Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom 12 Mbps Limitsiz Yalın Ev İnternet Paketi – 84,90TL


29.03.2020
695
Türk Telekom 12 Mbps Limitsiz Yalın Ev İnternet Paketi – 84,90TL

Türk Telekom 12 Mbps Limitsiz Yalın Ev İnternet Paketi, evinde kalite ve limitsiz internet arayan müşterilerimiz doğru yerdesiniz. Türk Telekom 12 Mbps Limitsiz Yalın Ev İnternet Paketinden tüm bireysel müşterilerimiz 24 ay taahhüt vermeleri durumunda faydalanabilmektedirler. Türk Telekom 12 Mbps Limitsiz Yalın Ev İnternet Paket kampanyasına gelen müşterilerimiz, internet paketinden 24 ay boyunca indirimli fiyatlarla yararlanabilir.

Türk Telekom 12 Mbps Limitsiz Yalın Ev İnterneti Paketine gelen müşterilerimiz, zengin içerikli ve her yaş grubuna uygun eğitim paketlerinden ücretsiz faydalanıyor. Türk Telekom müşterilerimize, kendileri için en uygun oldukları bir zamanda ücretsiz kurulum hizmeti, ücretsiz bağlantı hizmeti, herhangi erişim ücreti ödemeden kurulum, fiber gücünde erişim gibi hizmetlerden ücretsiz faydalanabilmektedir.  Diğer operatörden gelenlere 150TL’ye kadar cayma bedeli ve fiber gücünde modemimizden 24 ay boyunca sadece 8TL fark ödeyerek sahip olabilirler.

Türk Telekom 12 Mbps Limitsiz Yalın Ev İnternet Paketine hemen başvurun, siz de milyonlarca müşterimiz gibi Türk Telekom’un avantajlarından ve birçok ücretsiz servisten anında yararlanma fırsatını yakalayın.

Kampanya Dahilinde Ücretsiz Servisler

Buki : Okul öncesi ve 1.sınıf öğrencileri için okula hazırlık programıdır.

Hedefim İngilizce : 3.sınıftan liseye kadar her sınıf seviyesinde İngilizcenin kolay ve severek öğrenilmesini sağlayan online eğitim ürünüdür.

HızlıGo : Online hızlı okuma platformudur. Dakikada 800 kelimeyi anlam kaybı yaşamadan okuyabilme becerisi kazandırır.

Kayıp Sesler Ülkesi : Çocukların okuma yazmayı hızlı, kolay ve severek öğrenmesini sağlayan online okuma – yazma destek eğitim ürünüdür.

TEDdy’s  Ready : İngilizce öğrenmeye yeni başlayan ilkokul öğrencileri içindir. Erken yaşta eğlenerek kalıcı İngilizce öğrenilmesini ağlar.

Türk Telekom WİFİ :Türk Telekom WiFi noktalarından internete hem ücretsiz hem limitsiz giriş fırsatı.

TT Dijital Depo : Fotoğraf ve videolarını Dijital Depo’ya at, yenilerine yer aç! Üstelik 10 GB depolama alanı ücretsiz!

Akademi İngilizce: İngilizce eğitim programıyla kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanın!

Muud Doyasıya Müzik :Şarkıları HD kalitede dinleme, radyolarda sınırsız şarkı atlama ve aylık dilediğin yerli 250 şarkıyı indirerek dinleme keyfi!

McAfee Antivirüs Koruma : Bilgisayarınızı virüsler ve casus yazılımlardan korumak için 3 adet ücretsiz McAfee Antivirüs Plus lisansı.

Türk Telekom 12 Mbps Limitsiz Yalın Ev İnternet Paketine hemen başvurunuzu gerçekleştirin, size uygun bir zaman dilimine randevunuzu alın, bulunduğunuz binaya kadar kurulumu tamamlayalım. İnternetinizi evinize kadar ulaştıralım, dilerseniz Türk Telekom’dan aldığınız modeminizi ya da mevcut modeminizin kurulumunu gerçekleştirelim. İnternetinizin bağlantı işlemleri bittikten sonra gerekli kontrolleri yaparak, internet erişiminizin gerçekleştiğinden emin olmadan evinizden ayrılmıyoruz.

Kampanya adı

 12 Mbps Limitsiz Yalın Ev İnternet Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Yalın Ev interneti

İçerikler

Ücretsiz Eğitim Paketleri
Evde Ücretsiz Kurulum
Bağlantı Ücreti Dahil
Erişim Ücreti Dahil
Modem Fırsatı
Fiber Gücü
Online Başvurulara özel 50TL indirim
150TL Hoş Geldin İndirimi

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Taahhütlü 24 Ay / Ayda 84,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Evde İnternete online olarak, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayarak yada Türk Telekom Satış Noktalarını ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Yılın Kampanyası 31 Mart 2020 tarihine kadar geçerlidir.​​
  • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
  • Online Başvurulara Özel 50 TL İndirim: Web Sitesi ya da Çağrı Merkezimiz üzerinden yapılan başvurularda 2 ay boyunca 25TL, toplamda 50TL fatura indirimi sunulur.
  • Her şey dahil fiyat: İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretler içerisinde; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti toplam ücreti gösterir.
  • 150 TL Hoş Geldin İndirimi: Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek, Yılın Kampanyası’yla Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilerimize Hoş Geldin İndirimi sunulur. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 2 ay önceki diğer internet servis sağlayıcı son faturasını [email protected] adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail atmaları halinde yararlanabilirler. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlerine ek olarak aylık 30 TL (vergiler dahil) olacak şekilde ve toplam 150 TL’ye kadar (vergiler dahil) faturaya yansıtılır.
  • Ücretsiz Eğitim Paketleri: Yılın Kampanyası kapsamında sunulan ücretsiz eğitim paketi seçenekleri Hedefim İngilizce, Buki, TEDdy’s Ready, HIZLIGO ve Kayıp Sesler Ülkesi’dir. Kampanya kapsamında 12 ay boyunca ücretsiz sunulan paketlerden sadece 1 tanesi isteğe bağlı olarak şeçilebilir. Kampanya kapsamında ücretsiz eğitim paketi yeni satış anında verilmektedir. Kampanya katılımı sonrasında Eğitim teklifleri güncel fiyat ile sunulmaktadır.Ücretsiz paketler iptal edilmediği takdirde 12 ay sonunda otomatik olarak iptal olur. Müşterinin, internet paketini iptal etmesi halinde ücresiz eğitim paketi de iptal olur ve eğitim paketinin vergili toplam fiyatı ceza olarak yansıtılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.