Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Işın Tedavisi Koronavirüs İçin Umut Kaynağı Oldu!


30.06.2020
267
Türk Işın Tedavisi Koronavirüs İçin Umut Kaynağı Oldu!

Türk Işın Tedavisi Koronavirüs İçin Umut Kaynağı Oldu! Türk bilim insanları tarafından geliştirilen Türk Işın Tedavisi, dünya genelindeki tüm korona virüsü hastalarına umut kaynağı olmuş durumda. İlk olarak Diyarbakır’da uygulanan Türk Işın Tedavisi yöntemi ile korona hastası hızlı bir şekilde iyileşmiş bulunuyor. Uygulanan Işın tedavisi işlemi Sağlık Bakanlığı tarafından onay almış bulunuyor. Türk ışın tedavisinin denenmesi ve analizlerini yapılması için ABD tarafından da resmi olarak davet gelmiş bulunuyor. Tedavi yöntemi ve şekli Amerika’da bulunan 2 üniversite tarafından inceleme yapılacak. Korona virüsü ile alternatif birçok yöntem gündemde olmaktadır. Belirtilen yöntemlerden birisi de ışın ile tedavi olmaktadır. İlk olarak Diyarbakır’da bir virüs hastası üzerinde denenen Türk ışın tedavisi ile hasta virüsten arındırılmış bulunuyor. Tedavinin adı Türk Işın.

Türk Işın Tedavisiyle Hasta İyileştirildi!

Türk Işın Tedavisiyle Hasta İyileştirildi! Diyarbakır’da yaşamakta olan 46 yaşındaki hasta Mahmut Orak, ateş, öksürük ve nefes darlığı ile hastaneye gitti. Orak’a korona virüsü testi yapıldı, yapılan test pozitif çıktı. Hemen ilaç tedavisine başlandı. Hasta Mahmut Orak, doktorların tavsiyesi ile Türkiye’de geliştirilen ışın tedavi yöntemini kabul etti. Tedavinin başlamasının ardından hasta Mahmut Orak, kendisine uygulanan tedavisine cevap vermeye başladı ve korona virüsü testi negatife dönmüş bulunuyor. Korona virüsü tedavisi için kullanılan Türk Işın tedavisi ilk olarak Türk bilim insanları tarafından geliştirildi. 2017 yılı içerisinde bir Türk firmasının faaliyetleri sonucunda ortaya çıkmış bulunan Türk Işın, son günlerde korona virüsü tedavisinde kullanılmaya başlandı.

Laboratuvar sonuçlarında iyi sonuçlar gözlemlenmesinin ardından, Sağlık Bakanlığı tarafından klinik çalışmaları onay almış bulunuyor. Türk Işının korona virüsü tedavisinde kullanılmasına yönelik olarak açıklama yapan Gazi Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Prof. Dr. Selçuk Gedik tarafından şu açıklamalar yapıldı; Yapılan çalışmalarda hem damar içine hem de solunum yollarına, ultraviyole ışın göndererek tedaviyi gerçekleştirdiklerini belirtti. Türk Işınını hem Türkiye’ye hem de tüm dünyaya duyurmak Diyarbakır için gurur verici bir tablo açıklamasında bulundu.

NASA Yüzüne Sık Dokunanlar İçin Akıllı Kolye Üretti!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.