Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet Kampanyası


04.01.2021
473
Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet Kampanyası ile yine abonelerine yepyeni bir kampanya daha hazırlamış bulunuyor. Türk Telekom her zaman abonelerine yönelik hazırladığı yepyeni kampanyaları ile internet alanında destek sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Türk Telekom aboneleri için internet hediyesi verdiği yepyeni bir kampanya daha hazırlamış bulunuyor. Türk Telekom aboneleri için 1 Hafta boyunca geçerli olacak Bedava 30 GB İnternet kampanyası kapsamında, Türk Telekom aboneleri için Bedava 30 GB İnternet kullanımı sunacaktır. Türk Telekom boneleri için her daim düzenlediği güncel ihtiyaçları doğrultusunda kampanyalar sunmaya devam ediyor. Son olarak da Türk Telekom aboneleri için hazırladığı 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet kampanyası ile karşılarına çıkmış bulunmaktadır.

Türk Telekom ile Bedava 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet kampanyası kapsamında aboneler için Faturalı ya da Faturasız olmasına bakılmaksızın hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Türk Telekom tarafından hazırlanan kampanya doğrultusunda abonelerin belirtilen Bedava 30 GB İnternet hediyesinden faydalanabilmek için muhakkak 4.5G uyumlu bir SIM karta sahip olmaları gerekmektedir. Bu kapsamda 4.5G uyumlu bir SIM karta sahip olan aboneler için haftalık Bedava 30 GB İnternet kullanımı hediye edilecektir.

Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Belirtilen kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerinin 30 GB Bedava İnternet hediyesinden faydalanabilmeleri için kullanmış oldukları SIM kartlarının 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. 4.5G ile uyumlu olmayan SIM kartalırını, 4.5G uyumlu bir SIM kart ile değiştirmelerinin ardından abonelere Bedava 30 GB İnternet hediye edilecektir. 4.5 G ile uyumlu olmayan Türk Telekom SIM kartlarınızı, Türk Telekom mağazalarına gelerek ücretsiz bir şekilde 4.5G ile uyumlu SIM kart ile değiştirebilirsiniz. Belirtilen değişikliğin sağlanmasının ardından da abonelere Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Türk Telekom abonelerinin Türk Telekom mağazalarına gelerek, 4.5G uyumlu SIM kart değişikliğinin ardından abonelerin cihazlarının mesaj bölümlerine 4.5G 30GB yazarak 5555’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Gönderilecek olan SMS’in ardından abonelerin hatlarına Bedava 30 GB İnternet kullanımı yüklenecektir.

Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet Kampanya Detayları

  • Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet Kampanyası, Tüm Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
  • Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet kampanyasından faydalanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin SIM kartlarının 4.5G uyumlu olması gerekmektedir.
  • Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet Kampanyası kapsamında 4.5G uyumlu SIM kart bayilerden ücretsiz olarak verilmektedir.
  • Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet kampanyası kapsamında abonelerin 4.5G SIM kart değişikliğinin ardından Bedava 30 GB İnternet kazanabilmek için kart geçiş işleminin tamamlanmasının ardından SMS ile bildirim yaparak katılım sağlamaları gerekmektedir.
  • Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet kampanyası kapsamında tüm abonelerin kampanyaya bir kez katılım hakkı bulunmaktadır.
  • Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet kampanyasından kazanılan 30 GB İnternet 1 hafta (7 gün) geçerli olmaktadır.
  • Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet kampanyası kapsamında kazanılan hediye üçüncü kişiler ile paylaşılamaz.
  • Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet kampanyasında 1 haftalık sürenin ardından kullanılmayan haklar silinecektir.
  • Türk Telekom 1 Hafta Geçerli Bedava 30 GB İnternet kampanyası kapsamında Türk Telekom her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma hakkına sahip olmaktadır.

 Paycell Kart Nedir? Nasıl ve Nerelerde Kullanılır?

Türk Telekom İlinize Özel Bedava 10 GB İnternet Hediye Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.