Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom 6 Mbps Limitsiz Yalın Ev İnternet Paketi – 69,90TL


26.04.2019
432
Türk Telekom 6 Mbps Limitsiz Yalın Ev İnternet Paketi – 69,90TL

Türk Telekom 6 Mbps Limitsiz Yalın Ev İnterneti kampanyası ile her evin ihtiyacına göre tarifeler sunmaya devam ediyor. Türk Telekom Türkiye’nin internet paketleri sunan operatörleri arasında en fazla seçenekleri bulunan tek operatör olma özelliğine sahiptir. Her evin bütçesine uyacak şekilde tasarlanan paketleri ile internet bağlantısı olmayan ev kalmayacak.

Türk Telekom 6 Mbps Limitsiz Yalın Ev İnterneti Paketine gelen müşterilerimiz, zengin içerikli ve her yaş grubuna uygun eğitim paketlerinden ücretsiz faydalanıyor. Türk Telekom müşterilerimize uygun oldukları bir zaman zarfında ücretsiz kurulum hizmeti, ücretsiz bağlantı hizmeti, herhangi erişim ücreti ödemeden kurulum, fiber gücünde erişim gibi hizmetlerden ücretsiz faydalanabilmektedir.  Diğer operatörden gelenlere 150TL’ye kadar cayma bedeli ve fiber gücünde modemimizden 24 ay boyunca sadece 8TL fark ödeyerek sahip olabilirler.

Türk Telekom 6 Mbps Limitsiz Yalın Ev İnternet Paketine hemen başvurun, siz de milyonlarca müşterimiz gibi Türk Telekom’un avantajlarından ve birçok ücretsiz servisten anında yararlanma fırsatını yakalayın.

Kampanya Dahilinde Ücretsiz Servisler

Buki : Okul öncesi ve 1.sınıf öğrencileri için okula hazırlık programıdır.

Hedefim İngilizce : 3.sınıftan liseye kadar her sınıf seviyesinde İngilizcenin kolay ve severek öğrenilmesini sağlayan online eğitim ürünüdür.

HızlıGo : Online hızlı okuma platformudur. Dakikada 800 kelimeyi anlam kaybı yaşamadan okuyabilme becerisi kazandırır.

Kayıp Sesler Ülkesi : Çocukların okuma yazmayı hızlı, kolay ve severek öğrenmesini sağlayan online okuma – yazma destek eğitim ürünüdür.

TEDdy’s  Ready : İngilizce öğrenmeye yeni başlayan ilkokul öğrencileri içindir. Erken yaşta eğlenerek kalıcı İngilizce öğrenilmesini ağlar.

Binlerce Noktada WİFİ : Türk Telekom WiFi noktalarından internete 2GB ücretsiz giriş fırsatı.

Muud Doyasıya Müzik : Muud üyeliği ve ücretsiz aylık 1000 yerli şarkıyı dinleme keyfi.

McAfee Antivirüs Koruma : Bilgisayarınızı virüsler ve casus yazılımlardan korumak için 1 adet ücretsiz McAfee Antivirüs Plus lisansı.

Türk Telekom 6 Mbps Limitsiz Yalın Ev İnternet Paketine hemen başvurunuzu gerçekleştirin, size uygun bir zaman dilimine randevunuzu alın, bulunduğunuz binaya kadar kurulumu tamamlayalım. İnternetinizi evinize kadar ulaştıralım, dilerseniz Türk Telekom’dan aldığınız modeminizi ya da mevcut modeminizin kurulumunu gerçekleştirelim. İnternetinizin bağlantı işlemleri bittikten sonra gerekli kontrolleri yaparak, internet erişiminizin gerçekleştiğinden emin olmadan evinizden ayrılmıyoruz.

Kampanya adı

 6 Mbps Limitsiz Yalın Ev İnternet Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Yalın Ev interneti

İçerikler

Ücretsiz Eğitim Paketleri
Evde Ücretsiz Kurulum
Bağlantı Ücreti Dahil
Erişim Ücreti Dahil
Modem Fırsatı
Fiber Gücü
150TL Hoş Geldin İndirimi

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 12 Ay / Ayda 69,90TL
Taahhütlü Sonraki 12 Ay / Ayda 79,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Evde İnternete online olarak, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayarak yada Türk Telekom Satış Noktalarını ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Yalın İnternet Kam​panyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
  • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli her şey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti ​geçerlidir.
  • Kampanya ile birlikte; Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans, Muud Premium üyelik ve Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce eğitim paketlerini birlikte sunan Dijital Paket Kampanyası aylık 3 TL’ye sunulacaktır.
  • Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile de yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti (aylık 18 TL) kampanya kapsamında 24 ay boyunca aylık 12TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 10 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir.
  • Yeni aboneliklerde alınan 264 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 11 ​TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.
  • Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
  • Satış anında, kampanya kapsamında, modem 24 ay boyunca indirimli olarak aylık 8 TL taksitle sunulmaktadır. Fiber altyapısı (FTTH) olan müşterilerimizin, modem üzerinden sunulmaya devam edilen internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 6 TL (AltıTürkLirası) modem kullanım ücreti, internet aboneliği devam ettiği sürece fatura edilecektir. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
  • Türk Telekomünikasyon A.Ş’den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.