Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Abonelerine Bedava 30 GB İnternet Kampanyası


20.02.2021
456
Türk Telekom Abonelerine Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Abonelerine Bedava 30 GB İnternet Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerine Bedava GB İnternet dağıtmaya devam ediyor. Türk Telekom aboneleri için yepyeni kampanyalar sunmaya devam ediyor. Türk Telekom’dan abonelerine özel uygulamalı kampanyaları ile birlikte toplamda Bedava 30 GB İnternet alabileceğiniz süper kampanyası ile Türk Telekom’lular oldukça çok sevinecekler. Türk Telekom ile Bedava 30 GB İnternet kazanabilmek için yapmanız gerekenler ve uygulamaların detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom’dan Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan Bedava 30 GB İnternet Kampanyası, Türk Telekom aboneleri gelen son Bedava İnternet kampanyası haberi ile oldukça sevineceklerdir. Öyle ki Türk Telekom operatöründen bedava 30 GB İnternet kazanabilmek için yapmanız gereken ilk işlem Türk Telekom abonesi olmaktır. Türk Telekom operatörü, tercihleri arasında Türk Telekom’u tercih edenlere Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı verilmektedir. Belirtilen kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilir ya da telefonunuzun mesaj bölümüne BOLBOL yazarak 5555’e kısa SMS göndermeniz gerekmektedir. Belirtilen adımları uyguladığınızda hattınıza toplamda Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı yüklenecektir.

Türk Telekom’dan Bedava GB İnternet Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler

Türk Telekom’dan Bedava GB İnternet Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler, Türk Telekom tarafından abonelerine yönelik Bedava GB internet kazanmak için kullanabileceğiniz kampanyalar aşağıda olduğu gibidir.

  • E-Fatura Hediye 1 GB Kampanyası
  • 5 G Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kampanyası
  • Sil Süpür Kampanyası
  • Yükleme Şenliği Kampanyası
  • Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB Kampanyası
  • Hediye Sosyal Medya Kampanyası
  • Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Türk Telekom / Faturalı İnternet Özgürlüğünü 15 GB’a Tamamlama – 19TL, Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom 4.5G Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom 4.5G Bedava 30 GB İnternet Kampanyası kapsamında Türk Telekom abonesi olan ve kullanmış olduğu SIM kartı 4.5G’ye uyumlu olan bireysel Faturalı Türk Telekom abonelerinin 30 gün boyunca kullanabilecekleri Bedava 30 GB İnternet hakkı verilecektir. Düzenlenen kampanyadan Türk Telekom Mobil abonesi olan ve istenen kampanya kriterlerini sağlayan bireysel faturalı aboneler faydalanabileceklerdir. Türk Telekom tarafından SIM kartı 3G uyumlu olan ve 4.5G uyumlu SIM kartı ile değiştiren abonelerimiz sunulan Bedava 30 GB İnternet hakkından faydalanabileceklerdir. Kampanya kapsamında sunulan Bedava 30 GB İnternet kulanım hakkı 30 gün içerisinde kullanılmadığı takdirde, hattında yer alan Bedava GB İnternet kullanımlarınız bir sonraki aya devretmez.

Türk Telekom Efsane Tarifelere Gelenlere Her Ay 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Efsane Tarifelere Gelenlere Her Ay 10 GB Bedava İnternet, Düzenlenen kampanya kapsamında 2021 yılı sonuna kadar seçili tarifelere gelenlere her ay Bedava 10 GB İnternet kullanım hakkı tanımlanacaktır. Türk Telekom’a gelen ve Sil Süpür uygulamasını kullanarak Bedava GB İnternet kazanmak için ilk olarak Sil Süpür uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. Türk Telekom abonelerinin Sil Süpür uygulamasını yüklemelerinin ardından uygulamaya giriş yaparak Sil Süpür oyununun oynanması ve kazanmaya başlanması gerekmektedir. Bu şekilde Bedava İnternet kazanmaya ve kazandığınız Bedava GB İnternetlerinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom ambleminin olduğu her yerde abonelerine kendini özel hissettirmeye düzenlemiş olduğu kampanyaları ile dolu dizgin devam ediyor. Türk Telekom düzenlediği kampanyaları ile dağıtmış olduğu Bedava İnternet içerikleri ile de her zaman abonelerinin vazgeçilmezi olmaya devam edecek. Türk Telekom aboneleri düzenlenen kampanyalardan faydalanabilmek için telefonunuzda yer alan online işlemleri cihazınıza indirebilir ve yakından takip edebilirsiniz. Türk Telekom’da daha fazlası için takip etmeye devam edin.

2021 Türk Telekom EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Ödemeli Arama İşlemi

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.