler kapsamında banka internet şubesi, mobil şube, ATM’ler, banka kioskları, telefon bankacılığı vardır. Talimatlı yüklemeler de geçerli olacaktır.
 • Abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için kampanya kaydını başarılı bir şekilde tamamlamasının ardından kampanya geçerlilik süresi içerisinde banka aracılığıyla tek seferde 40 TL, 50 TL veya 100 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekmektedir.
 • 1000 TL ya da daha yüksek miktarda bakiyeye sahip olan aboneler TL yüklemesi yapamayacak olup, yeniden TL yüklemesi yapabilmeleri için bakiyelerinin 1000 TL’nin altında olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar devretmeyip, silinecektir.
 • Müşteriler kampanya kaydının ardından tek seferde yapacakları her 40 TL, 50 TL veya 100 TL ve üzeri yükleme için ayrı ayrı olacak şekilde kampanya kapsamında sunulan data hakkından yararlanabilecektir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.