Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı 12 Ay İndirimli 2 GB İnternet Kampanyası – 9TL


14.12.2020
1.503
Türk Telekom / Faturalı 12 Ay İndirimli 2 GB İnternet Kampanyası – 9TL

Türk Telekom Faturalı 12 Ay İndirimli 2GB İnternet Kampanyası, Türk Telekom abonesi müşterilerimiz bol internet isteyen, tarifesindeki paket interneti yetmeyen faturalı Türk Telekom abonelerine avantajlı bir teklif sunuyor! 4.5 G hızında ek 2 GB cepten internet 12 ay pakette kalma sözünüze ayda sadece 9TL! 12 Ay indirimli 2GB internet paketi 9TL. Mevcut interneti yetmeyen ya da ek internet ile doya doya mobil dünyanın imkanlarından faydalanmak isteyenler bu ek internet paketi ile kotalarını arttırabilirler. Bu paketten yararlanmak için 12 ay pakette kalma sözü verilmesi gerekmektedir. Ayda sadece 9TL’ye 4.5G hızında ek 2GB cepten internet keyfi! siz değerli Türk Telekom müşterilerini bekliyor.

Ek 2GB internet paketi ile ilgili tüm detayları ve açıklamaları aşağıda belirtilmiştir.

Kampanya adı

12 Ay İndirimli 2 GB İnternet

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Cepten 2 GB İnternet

Ücretlendirme

Taahhütlü 9TL
Taahhütsüz 17TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Ekstra 2GB İnternet Paketine faydalanabilmek için müşterilerin 2GB EK yazıp 5555 kısa numarasına SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir.

Kalan Sorgulama

KALAN  yaz 5555’e gönder

Paket İptali

Paketin yenilenmesini iptal etmek isteyen müşteriler IPTAL 2GB EKSTRA yazıp 5555’e SMS göndererek veya müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebileceklerdir.

Kampanya Detayları
 • Müşteriler sadece 12 fatura dönemi pakette kalma sözü vermek suretiyle pakete kayıt olabilirler. 12 fatura dönemi taahhüt vererek pakete kayıt olan müşterilere aylık 9TL karşılığında 2 GB cepten internet hakkı sunulacaktır.
 • Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 9TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 17TL’dir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Ekstra 2GB İnternet Paketine, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki tüm bireysel faturalı tarifelerde bulunan müşteriler kayıt olabilir.
 • 12 fatura dönemlik taahhüt süresi sonunda paket ücreti 17TL olacaktır.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı paketin satın alındığı fatura dönemi sonuna kadar geçerlidir.
 • İlgili paket kapsamında sunulan kullanım hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya data faydası bulunmuyor ise abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paketin içerdiği 2GB internet hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli olacak ve müşteri iptal etmedikçe otomatik olarak yenilenecektir.
 • Paket aynı fatura dönemi içerisinde yalnızca 1 kez alınabilir.
 • Paket iptalinde paket kapsamındaki faydalar paketin geçerli olduğu süre boyunca kullanılabilir. Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan data hakları bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • Ekstra 2 GB İnternet Paketine faydalanabilmek için müşterilerin 2GB EK yazıp 5555 kısa numarasına SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir. Paket kaydının başarıyla tamamlanmasının ardından SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Müşteri paket kapsamında sunulan data hakkından bahsedilen onay mesajı sonrasında faydalanmaya başlayacaktır. Ayrıca müşterilerimiz müşteri hizmetleri kanalı üzerinden de paket kaydını gerçekleştirebileceklerdir. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Paketin yenilenmesini iptal etmek isteyen müşteriler IPTAL 2GB EKSTRA yazıp 5555’e SMS göndererek veya müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebileceklerdir. Paketin geçerlilik süresi olan bir fatura dönemi dolmadan alınan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.