Cepyo | Tarifeler ve Paketler

TP-Link Archer AX50’nin Tanıtımı Gerçekleşti!


05.05.2020
482
TP-Link Archer AX50’nin Tanıtımı Gerçekleşti!

TP-Link Archer AX50’nin Tanıtımı Gerçekleşti! TP-Link Wi-fi 6 destekli ve yüksek bağlantı hızına sahip olan, yani yönlendiricisini Türkiye pazarında satışa sunmuş bulunmaktadır. Cihazın çoklu bağlanma özelliği ile diğer cihazlardan ayrılan en büyük farkı olmaktadır. WiFi destekleyen cihazlarının model sayılarını her geçen gün arttırmakta olan TP-Link yani yönlendirici cihazı, kablosuz bağlantı dahi sağlayabilmektedir. Cihaz kablosuz bağlantıda dahi gigabit hızına ulaşım sağlayabilmektedir. Archer AX50 model cihazın kablosuz toplam hızı 3 Gbps olarak, oldukça çok sayıda kullanıcının bağlanabilirliği cihaz ev ve küçük ofisler için oldukça uygun bir kullanım sağlamaktadır. Cihaz ortalama kapasiteye sahip 256 adet cihazın paketlerini işleyebilecek kapasitede olan yönlendirici ile sürekli olarak büyüyen ağlarda cihaz yatırımını korumuş olmaktadır.

Ex Wi-Fi ağından beklenilen işlemleri rahatlıkla karşılayabilen TP-Link’in yeni WİFi 6 destekli yönlendiricisi bağlantı kalitesini de yükseltmektedir. Archer AX50 model cihaz ile istikrarlı ve daha düzgün WiFi ağı elde edilmektedir. Yönlendiriciye bağlı olan gecikmeleri % 75 azaltmaktadır.

TP-Link Archer AX50 Cihazın Özellikleri Nelerdir?  

TP-Link Archer AX50 Cihazın Özellikleri Nelerdir? TP-Link yeni model Archer AX50 model 6’lı yeni yönlendiricisinin üzerinde dört adet yüksek kazanç sağlayan anten bulunmaktadır. Bu dört antenler beamforming teknolojisi ile birlikte evde oldukça güçlü ve daha geniş bir WiFi ağı oluşturmaktadır. BSS Color özelliği ile birlikte komşulardan gelen sinyalleri engelleyerek daha temiz bir ağ kullanımı elde ediliyor. BSS Color WiFi ağlarına renk atama işlemi uygulamaktadır. Sizin sinyal rengini mavi yapar ise komşuların rengini farklı olarak işleme alıyor. Yönlendirici bu şekilde mavi sinyallerin dışındakileri artık algılamıyor. Bu şekilde de oldukça temiz bir sinyal dağılımı gerçekleşiyor.

TP-Link Archer AX50 WiFi cihazı sadece hızlı ve geniş kapsama alanı sunmakla kalmıyor ayrıca düzenli ve güçlü bir oluşturmakla kalmayıp, ağın ve ağa bağlanan cihazların ve aile üyelerinin güvenliğini de sağlamaktadır. Ürün içerisinde yer alan TP-Link HomeCare güvenlik paketi, gelişmiş ve özelleştirilmiş güvenliğe sahip bir Wi-Fi ağı oluşturuyor. Wi-Fi ağını tam anlamıyla yönetmek için araçları kullanıcılara sunan HomeCare, ebeveyn denetimlerine de izin veriyor. Uygunsuz içeriği engellemek, aile üyelerinin her biri için çevrimiçi olunacak süreyi belirlemek ve kısıtlamak mümkün kılmaktadır.  Ayrıca paket içerisinde yer alan yerleşik antivirüs yazılımı sayesinde ise tüm ağ ve bağlı cihazlar virüs tehditlerine karşı korunmuş oluyor. Öte yandan TP-Link Wi-Fi 6 desteğe sahip yeni yönlendirici Archer AX50 model cihaz KDV dahil Türkiye satış fiyatı ise 164 Dolar olarak belirlenmiş bulunmaktadır. 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.