Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Temmuz Ayında Ücretsiz Olan Xbox Oyunları Hangileri?


27.06.2020
233
Temmuz Ayında Ücretsiz Olan Xbox Oyunları Hangileri?

Temmuz Ayında Ücretsiz Olan Xbox Oyunları Hangileri? Microsoft her ay düzenlediği gibi Temmuz ayı kapsamında da Xbox Live Gold üyelerinin indirebileceği ücretsiz olan oyunları yayımlamış bulunuyor. Sony’nin PlayStation Plus servisinde olduğu gibi Microsoft’un da Xbox Live Gold adında ücretli abonelik sistemi bulunmaktadır. Her ay düzenli bir şekilde belirli bir ücret karşılığında aktif hale getirilen üyelik işlemi, birçok oyunun indirimli fiyatları üzerinden indirilebilmesini sağlamaktadır. Belirtilenin aksine bazı oyunlarında erişimine ücretsiz olarak izin verilmektedir.

Ücretsiz Oyunlar Nelerdir?

Ücretsiz Oyunlar Nelerdir? Microsoft, her ay düzenlendiği gibi Xbox Live Gold üyelerine özel bir dizi oyunu ücretsiz hale getirmiş bulunuyor. Xbox One konsoluna sahip olan kullanıcılar, WRC 8 FIA World Rally Championship oyunlarını ücretsiz bir şekilde indirebileceklerdir. Diğer taraftan Xbox 360 oyun konsolu olanlar ise Saints Row 2 ve Juju isimli oyunları ücretsiz olarak indirebileceklerdir. Belirtilen oyunlar aboneliği olmayan kullanıcılar için ücretli olmaya devam edecektir.

Belirtilen oyunların ücretsiz bir şekilde oynanmaya devam edilebileceği tarihler ise şu şekilde belirtilmiş bulunuyor.

  • WRC 8 FIA World Rally Championship ve Saints Row 1 – 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında ücretsiz olarak erişime açık olacaktır.
  • Dunk Lords 16 Temmuz – 15 Ağustos 2020 tarihleri arasında ücretsiz erişime açık olacaktır.
  • Juju da 16 – 31 Temmuz 2020 tarih aralığında ücretsiz erişime sunulmaktadırlar.
  • Yukarıda belirtilen tarihlerin dışında ise ay içinde kalan günlerde de Xbox Live Gold üyeleri için de bu oyunlar ücretli olacaktır.

LG Kendi Kendini Temizleyen LG Tone Free Kulaklık Üretti!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.