Cepyo | Tarifeler ve Paketler

TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyası


26.10.2020
440
TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyası

TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında Antalya ilimizde yer alan TerraCity AVM içerisinde yer alan mağazalardan alışveriş yapmak ve çekilişe katılmak gerekmektedir. TerraCity AVM Samsıng Tablet Çekiliş Kampanyasına katılmak için 22.11.2020 tarihine kadar Antalya’da bulunan TerraCity AVM’de bulunan mağazalardan 300TL ve katları şeklinde alış veriş yapılması gerekmektedir. Yapılan alışverişin ardından da fiş, fatura ya da e-faturalarını kayıt ettirmek gerekmektedir. Kayıt işlemlerinin ardından da yapılacak çekiliş sonucuna göre 32 kişi hediye ürün kazanacaktır. TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş sonucunda hediye edilecek ürünler aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • 32 Adet; Samsung Galaxy Tablet

TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Belirtilen tarihlerde Antalya ilimizde yer alan TerraCity AVM’de yer alan mağazalardan toplamda 300TL ve katları şeklinde alış veriş yapılması gerekmektedir. Yapılan her 300TL alışverişe 1 çekiliş hakkı verilecektir. Yapılan 300TL alışveriş sonrasında çekilişe katılmak için AVM içerisinde yer alan kampanya standına gelerek fiş, fatura ya da e-arşiv faturalarını ibraz ederek kayıt işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. Alışveriş yapan müşterilerimiz dilerler ise terracitykampanya.com adresinden giriş yaparak tarafından istenen ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgilerini girerek üyelik işlemlerini tamamlayabilirler. Üyelik işleminin ardından da fiş, fatura ya da e-arşiv faturasının fotoğrafını çekerek sisteme yükleyen bireylerin için gerekli kontrol sağlandıktan sonra verilecek olan onay ile çekilişe katılma hakkı kazanabileceklerdir.

Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

TerraCity AVM Samsung Tablet Çekilişi Kampanya Detayları

 • TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyası, Ece Türkiye proje Yönetimi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 14.10.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyası 22.10.2020 – 22.11.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyası, Antalya ilimizde yer alan TerraCity AVM içerisinde bulunan mağazalardan yapılacak olan 300TL tutarındaki alışverişlerde geçerli olmaktadır.
 • TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyası, AVM içinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalar ve ATM’lerden ve otoparklardan alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamülleri ve alkollü içecek alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, taahhütlü telefon alışverişleri, TL/dakika yüklemeleri, işçiliksiz altın, ziynet altın alışverişleri ve ürün değişim fiş, fatura e-arşiv faturaları, gift kart/ hediye çeki ile yapılan alışverişlerde geçerli olmamaktadır.
 • TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyasında her 300TL alışverişe 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyasında yapılan 300TL ve katları şeklinde alışverişin ardından, alışveriş sonrasında çekilişe katılmak için AVM içerisinde yer alan kampanya standına gelerek fiş, fatura ya da e-arşiv faturalarını ibraz ederek kayıt işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.
 • TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyasında, Alışveriş yapan müşterilerimiz dilerler ise terracitykampanya.com adresinden giriş yaparak tarafından istenen ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgilerini girerek üyelik işlemlerini tamamlayabilirler. Üyelik işleminin ardından da fiş, fatura ya da e-arşiv faturasının fotoğrafını çekerek sisteme yükleyen bireylerin için gerekli kontrol sağlandıktan sonra verilecek olan onay ile çekilişe katılma hakkı kazanabileceklerdir.
 • TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi 28.11.2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilen çekilişin ardından 32 kişiye Samsung Tablet hediye edilecektir. Ürün perakende satış bedeli 3.299TL olmaktadır.
 • TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyasında yapılan çekilişte hediye kazanan listesi de 04.12.2020 tarihinde Milliyet Gazetesi Akdeniz Eki’nde yayımlanacaktır.
 • TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler tarafından hediye ürün tesliminde fiş, fatura ya da e-arşiv faturasını ibraz etmek zorundadır.
 • TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi hediyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Haribo 100. Yıl Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Patos, Cipso, Çerezos, Chips Master Şanslı Çark, Monster Arba Laptop Çekiliş Kampanyası

Büyük Vestel, BMW Çekiliş Kampanyası

Komili Qumpara İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

2020 İstMarina AVM 100.000TL Çekiliş Kampanyası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.