Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Teknosa Preo P1’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


14.06.2020
684
Teknosa Preo P1’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Teknosa Preo P1’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Preo P1 telefon modeli ile akıllı telefon sektörüne giriş yapan Teknosa’nın Preo P1 telefonu fiyat performans odaklı telefonlar arasında yerini aldı. Diğer akıllı cihazlarda olduğu gibi Teknosa Preo P1 model cihazında ekran görüntüsü alma işleminin nasıl gerçekleştiği merak konusu olmaktadır.

Teknosa Preo P1 telefon modelinde diğer akıllı telefon modellerinde olduğu gibi ekran görüntüsü alma özelliği dahili olarak bulunmaktadır. Hiç bir uygulama indirip kurmanıza gerek yoktur.

Ekran görüntüsü alma özelliği sayesinde telefonun ekranında bulunan görüntüyü fotoğraf olarak kayıt edebilirsiniz. Özellikle sosyal medya platformlarında paylaşım yapmayı sevenler için bu özellik oldukça faydalı.

Teknosa Preo P1 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Preo P1’de ekran görüntüsü almak için ilk olarak kayıt etmek istediğiniz ekranı açın. Daha sonra ses kısma tuşu ile birlikte kilit tuşuna aynı anda basın ve 2 saniye kadar basılı tutmaya devam edin.

Tuşlamayı düzgün yaptığınız taktirde ekran görüntüsünün kayıt edildiğine dair bir bildirim gelecektir, bu aşamada ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilmiştir.

Samsung Galaxy C5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Huawei Y9 Prime 2019 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.