Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekiliş Kampanyası


03.10.2020
502
Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekiliş Kampanyası

Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekiliş Kampanyası kapsamında, Toyota güvenli sürüş deneyimine katılan herkese, yapılacak olan çekiliş kapsamında 1 kişi Toyotta Corolla HB Hybrid Dream marka araba kazanacaktır. Korona virüsü salgını nedeni ile kampanya tarihleri yeniden güncellenmiş ve yeni kampanya tarihleri şu şekilde olmaktadır. Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekiliş kampanyası 30 Ağustos 2020 – 15 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenmiş bulunmaktadır. Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekiliş Kampanyası kapsamında, çekilişe katılmak için Yandex Navi uygulamasında yer alan Toyota Güvenli Sürüş kampanya katılım formunu doldurmanız ve 15 dakika boyunca Yandex Navi uygulamasını kullanmanız ve 1 km yol almanız yeterli olacaktır. 20.10.2020 tarihinde yapılacak olan çekiliş ile birlikte 1 kişi aşağıda belirtilen aracı kazanacaktır

 • 1 Adet; 2020 Model Toyota Corolla HB Hybrid Dream Araba

Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla Kampanyası

Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla Kampanyası kapsamında 30 Ağustos 2020 – 15 Ekim 2020 tarihleri arasında Toyota Sürüş kampanyası ile Yandex Navi uygulamasından gidecekleri yol güzergahı için harita kullanımına başlamadan önce kampanyanın istenilen şartlarını yerine getirmeniz gerekmektedir. Kampanya kapsamında ilk olarak Toyota Güvenli Sürüş kampanyası katılım butonunda yer alan kampanyaya katıl alanını tıklamanız gereklidir. Yaptığınız tıklamanın ardından açılacak olan katılım formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Kampanya kapsamında katılım formu üzerinde yer alan, Ad, Soyad, e-mail ve telefon bilgilerini girmeniz ve kampanyaya katılmanız gerekmektedir. Yapılan katılım işleminin ardından Yandex Navi uygulamasını kullanarak sürüş yapmaları gereklidir. Kampanyaya katılım sağlayan bireylerin sürüş boyunca hız limitlerini aşmaması, başka bir uygulamaya geçmemesi ve navi uygulamasını arka plan moduna almaması şartlarını uygulayarak 15 dakika boyunca en az 1 kilometre yol alması durumunda kampanyaya katılmak için 1 çekiliş hakkı sunulacaktır. Bir gün içerisinde en fazla 3 çekiliş hakkı kazanılmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında, kampanyadan araba çekilişi kazanabilmek için aşağıdaki uygulamayı kullanmanız gerekmektedir.

 • Yandex Navi

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekilişi Kampanya Şartları

 • Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekilişi Kampanyası Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 26.02.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekilişi Kampanyası 31.08.2020 – 15.10.2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.
 • Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekilişi Kampanyası, Türkiye genelinde Toyota markasını tanıtmak için düzenlenmektedir.
 • Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekilişi Kampanyasına katılmadan önce uygulama üzerinde karşılarına çıkacak olan Toyota Güvenli Sürüş kampanyasına katılım formunu doldurmaları gerekmektedir.
 • Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekilişi Kampanyasına katılmak için Form üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir.
 • Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekilişi Kampanya kapsamında gidecekleri yol boyunca Yandex Navi uygulamasını kullanmaları gerekmektedir.
 • Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekilişi Kampanyasına katılım sağlayan bireylerin sürüş boyunca hız limitlerini aşmaması, başka bir uygulamaya geçmemesi ve navi uygulamasını arka plan moduna almaması şartlarını uygulayarak 15 dakika boyunca en az 1 kilometre yol alması gerekmektedir.
 • Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekilişi Kampanyası kapsamında belirtilen şartları sağlayan katılımcılara 1 çekiliş hakkı sunulacaktır. Bir gün içerisinde en fazla 3 çekiliş hakkı kazanılmaktadır.
 • Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekilişi Kampanyası çekilişi 20.10.2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekilişi Kampanyası kapsamında, yapılacak olan çekiliş sonrasında 1 kişi Model Toyota Corolla HB Hybrid Dream Araba kazanacaktır. Ürünün perakende satış bedeli 215.000TL olmaktadır.
 • Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekilişi Kampanyası çekiliş sonucu 22.10.2020 tarihinde Hürriyet Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekilişi Kampanyası çekilişine katılım esnasında bilgilerin eksik olması durumunda katılımınız geçersiz sayılacaktır.
 • Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekilişi Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine verilmez.

Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Çekiliş Kampanyası

Torium AVM Jeep Renegade Hediye Çekiliş Kampanyası Devam Ediyor!

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.