Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom 6 Mbps Limitsiz Yalın Fiber Ev İnterneti – 69,90TL


17.04.2019
508
Türk Telekom 6 Mbps Limitsiz Yalın Fiber Ev İnterneti – 69,90TL

Türk Telekom 6 Mbps Limitsiz Yalın Fiber Ev İnterneti kampanyası ile her evde internet olacak diyoruz. Türkiye’nin interneti Türk Telekom 6 Mbps Limitsiz Yalın Fiber Ev İnterneti ile artık internet evinizde! Türk Telekom 6 Mbps Limitsiz Yalın Fiber Ev İnternet paketine hemen başvuruda bulunun size tanınan ayrıcalıklardan hemen faydalanmaya başlayın.

Türk Telekom 6 Mbps Limitsiz Yalın Fiber Ev İnternet kampanyasına gelen müşterilerimiz, ücretsiz eğitim paketleri, müşterilerimize uygun zaman zarfında ücretsiz kurulum hizmeti, ücretsiz bağlantı hizmeti, herhangi erişim ücreti ödemeden kurulum, fiber gücünde erişim gibi hizmetlerden ücretsiz faydalanabilmektedir.  Diğer operatörden gelenlere 150TL’ye kadar cayma bedeli ve fiber gücünde modemimizden 24 ay boyunca sadece 8TL fark ödeyerek sahip olabilirler.

Kampanya Dahilinde Ücretsiz Servisler

Buki : Okul öncesi ve 1.sınıf öğrencileri için okula hazırlık programıdır.

Hedefim İngilizce : 3.sınıftan liseye kadar her sınıf seviyesinde İngilizcenin kolay ve severek öğrenilmesini sağlayan online eğitim ürünüdür.

HızlıGo : Online hızlı okuma platformudur. Dakikada 800 kelimeyi anlam kaybı yaşamadan okuyabilme becerisi kazandırır.

Kayıp Sesler Ülkesi : Çocukların okuma yazmayı hızlı, kolay ve severek öğrenmesini sağlayan online okuma – yazma destek eğitim ürünüdür.

TEDdy’s  Ready : İngilizce öğrenmeye yeni başlayan ilkokul öğrencileri içindir. Erken yaşta eğlenerek kalıcı İngilizce öğrenilmesini ağlar.

Binlerce Noktada WİFİ : Türk Telekom WiFi noktalarından internete 2GB ücretsiz giriş fırsatı.

Muud Doyasıya Müzik : Muud üyeliği ve ücretsiz aylık 1000 yerli şarkıyı dinleme keyfi.

McAfee Antivirüs Koruma : Bilgisayarınızı virüsler ve casus yazılımlardan korumak için 1 adet ücretsiz McAfee Antivirüs Plus lisansı.

Türk Telekom 6 Mbps Limitsiz Yalın Fiber İnternet Paketine hemen başvurunuzu gerçekleştirin, size uygun bir zaman dilimine randevunuzu alın, bulunduğunuz binaya kadar kurulumu tamamlayalım. İnternetinizi evinize kadar ulaştıralım, dilerseniz Türk Telekom’dan aldığınız modeminizi ya da mevcut modeminizin kurulumunu gerçekleştirelim. İnternetinizin bağlantı işlemleri bittikten sonra gerekli kontrolleri yaparak, internet erişiminizin gerçekleştiğinden emin olmadan evinizden ayrılmıyoruz.

Kampanya adı

 6 Mbps Limitsiz Yalın Fiber Ev İnterneti

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Fiber Ev interneti

İçerikler

Ücretsiz Eğitim Paketleri
Evde Ücretsiz Kurulum
Bağlantı Ücreti Dahil
Erişim Ücreti Dahil
Modem Fırsatı
Fiber Gücü
150TL Hoş Geldin İndirimi

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 12 Ay / Ayda 69,90TL
Taahhütlü Sonraki 12 Ay / Ayda 79,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Evde İnternete online olarak, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayarak yada Türk Telekom Satış Noktalarını ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli her şey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
  • Kampanya ile birlikte; Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans, Muud Premium üyelik ve Türk Telekom Akademi Yabancı Dil Ingilizce eğitim paketlerini birlikte sunan Dijital Paket Kampanyası aylık 3 TL’ye sunulacaktır.
  • Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile de yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti (aylık 20 TL) kampanya kapsamında 24 ay boyunca aylık 12 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 10 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir.
  • Yeni aboneliklerde alınan 264 TL bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 11 TL taksitli olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.
  • Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
  • Satış anında, kampanya kapsamında, modem 24 ay boyunca indirimli olarak aylık 8 TL taksitle sunulmaktadır. Fiber altyapısı (FTTH) olan müşterilerimizin, modem üzerinden sunulmaya devam edilen internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 6 TL (AltıTürkLirası) modem kullanım ücreti, internet aboneliği devam ettiği sürece fatura edilecektir. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
  • Türk Telekomünikasyon A.Ş’den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.