Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Torium AVM Jeep Renegade Hediye Çekiliş Kampanyası Devam Ediyor!


26.12.2020
469
Torium AVM Jeep Renegade Hediye Çekiliş Kampanyası Devam Ediyor!

Torium AVM Jeep Renegade Hediye Çekiliş Kampanyası Devam Ediyor! Düzenlenen kampanya kapsamında Torium AVM Jeep Renegade Hediye çekiliş kampanyasının başlangıcı olan 7 Mart 2020 – 22 Haziran 2020 tarihleri arasındaki çekilişe katılımlar saklı kalmak kaidesi ile 1 Haziran 2020 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Torium AVM’den yapılacak toplamda 100TL ve katları alışverişine Jeep kazanma şansı sizleri bekliyor. Torium AVM Jeep Renegade Hediye Çekiliş kampanyası kapsamında 1 Haziran 2020 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında İstanbul Torium AVM’den toplamda yapılacak 100TL tutarındaki alışverişlerde yapılacak olan çekiliş sonrasında 1 kişiye Jeep Renegade hediye edilecektir. Her 100TL ve katları alışverişlerde 100TL’ye bir çekiliş hakkı verilecektir. Belirtilen tarihler arasında Torium AVM içerisinde yer alan mağazalardan toplamda 100TL ve katları alışverişlerden sonra, alışveriş merkezi içerisinde yer alan katılım noktalarına giderek fiş, fatura ibraz ederek çekilişe katılım sağlamaları gerekmektedir. Torium AVM içerisinde yer alan katılım noktalarında fiş ve fatura ibrazının ardından, çekilişe katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi, adres, cep telefonu ve kampanya bilgilerinin yer aldığı çıktı verilmektedir. Düzenlenen kampanyanın ardından yapılacak olan çekilişin ardından verilecek olan hediye ürün aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 1 Adet; Jeep Renegade

Torium AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası

Torium AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası kapsamında, 1 Haziran 2020 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında İstanbul’da yer alan Torium AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 100TL ve katları alışverişlerde 1 adet Jeep Renegade kazanma şansı yakalayacaktır. Düzenlenen kampanya belirtilen tarihler arasında Torium AVM içerisinde yer alan mağazalardan toplamda 100TL ve katları alışverişlerden sonra, alışveriş merkezi içerisinde yer alan katılım noktalarına giderek fiş, fatura ibraz ederek çekilişe katılım sağlamaları gerekmektedir. Torium AVM içerisinde yer alan katılım noktalarında fiş ve fatura ibrazının ardından, çekilişe katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi, adres, cep telefonu ve kampanya bilgilerinin yer aldığı çıktı verilecektir. Her 100TL tutarındaki alışverişe 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Düzenlenen kampanya kapsamında, belirtilen tarihler arasında İstanbul Torium AVM’de yer alan mağazalardan yapılacak 100TL ve katları alışveriş yapan çekilişe katılım hakkı kazanacaktır. Torium AVM içinde yer alan ve alışveriş yapılsa dahi çekilişe katılım yapılamayacak alanlar aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • Torium AVM’de yer Alan Banka ve ATM’lerden Yapılan İşlemler,
 • Torium AVM Otopark – Vale İşlemleri,
 • Mobil – Sabit Telefon Faturası Ödemeleri,
 • İnternet Faturası Ödemeleri,
 • TL – Dakika Satışları,
 • Döviz Bürosu İşlemleri,
 • Şans ve Talih Oyunu Harcamaları,
 • Tobacco Shop’tan Yapılan Alışverişler,
 • Tütün ve Tütün Mamülleri ile Alkollü İçecek Alımları

Torium AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası Katılım Koşulları

 • Torium AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası, Torun Alışveriş Merkezleri A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 27.02.2020 tarihli izni, 01.06.2020 tarihli devam izni ile düzenlenmektedir.
 • Torium AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası, 07.03.2020 – 21.03.2020 tarihler arasındaki katılım hakları gizli kalmak kaydı ile 01.06.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Torium AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası, Belirtilen tarihlerde Torium AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içerisinde yapılacak 100TL ve katları alışverişlerde, AVM içersindeki katılım noktalarından fiş, fatura ibrazı ile yapılmaktadır.
 • Torium AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası, Torium AVM içerisinde yer alan katılım noktalarında fiş ve fatura ibrazının ardından, çekilişe katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi, adres, cep telefonu ve kampanya bilgilerinin yer aldığı çıktı verilecektir. Her 100TL tutarındaki alışverişe 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Torium AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası kapsamında, Torium AVM’deki mağazalardan yapılacak her 100TL alışverişe 1 adet çekilişe katılım hakkı verilecektir.
 • Torium AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş sonrasında 1 kişiye Jeep Renegade araç hediye edilecektir. Araç piyasa değeri 234.900TL olmaktadır.
 • Torium AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası 06.01.2021 tarihinde yapılacaktır.
 • Torium AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası çekiliş sonuçları 08.01.2021 tarihinde Takvim Gazete’sinde yayımlanacaktır.
 • Torium AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası Şartları gereğince 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılıp ödül kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.

Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Çekiliş Kampanyası

Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanyası 

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.