Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Apple İPhone SE, 64 GB – Tarifenize Ek – 2.050TL


10.01.2021
416
Türk Telekom / Apple İPhone SE, 64 GB – Tarifenize Ek – 2.050TL

Türk Telekom Apple İPhone SE, 64 GB – Tarifenize Ek, akıllı cihaz kampanyaları son hızla devam ediyor. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek taksit seçenekleri ya da peşin olarak satın alabileceğiniz akıllı cihaz kampanyası siz değerli müşterilerimiz için devam ediyor. Apple İPhone SE, 64 GB model en çok satan markalar arasında zirvede yer almaktadır. Apple İPhone her zaman şık tasarımları ve oldukça kullanışlı ve dayanıklı cihazları ile ön planda olmayı başarmış bir markadır. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak satın alacağınız Apple İphone SE, 64 GB model cihaz ile güç, yeni bir boyut kazandı. iPhone SE, şimdiye kadarki en güçlü 4.7 inç iPhone. Uygulamalarda, oyunlarda ve fotoğraflarda inanılmaz performans için bir akıllı telefondaki en hızlı çip olan A13 Bionic’e sahip olmaktadır.

Türk Telekom – Apple iş birliği ile Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak, İphone SE, 64 GB model cihaza 3 Ay boyunca Ayda*2.050TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Dilerseniz de İphone SE, 64 GB model cihaza peşin ödeme yaparak 5.299TL’ye satın alabilirsiniz. Mobilde bambaşka bir dünyanın kapılarını açan İphone SE, 64 GB şimdi Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom ve Apple işbirliği ile faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz İphone SE, 64 GB model cihazın kırmızı, siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır.

İPhone SE, 64 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1 Adet Cihaz 5.299 TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 3 Ay Her Ay: 2.050 TL

İPhone SE, 64 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 4.7″ Retina HD IPS LCD
 • Kamera / 7MP Ön Kamera / 12MP (Geniş Açılı) Arka Kamera
 • İşlemci / Apple A13 Bionic / 2.65 GHz
 • RAM / Dahili Hafıza 3 GB / 64 GB
 • İşletim Sistemi / iOS 13
 • Batarya / 1821 mAh
 • Diğer / Suya ve toza dayanıklılık (30 dakikaya kadar maksimum 1 metre derinlik, IP67)
 • Touch / ID
 • Hızlı şarj özelliği
 • Kablosuz şarj
Kampanya Detaylarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.
blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.